Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser23765

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Dzięki za odpowiedz. Oczywiście mój głos był na tak co do tamtej ankiety ;) pozostaje jedynie czekać
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ważne żeby ruszył świat z nowym systemem i bez morali plus oczywiście prędkość jakaś w miarę.Sporo dobrych ekip czeka na coś takiego .
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ważne żeby ruszył świat z nowym systemem i bez morali plus oczywiście prędkość jakaś w miarę.Sporo dobrych ekip czeka na coś takiego .

większość z nas czeka na takie ustawienia.jak na razie to wszędzie stary system podboju a jak nowy system to prędkość zabójcza że odechciewa się grać .
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

większość z nas czeka na takie ustawienia.jak na razie to wszędzie stary system podboju a jak nowy system to prędkość zabójcza że odechciewa się grać .

A ja tam jestem dobrej myśli niebawem coś ruszy fajnego.
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ważne żeby ruszył świat z nowym systemem i bez morali plus oczywiście prędkość jakaś w miarę.Sporo dobrych ekip czeka na coś takiego .

Jak się będziesz gdzieś wybierał, to daj znać, Shamrockone chce iść na nowy system teraz, to zapewne się z nim przejdę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Warrior a pod jakim nickiem będziesz grał? I grałem z tobą w P.N.S.A jak miałeś nick PAKO
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Pod tym z którego tu pisze

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jak się będziesz gdzieś wybierał, to daj znać, Shamrockone chce iść na nowy system teraz, to zapewne się z nim przejdę.

oki:D
 

DeletedUser25070

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Witam, czy wiadomo kiedy ruszy nowy świat z nowym podbojem, mam nadzieje że będzie bez aktywnych morali i prędkością x3 np??
 

DeletedUser25527

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Tez czekam niecierpliwie na taki swiat :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Jak myślicie nowy świat ruszy jeszcze w Sierpniu ??
 

DeletedUser25423

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Jak będzie nowy podbój i swiat x3-4 to pogram ale jak znowu jakiś badziew to ja wysiadam bo i zloto tu gra a nie gracze jak się nie zmieni polityka względem zlota to tak jak wielu dobrych graczy ide na inne tego typu gry by pograc a nie tracic tylko kase
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Nowego świata możemy się spodziewać jeszcze w tym miesiącu ponieważ 13.08. będzie nowy event.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Nowego świata możemy się spodziewać jeszcze w tym miesiącu ponieważ 13.08. będzie nowy event.

Nigdy nic nie wiadomo, ale obstawiałabym raczej wrzesień. Światy z mniejszą prędkością, takie jak Delos, zapełniają się wolniej (i mają większy limit graczy), więc raczej poczekamy trochę dłużej na start.
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Oczywiście może tak być i pewnie już coś wiecie na ten temat:)
 

DeletedUser25070

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

witam, czy już coś wiadomo na temat startu nowego świata z nowym systemem ???
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Tyle osób czeka że szok.Wegetują wszyscy na terażniejszych światach tak aby tylko coś robić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry