Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser17693

Guest
Odp: Nowy świat

Jakiś gracz, który myśli, że bez niego gra nie bedzie miala sensu i że uda mu sie zaszantażować inno :D
Chyba zeby to sie udalo musiałby byc osobą, ktora w pl wersji grepo kupuje najwięcej golda :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

jak czytam ten temat to mi sie smiać chce "kończe gre bo nie ma nowego swiata" gdyby w grepo grało 100 osób a nie 400k to może...
A tak w ogóle to tez czekam za nowy świat bo na barisssi mnie na morze 25 wywaliło... porażka
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

jak czytam ten temat to mi sie smiać chce "kończe gre bo nie ma nowego swiata" gdyby w grepo grało 100 osób a nie 400k to może...
A tak w ogóle to tez czekam za nowy świat bo na barisssi mnie na morze 25 wywaliło... porażka

No nie wiem gdzie te 400 k znajdziesz na grepo
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Nowy świat

Hej informuję i to nie jest żart że ja i mój brat kończymy grę w grepolis już na zawsze jeśli nie powstanie w tym najbliższym tygodniu nowy świat.To nie żart bo brat postawił mi warunek albo już najszybciej powstanie nowy świat albo kończy przygodę w tej grze.A ja bez niego grać nie będę bo to nie ma sensu samemu.

Mam nadzieję, że jednak nie skończysz gry - Baris wystartował pod koniec lutego, więc na pewno jest już bliżej niż dalej, trzeba uzbroić się w cierpliwość :)

Wydaje mi się że raczej będzie to świat na literę C,no ale przekonamy się jak dostaniemy informację
smiley_emoticons_biggrin.gif
oficjalną
smiley_emoticons_biggrin.gif

To akurat nic dziwnego, po Bizancjum mamy Korynt, mimo że według kolejności powinien być to świat na literę "C" :) Nasz następny świat to w angielskiej wersji Calydon, prawdopodobnie będzie to właśnie Kalidon.

Nowy świat na 100% powstanie w maju będzie się nazywać kalidon i tyle wiadomo no i że będzie wolny ... wystarczt czekać a nie panikować....to tylko gra

Na razie nie wiadomo kiedy powstanie ani jaką będzie mieć prędkość, choć osobiście też obstawiałabym maj.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

Na razie nie wiadomo kiedy powstanie ani jaką będzie mieć prędkość, choć osobiście też obstawiałabym maj.


Dobrze że ta gra nie podlega "Ruskim" twórcą gier,raz śmiałem zagrać na polskiej wersji pod rządami właśnie ruskich twórców,szkoda gadać co to był za syf.Tutaj chociaż mamy jeden dzień na przygotowanie się na start nowego świata
smiley_emoticons_biggrin.gif
.
Teraz jak sobie zadasz pytanie a gdyby ruskie prowadzili "Inno". :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy świat

Na wowym świecie będzie dużo graczy bo już dawno temu wystartował jakiś nowy świat.
 

DeletedUser24560

Guest
Re: Odp: Nowy świat

Nazwa to tylko nazwa, ważne żeby ustawienia nie były na 1.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Nowy świat

duże prawdopodobieństwo jest że będzie świat z prędkością 1
 

DeletedUser24560

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Nowy świat

Szkoda, zacząłem grę na Olimpii, tam też jest wszystko na 1, planowaliśmy z sojuszem przenieść się na nowy świat, niestety na Baris panuje nowy system podboju więc odpada, a teraz okazuje się że na możliwa jest prędkość 1... ;)
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Nowy świat

A chcialbym jedyneczke wlasnie:)
 

DeletedUser23812

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Nowy świat

Nowy świat ruszy za 28 dni ;)
Bo właśnie za tyle kończy się świat: Lamia, na którym ruszyło odliczanie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Nowy świat

stary system podboju i niska predkosc i bedzie git
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Nowy świat

Pytanie po co macie iść na nowy świat jak tam będzie pewnie kicha na 102 :) A głównie przez burzenie budynków katapultami,a kto wie co jeszcze dołożą,bo i nie dość że wam jeszcze łaski ukradną to i pewnie niedługo srebro z jaskini będą wykradać hehe
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif



No gdyby można "złoto" kraść atakami (offem) z kont to jeszcze,jeszcze by było sprawiedliwie heh
 

DeletedUser19463

Guest
Odp: Re: Odp: Nowy świat

duże prawdopodobieństwo jest że będzie świat z prędkością 1

Byleby to nie była 1 - na tak wolnym świecie nie zagram.
2 z 4 aktywnych obecnie światów mają prędkość 1. Wątpię, aby otworzyli trzeci tak wolny świat.
 

DeletedUser20622

Guest
Odp: Re: Odp: Nowy świat

Ostatnie było Akcjum z prędkością 3, wcześniej Troja z 2 (mówimy o światach ze starym podbojem), wszystko więc wskazuje na 1, aczkolwiek do końca maja napewno coś ruszy
 

DeletedUser20622

Guest
Odp: Re: Odp: Nowy świat

no może zrobią coś na 1,5 coś czuję
smiley_emoticons_ben_cat.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry