Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Nie jestem pewien, ale sądzę, że nie będzie ich :p
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

O herosach zapraszam do dyskusji tutaj: link.

A co do ustawień świata "urodzinowego", to wygląda na to, że szykuje się idealny serwer dla no-life'ów. Jedynie nowy system ma szansę wygrać, co mnie trochę zaskoczyło, bo przecież to stary system jest dla kozaków ;) Tak by przynajmniej można było wywnioskować z różnych komentarzy na forum :D
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

O herosach zapraszam do dyskusji tutaj: link.

A co do ustawień świata "urodzinowego", to wygląda na to, że szykuje się idealny serwer dla no-life'ów. Jedynie nowy system ma szansę wygrać, co mnie trochę zaskoczyło, bo przecież to stary system jest dla kozaków ;) Tak by przynajmniej można było wywnioskować z różnych komentarzy na forum :D

No ja mam nadzieję, ze wygra nowy :rolleyes: co do innych ustawień widać, ze wszyscy są zgodni.. ewentualnie może prezent dla użytkowników i 2 światy z ekstra ustawieniami - jeden ze starym systemem podboju, a drugi z buntem :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

O herosach zapraszam do dyskusji tutaj: link.

A co do ustawień świata "urodzinowego", to wygląda na to, że szykuje się idealny serwer dla no-life'ów. Jedynie nowy system ma szansę wygrać, co mnie trochę zaskoczyło, bo przecież to stary system jest dla kozaków ;) Tak by przynajmniej można było wywnioskować z różnych komentarzy na forum :D

Przecież szybki świat z nowym podbojem wcale nie musi wymagać więcej czasu niż wolny ze starym. Pomijam start gdzie wiadomo, że trzeba swoje przeklikać, ale poza tym to nie szedłbym drogą zakładającą: szybszy świat - no life.

No i nie oszukujmy się, zaskoczyć dobrego, aktywnego gracza na wolnym świecie to cud.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ludzie chyba nie znają mocy jaka kryje się pod ustawieniami x4...Teraz głosują a potem bedą kończyć a ustawienia zostaną..kiepsko to widzę ale trzeba się będzie sprawić ile można bez snu wytrzymać :rolleyes:
 

DeletedUser14243

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Świat z ustawieniami x4 powinien być zakazany przez lekarzy psychiatrów :D
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

A pytanie do Administracji takie oficjalnie na forum. Czy jest możliwe by otworzyć dwa światy na te urodziny jeden ze starym systemem podboju a drugi z nowym??

Wtedy byście zaspokoili praktycznie 80% graczy

Takie posuniecie na pewno by wpłyneło na podniesienie morali w śród graczy no i co najważniejsze złapali byście plusika od nas użytkowników. Rozumiem że na tyle minusów jedne plus nic nie wskóra ale zawsze to coś.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

O to samo chciałem się zapytać. Ustawienia są piękne, niesetety stary system odpada ;/ dobrym pomysł, otworzyć dwa światy.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

A pytanie do Administracji takie oficjalnie na forum. Czy jest możliwe by otworzyć dwa światy na te urodziny jeden ze starym systemem podboju a drugi z nowym??

Wtedy byście zaspokoili praktycznie 80% graczy

Takie posuniecie na pewno by wpłyneło na podniesienie morali w śród graczy no i co najważniejsze złapali byście plusika od nas użytkowników. Rozumiem że na tyle minusów jedne plus nic nie wskóra ale zawsze to coś.

Masz na myśli jednoczesny start dwóch światów z takimi samymi ustawieniami, różniących się tylko podbojem? Niestety nie ma takiej możliwości.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Masz na myśli jednoczesny start dwóch światów z takimi samymi ustawieniami, różniących się tylko podbojem? Niestety nie ma takiej możliwości.

Patrzac po szybkości odpowiedzi to od Ciebie zależy. Bo inaczej dałaś bys trochę czasu na odpowiedz by zapytac szefów inno.

A wiec zadam jeszcze jedno pytanie - a czemuż to nie?
przecież można zmienic jakies tam ustawienia jeszcze prędkośc jednym dac 3 drugim 4. Morale wiadomo że musiały by byc wyłaczone w obu. Bonusami pobawic się i ilością graczy w sojuszu tak żeby nie było że praktycznie takie same.

a jaka radocha by było - no chyba że problem jest w tym iż brakowało by graczy na oba takie światy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Noo śmiem myśleć że nawet by Inno więcej zarobiło na tym ;)
Tylko co my tam wiemy..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

A wiec zadam jeszcze jedno pytanie - a czemuż to nie?
przecież można zmienic jakies tam ustawienia jeszcze prędkośc jednym dac 3 drugim 4. Morale wiadomo że musiały by byc wyłaczone w obu. Bonusami pobawic się i ilością graczy w sojuszu tak żeby nie było że praktycznie takie same.

a jaka radocha by było - no chyba że problem jest w tym iż brakowało by graczy na oba takie światy

To ja poproszę 3x3x3 ze starym hehe :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Będzie ciekawie ,jak będzie tam grało tyle osób ile teraz się tu udziela
Żeby nie została garstka graczy z samymi farmami naokoło :p
 

DeletedUser

Guest
Grepolis

Nie wiedziałem gdzie napisać więc pisze tutaj .
Wie ktoś może kiedy wyjdzie nowy świat w grepolis ? :D
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

To czekamy na otwarcie świata ,ankiety zakończone ;)
 

DeletedUser21876

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

czekamy czekamy,ciekawym kiedy go otrworza??
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Oby jak najszybciej otworzyli :) będzie pewnie bardzo dużo graczy , bo ciekawe ustawienia ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry