Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser15508

Guest
Odp: Nowy świat

Szybki tzn jaką prędkość masz na myśli? 3,4, czy może z 50?:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

Haaaaaloooo Admini, nie spać! Kiedy coś będzie bo nie możemy się doczekać :rolleyes:??
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Nowy świat

Nowy świat wystartuje wtedy kiedy wystartuje i z cała pewnością nie później, a na poważnie to nie znamy daty jego startu, jak ją poznamy to na pewno damy stosowne ogłoszenie.
 

DeletedUser20929

Guest
Odp: Nowy świat

Ja juz sie na zaden nowy swiat nie pisze ;/ choc by nie wiem jakie miał parametry.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

Co jakiś czas ciągle jacyś użytkownicy piszą "kiedy startuje nowy świat?" to jakaś miazga jest
rok w rok ta sama odpowiedź... więc skoro planujecie napisać za kilka dni lub tygodni a czy też miesięcy kiedy startuje nowy świat to lepiej przeczytać na zapas poprzednie wpisy i się samemu domyśleć jaka będzie odpowiedź :)
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

@DarthSid
Ty tak serio xD? Czasami tak się dzieje że jak jest mega nuda to się gada takie różne pierdoły, żali itp także bez spiny xD

Btw.. Ktoś się orientuje jak zagranicą się sprawy mają, czy w najbliższym czasie jakiś nie będzie startował (-staty)??? Fajnie by było poszaleć gdzieś poza pl ze swoją grupką. Kumpel mi pisał że na francuskim chyba będą wojować to może się do nich wbiję 3:]
Tak szybko przeglądając staty to najpóźniej do pierwszego tygodnia lutego powinien być już nowy ale mogę się oczywiście mylić, chociaż wolałbym nie :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

Ja kiedyś miałem taki pomysł alby zebrać dobrych graczy z PL i wjechać na jakiś niemiecki lub angielski serwer i dać im czadu hehe :p
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Nowy świat

hehe tylko, że bardzo często ci dobrzy gracze to wrogowie/przeciwnicy i nie wiem czy daliby radę wspólnie grać, choć idea bardzo fajna by pokazać się ghdzieś na nowym zagraniczym servie:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

hehe tylko, że bardzo często ci dobrzy gracze to wrogowie/przeciwnicy i nie wiem czy daliby radę wspólnie grać, choć idea bardzo fajna by pokazać się ghdzieś na nowym zagraniczym servie:D


Ja tam takiej tezy nie stawiam :) gra się żeby wygrać a tym bardziej jak się przeciwko niemcom gra heh
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

Dalej nie ma ogłoszenia o nowym świecie czekamy już z bratem kawał czasu na nowy świat.:(Bo na Zakros już nie ma co się logować ponieważ nawet złotnik będzie miał tam małe szanse.Dlatego prosimy o jak najszybszy start nowego świata.
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Nowy świat

Mnie coś się wydaje, że Inno powoli zwija interes p.t. "Grepolis", np. od 13 sierpnia nie wyszedł żaden nowy świat EN, w PL też coraz rzadziej wychodzą...
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Nowy świat

Tego nie wie tutaj nikt, więc nie wiem po co te ciągłe pytania? Wyślijcie mail do Inno, to może Wam coś więcej napiszą.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Nowy świat

Mnie coś się wydaje, że Inno powoli zwija interes p.t. "Grepolis", np. od 13 sierpnia nie wyszedł żaden nowy świat EN, w PL też coraz rzadziej wychodzą...

Mi to się tak wydaje już od dłuższego czasu:D
Poprzednio naksos startował w grudniu,a w styczniu kolejny świat a teraz jak ich nie było wdać, tak nadal ni ma:D
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Nowy świat

Kiedy kolejny świat startuje ?! Mnie podbili na tamtych, a znów chce w to pograć !
 
Status
Zamknięty.
Do góry