Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser16352

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Będzie handelek
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Drugi świat z rzędu ze starym systemem podboju...dziwne. Morale aktywne, a prędkość tak wolna, że szkoda gadać.

można było się spodziewać, gdyby dawali znowu szybki to za 2-3 miesiące znowu trzeba by bylo otwierać świat bo dziś po zmianach serwery szybko umierają, praktycznie przed EC akcjum umarło, nie wiem jak baris sie trzyma i jak bedzie na kalidonie za 3-4 miesiace

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Będzie handelek
smiley_emoticons_biggrin.gif

zapewne sporo osob wejdzie tylko pohandlowac
 

DeletedUser25070

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ciekawe tylko dlaczego, drugi raz z rzędu jest stary system. Przydał by się świat z nowym systemem oraz te morale ????
 

DeletedUser25473

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

wiat zayebisty :D z chęcią tam wbijam tylko bd szukał jakiejś zgranej paczuszki :).
 

DeletedUser18322

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Wolny świat może i ja sie zjawie :)
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser24898

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

... to już jutro, ja się zjawię ale pod innym nickiem
tpiwo.gif
wink.png
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ojej a gdzie te emocje ze nowy swiat otwierają? Czemu nikt nie krytykuje jaki to on jest zły?:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

bo jest tak zły, że niektórym mowę odebrało z wrażenia:(
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

A ja mam takie pytanie.Czy ten świat będzie z bohaterami?
 

DeletedUser10220

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Czemu znowu stary system podboju? Może jakis nowy świat z nowym systemem podboju?
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ten jest z nowym systemem.
Blad juz naprawili widze w opisie swiata.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Niestety doszło do pomyłki podczas tworzenia świata, za co ogromnie przepraszamy - miał być stary system podboju, a jest nowy. Czekamy w tym momencie na decyzję czy możliwa jest jeszcze zmiana systemu, czy już na to za późno. Damy wam znać, gdy zostanie to ustalone.
 

DeletedUser10220

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Nic nie zmieniajcie niech zostanie nowy. Chetnie zagralbym na nowym systemie, a nie ma teraz zadnego swiata takiego.
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Mi to bez roznicy stary czy nowy,handlowac mozna na kazdym
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

yakamoz

Zespół Grepolis
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Mieliśmy możliwość przywrócenia ustawień do takich, jakie były planowane, z czego skorzystaliśmy. Pozostajemy więc przy starym systemie podboju, co niedługo powinno być widoczne w grze. Miłośników nowego systemu podboju prosimy o cierpliwość. Przepraszamy za nieścisłość i życzymy przyjemnej gry.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10220

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Nieee czemu stary system znowu? Mogłobyc tak ze raz swiat stary raz nowy, a nie 3 stare z rzędu :/
 

DeletedUser23765

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

#yakamoz Kiedy w końcu będzie taki świat jak Pella? Czekam już ze swoim złotkiem i nie mogę się doczekać :(
 

yakamoz

Zespół Grepolis
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Niestety nie mogę dać żadnych gwarancji, ani obietnic oprócz tej, że każda propozycja graczy jest brana pod uwagę przy ustalaniu ustawień świata. Wasze głosy są bardzo ważne, musimy jednak również pamiętać o konieczności zróżnicowania. Ponadto obecnie na forum jest aktywna petycja o świat szybki, z prędkością 4. Ją również mamy mocno na uwadze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry