Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser16070

Guest
Odp: Nowy świat

Ja tam bardzo lubię atakować nocami. Na Akcjum też będę robił nocne rżnięcie i mało mnie obchodzi, ze ktoś musi wtedy spać :D Parę takich nocek i niejeden wymięknie ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

Ja tam bardzo lubię atakować nocami. Na Akcjum też będę robił nocne rżnięcie i mało mnie obchodzi, ze ktoś musi wtedy spać :D Parę takich nocek i niejeden wymięknie ;)
Z tego co mi się zdaję to w nocy obowiązuję 100% ochrona. Więc takich ataków nie będziesz wykonywał. Chyba że chcesz wypukać sobie wojo.
 

DeletedUser16070

Guest
Odp: Nowy świat

Z tego co mi się zdaję to w nocy obowiązuję 100% ochrona. Więc takich ataków nie będziesz wykonywał. Chyba że chcesz wypukać sobie wojo.

Gdybyś rozpytał ludzi którzy grali przeciwko mnie na poprzednich światach to by Ci powiedzieli, że będę :) Bonus 100% niewiele daje. Sprawia tylko, że nie ruszasz miast zdeffowanych. A cała reszta jest do brania- wszystkiego nie zdeffujesz.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

Gdybyś rozpytał ludzi którzy grali przeciwko mnie na poprzednich światach to by Ci powiedzieli, że będę :) Bonus 100% niewiele daje. Sprawia tylko, że nie ruszasz miast zdeffowanych. A cała reszta jest do brania- wszystkiego nie zdeffujesz.
Może i tak. Ale musisz mieć dużo woja, a ja raczej bym nie ryzykował. Lepiej atakować w dzień..ale jak kto lubi.
 

DeletedUser6630

Guest
Odp: Nowy świat

będzie nowy świat bonus 23-6 lub 7 dla starej szkoły na pewno będę , a cóż takiego jest na hiperborei ?
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Nowy świat

Brak podboje?:p

E: up, mozna atakowac, ale nie przejmowac
 

DeletedUser6630

Guest
Odp: Nowy świat

Na Hiperborei nie musisz się martwić o bonus, bo nie można atakować. I to jest chyba ten plus+ a jak ci nie odpowiada to spróbuj na zagranicznych serwach. Nie jest tak źle. A bonus na Akcjum wcale nie jest zły, mi odpowiada.

a to jest dobre dla mnie niestety nie mogę sobie pozwolić na grę na 24/h na dobę bo mam dość odpowiedzialną pracę i spać trzeba eh.. , a bonus 1-9 wiadomo co będzie 24:59:59 kolony więc za długo być czekać , jak ktoś gra na takim świecie co opisałeś chętnie skorzystam z zaproszenia zaczynałem w to grać lata temu , na zagraniczym gram i teraz nawet już mam na wiadomościach groźby w różnych językach
smiley_emoticons_flucht2.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

Pomyliło mi się :p Ale nie zmienię zdania na temat Akcjum, że bonus nie jest zły. Ponieważ mi w 100% odpowiada.
 

DeletedUser6630

Guest
Odp: Nowy świat

Pomyliło mi się :p Ale nie zmienię zdania na temat Akcjum, że bonus nie jest zły. Ponieważ mi w 100% odpowiada.

Wiadomo to jest kwestia tego jaki kto rytm życia prowadzi, chociaż bonus dziś i lata temu nigdy nie był gwarantem że wioski się nie straci , ale nigdy gratulowałem tym którzy zabierają miasta gdy ktoś śpi , bo cóż co za umiejętność
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

Może i tak. Ale musisz mieć dużo woja, a ja raczej bym nie ryzykował. Lepiej atakować w dzień..ale jak kto lubi.

Nie liczy sie ilosc woja bo za to zaplacisz karta kredytowa, bezcenna jest mina goscia jak wstaje a tu ... "KIERUNECZEK" prosze wybrac gdzie nowa wiocha ma sie pojawic;) Nie ma jak NOCNE POLOWANKO
 

DeletedUser6630

Guest
Odp: Nowy świat

każdy ma swoje opinie :) bezcenne jest zdobycie wioski graczowi online , chociaż by dlatego że lepiej radzisz sobie z anty time

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a grał ktoś na grepolis BETA tym dziwnym tworze ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

Nie liczy sie ilosc woja bo za to zaplacisz karta kredytowa, bezcenna jest mina goscia jak wstaje a tu ... "KIERUNECZEK" prosze wybrac gdzie nowa wiocha ma sie pojawic;) Nie ma jak NOCNE POLOWANKO


Raczej Twoja wyobraźnia, bo miny tej nigdy nie zobaczysz przecież
 

DeletedUser24059

Guest
Odp: Nowy świat

każdy ma swoje opinie :) bezcenne jest zdobycie wioski graczowi online , chociaż by dlatego że lepiej radzisz sobie z anty time

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a grał ktoś na grepolis BETA tym dziwnym tworze ?

Ja grałem na BECIE . No cóż grałem na takim świecie co dostawało się odrazu 5 miast więc było jak było . Tylko że był 1 problem - nie było bonusu nocnego ... ;D
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Nowy świat

Nie liczy sie ilosc woja bo za to zaplacisz karta kredytowa, bezcenna jest mina goscia jak wstaje a tu ... "KIERUNECZEK" prosze wybrac gdzie nowa wiocha ma sie pojawic;) Nie ma jak NOCNE POLOWANKO

Oj kafelku, kafelku


Zamierzasz grac na tym nowym czyms?xD
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Nowy świat

Hej.
Zapraszm chetnych;) zbieram ekipe do sojuszu na nowy swiat;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry