Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser7800

Guest
Odp: Nowy Świat Bohaterów

Wiem:/ A szkoda bo naprawdę ciekawie to zrobili:) I w końcu była by jakaś alternatywa do mantykor.
 

DeletedUser

Guest
Wpuszczanie światów czesciej.

teamie mam prosbe ...

Puszczajcie czesciej swiaty, bo jest graczy stanowczo za malo ... Np

na poczatek jest 30000 graczy, a za trzy miesiace jest juz 4000 graczy. Nudy jak nic... Ja jestem za czestszym puszczaniem swiatow ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wpuszczanie światów czesciej.

Świat puszczane nie są tak rzadko. Ludzie.kończą bo są podbijani lub tylko zakładają miasta a po miesiącu robią się szaraki. Jak będzie częściej puszczany świat to jeszcze mniej graczy będzie .
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Wpuszczanie światów czesciej.

Jestem na nie, ponieważ jak z 30 000 graczy zostaje 4 000 graczy przy takiej częstości otwierania kolejnego świata. To teraz puszczamy 2 razy częściej to mamy 20 graczy i zostaje 2 000, bo każdy chce być najlepszy na nowym świecie, bo ma większe szanse.
Szybsze puszczanie świata to mniej graczy na świecie i szybszy koniec świata, i nudniejsza gra.
Biorąc względy ekonomiczne to utrzymanie dużej ilości światów jest bardzo kosztowne.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser7800

Guest
Odp: Wpuszczanie światów czesciej.

W grepolis zawsze grało mało graczy:/ W każdym razie w porównaniu do np. plemion albo traviana.
Tak jak pisali poprzednicy im częściej wychodzi nowy świat tym mniej graczy gra na starych.

Aby więcej graczy grało na jakimś świecie trzeba rzadziej wypuszczać nowe światy :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wpuszczanie światów czesciej.

albo nowy swiat bohaterow bo ich za malo ... wiec czesciej swiaty to wiecej na 1 bohaterow
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wpuszczanie światów czesciej.

Jak dla mnie to ten jeden świat na dwa - trzy miesiące zupełnie wystarcza:).
Tylko niech te szybkie wychodzą w okresie letnim (maj - październik), sporo osób ma wtedy czas na siedzenie przed komputerem:).
Na razie nie za bardzo Wam się udawało wybieranie terminów (start w święta?!) no i niestety sporo osób przez to zrezygnowało.
Termin najważniejszy (więcej graczy - większe zarobki) :D.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Odp: Wpuszczanie światów czesciej.

Jak dla mnie to ten jeden świat na dwa - trzy miesiące zupełnie wystarcza:).
Tylko niech te szybkie wychodzą w okresie letnim (maj - październik), sporo osób ma wtedy czas na siedzenie przed komputerem:).
Na razie nie za bardzo Wam się udawało wybieranie terminów (start w święta?!) no i niestety sporo osób przez to zrezygnowało.
Termin najważniejszy (więcej graczy - większe zarobki) :D.

Oj zdziwiłbyś się ile osób gra w święta :D Sama wcześniej uważałam, że większość graczy woli spędzić ten czas z rodziną, więc start nowego serwera w tym terminie mnie zdziwił. Ale jednak ludzie mają wtedy dużo wolnego czasu, który mogą poświecić na grę, między lepieniem uszek a otwieraniem prezentów :)
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Wpuszczanie światów czesciej.

Zrobili to tylko po to by zarobić.
Specjalnie przed końcem kalendarza Tyche. Np.supersonik zakręcił wszystkimi kołami podobnie reszta top10
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wpuszczanie światów czesciej.

Może i racja, zapomniałem, że w święta dzieciaki pieniądze dostają, zresztą ktoś już o tym pisał.:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wpuszczanie światów czesciej.

Nie wiecie czy jakiś nowy świat ma teraz startować:confused:?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wpuszczanie światów czesciej.

Dopiero co wystartował więc będziesz musiał trochę poczekać prawdopodobnie

A jak będzie startował to powiadomią około tydzień wcześniejsze
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wpuszczanie światów czesciej.

Ok 2 miesięcy, liczę na stary podbój i zabójczą prędkość. :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ja licze na 3-4x predkosci i swiat bez premium :D Zobaczylbym kozaczki jak sobie radzicie bez Premium ;) Ja osobiscie nie gram wiec pozdro :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Świat bez premium prawdopodobnie nigdy nie powstanie bo nie da się na nim zarobić.Po za tym gra bez zarządcy i kapitana przy 100 miastach to zabawa na cały etat a niewiele osób może spędzać kilka godzin dziennie przy grze.
 

DeletedUser18962

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Mi sie marzy szybki świat z nowym podbojem, na którym NIE MA MOŻLIWOŚCI SKRACANIA rekrutacji i budowy budynków
premka potrzebna do zarządzania jest i to fakt, ale dzisiaj to pojedynek na portfele jest niestety - planujesz akcje, realizujesz
i na koniec szlag cie strzela bo trafiłeś na kolesia co stawia mur 20lvl w 10 minut
ręce opadają
pojedynek na głupote sie robi
głupszy ten kto wiecej kasy w murek na ten przykład wsadzi...
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Mi sie marzy szybki świat z nowym podbojem, na którym NIE MA MOŻLIWOŚCI SKRACANIA rekrutacji i budowy budynków
premka potrzebna do zarządzania jest i to fakt, ale dzisiaj to pojedynek na portfele jest niestety - planujesz akcje, realizujesz
i na koniec szlag cie strzela bo trafiłeś na kolesia co stawia mur 20lvl w 10 minut
ręce opadają
pojedynek na głupote sie robi
głupszy ten kto wiecej kasy w murek na ten przykład wsadzi...

No i co to jest taki duży problem?? nie możesz sobie poradzić z kimś kto buduje szybko murek? wpakuj mu bunt i rozwal murek w 10-20 wioskach wtedy nie podbuduje we wszystkich. Zawsze jest na kase jakaś rada.

a takiego świata na pewno nie zrobią. Ja bym nie zrobił jak bym był właścicielem INNO. Robią to dla pieniędzy.
My tu prędkości nie możemy wyprosić i odpowiednich ustawień a co dopiero brak skracania.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Na takich graczy najlepszajest dobrze przemyślana akcja . No i czasem morale hamują ich zapędy .
Świat najlepszy jak dla mnie jest z nowym podbojem i bez morali
 
Status
Zamknięty.
Do góry