Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser21321

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ja już pisałem, nowy system, prędkość 1x, tak jak na Bizancjum, dawno już nie było nic wolnego z nowym systemem, a z Bizancjum jest sporo chętnych. :eek:
Dużo graczy z różnych światów czekaj na podobne ustawiania, moim zdaniem, tak żeby było fair powinni dać nowy, mimo że tego systemu nie lubię, są gracze którzy go lubią, poza tym niedawno otworzyli troję gdzie jest stary system podboju ..
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Czekamy czekamy a tu nic :)
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Wycieczka z jednego końca wyspy na drugi trwa godzinę prockami a klockiem dwie wyspy obok 48h :D Oczywiście to taki żart :) Mnie osobiście nowy system nie bawi i wolę stary tak samo jak wolę grać bez bohaterów, ale to tylko moje zdanie ;) Odnośnie szybkości świata/handlu i jednostek jestem uniwersalny ;)
 

DeletedUser22935

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Perski sie będzie zaczynał a nowego świata jeszcze nie ma :/
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Perski sie będzie zaczynał a nowego świata jeszcze nie ma :/

I dlatego sądzę, że do końca eventu, może nie być żadnego nowego świata, rok temu też była duża przerwa z nowym światem od wakacji.
 

DeletedUser16630

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat nowego świata

I dlatego sądzę, że do końca eventu, może nie być żadnego nowego świata, rok temu też była duża przerwa z nowym światem od wakacji.

Liczę na to, że nie. Też czekam na nowy świat. Najbardziej by mi pasował z nowym systemem podboju, ale jak to będzie to zobaczymy. :)
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Liczę na to, że nie. Też czekam na nowy świat. Najbardziej by mi pasował z nowym systemem podboju, ale jak to będzie to zobaczymy. :)

Jest to więcej niż prawdopodobne, ponieważ światy stary/nowy wychodzą począwszy od Itaki naprzemiennie, ostatnio była Troja ze starym, poza tym ostatnio zamknięto świat z nowym systemem - EFEZ.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Będzie zabawa będzie się działo :)
 

DeletedUser16630

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Jest to więcej niż prawdopodobne, ponieważ światy stary/nowy wychodzą począwszy od Itaki naprzemiennie, ostatnio była Troja ze starym, poza tym ostatnio zamknięto świat z nowym systemem - EFEZ.

Grałem trochę na Efez, ale to dawno temu. Co do nieoficjalnego schematu może i teraz się też sprawdzi, ale jak to będzie to niestety nie dowiemy się do czasu aż wyjdzie nowy świat. :p
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Faktycznie wygląda na to że nowy świat wystartuje dopiero po evencie,wcześniej bywało tak że start nowego świata był przed eventem.
Szkoda że trzeba czekać do połowy listopada :(
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Poza tym jest nadal 6 "aktywnych" światów, tj. takich, na których można się zalogować. Jak na Maratonie i Naksos wystartuje EC (nie mam pojęcia ile tam brakuje), bo pewnie coś nowego będą otwierać.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Z tego co się orientuję, to na Naksosie EC rusza lada chwila...sytuacji na Maratonie niestety nie znam. Więc jeśli na Maratonie także zaczynać się będą niedługo cuda, to mało tych światów z aktywną możliwością logowania się zostanie.

Nowy świat pewnie pojawi się po evencie dopiero jednak i tego nic nie zmieni...
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Na maratonie era cudów zacznie się za ok 10 dni ;)
 

DeletedUser21267

Guest
Kiedy będzie otwarty nowy świat

Cześć mam pytanko kiedy będzie otwarty nowy świat bo na Troi dużo osób nowych dochodzi gdzie rozgrywka tego świata trwa ponad dwa tygodnie proszę o podanie tak w przybliżeniu dzień
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Kiedy będzie otwarty nowy świat

Tego chyba niestety nikt nie wie.
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Kiedy będzie otwarty nowy świat

Witam nadal nic nie wiadomo kiedy wystartuje nowy świat?;) Może chociaż wiecie z jakim podbojem będzie kolejny świat?
Ankiety jakieś wysyłacie to może coś się ruszy w temacie ;)
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Kiedy będzie otwarty nowy świat

Nic na ten temat jeszcze nie wiemy. Gdy nadejdzie czas zostaniecie o tym poinformowani.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kiedy będzie otwarty nowy świat

poczekaj chłopie jak się perski skończy a to jeszcze ponad miesiąc czasu hehe :p ale ja tam będę gotowy i będzie się działo :) i znowu będzie mało
 
Status
Zamknięty.
Do góry