Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

W końcu. :) Ja się w każdym razie loguję. :)
 

DeletedUser23405

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

a szkoda bo dodaatkowy tylko psuje grę (...)
W jaki sposób psuje? Moim zdaniem urozmaica. Ja to nawet bym chciał żeby wszyscy mitologiczni bogowie olimpijscy byli w grze, a nie tylko wybrana szóstka :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

W jaki sposób psuje? Moim zdaniem urozmaica. Ja to nawet bym chciał żeby wszyscy mitologiczni bogowie olimpijscy byli w grze, a nie tylko wybrana szóstka :)
Dla mnie za dużo bajerów jest niezdrowa:) Skoro Artemida była na Achillesie, czyli specjalnym świecie to mogła zostać tam i nigdzie dalej:)
Urojone ataki będą tylko denerwować ludzi a ci, którzy będą mieli zamiar nisczyć innych w nie do końca sportowej rze będą używać ich i pewnie innych dodatkó do tego, przeciętny gracz który chciałby pograć dla fanu będzie zniechęcony.
 

DeletedUser23405

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Dla mnie za dużo bajerów jest niezdrowa:) Skoro Artemida była na Achillesie, czyli specjalnym świecie to mogła zostać tam i nigdzie dalej:)
Urojone ataki będą tylko denerwować ludzi a ci, którzy będą mieli zamiar nisczyć innych w nie do końca sportowej rze będą używać ich i pewnie innych dodatkó do tego, przeciętny gracz który chciałby pograć dla fanu będzie zniechęcony.
Hehe, chyba bardziej nękająca jest błyskawica Zeusa :p Tego niesportowego zachowania nie da się uniknąć, z Artemidą czy bez.

Co masz na myśli pisząc o "graniu dla fanu"?
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

a szkoda bo dodaatkowy tylko psuje grę, najlepszą opcją były światy z 5 bogami jak dla mnie. i taki jest mój koncert życzeń na kolejny siat, ale pewnie się nie spełni:D

Jak jest 6 to lepiej bo są też czary do kamienia :p
 

DeletedUser12612

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

jak dla mnie świat jest za wolny a w dodatku nowy system podboju ;/ totalna kicha.
najlepsze światy są te szybkie.
a powinno być więcej światów takich jak np. Retimno
 

DeletedUser19313

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

jak dla mnie świat jest za wolny a w dodatku nowy system podboju ;/ totalna kicha.
najlepsze światy są te szybkie.
a powinno być więcej światów takich jak np. Retimno

Być może, ale wiesz, jedni wolą grę strategiczną a inni wolą zręcznościówkę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ja może wejdę na chwilę na świat, dla rozrywki w oczekiwaniu na totalny koniec Lamii, ale korzeni zapuszczać nie mam zamiaru :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ja może wejdę na chwilę na świat, dla rozrywki w oczekiwaniu na totalny koniec Lamii, ale korzeni zapuszczać nie mam zamiaru :)

A ja tam korzenie jednak zapuszczę :cool: i moja siostra Lidka ( czyt.suchus II ) też będzie :D
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Hehe, chyba bardziej nękająca jest błyskawica Zeusa :p Tego niesportowego zachowania nie da się uniknąć, z Artemidą czy bez.

Co masz na myśli pisząc o "graniu dla fanu"?

Grę bez stresu, poprostu gra dla samego siebie a nie dla bycia top w rankingach za wszelką cenę. ot taka gra fair dla czystej przyjemności:)
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Up
Ok to ja chce order uśmiechu :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

toś szok jak widzę twoje posty to nie wierzę :p
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Czyli żadna sztuka :p

Błogosławieni Ci bowiem którzy nie widzieli a wierzą ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

wiecie o której godzinie to wypali ?
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Nigdy nie wiadomo o której godzinie wystartuje świat.
Zrozumiecie to kiedyś?
 
Status
Zamknięty.
Do góry