Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

doktorek jest zbyt pro, by grać na lamerskim nowym systemie :)

śmiechy hihy doktorku

- - - Automatycznie połączono posty - - -

ale prawda jest taka, że stary system sprzyja nolifom, którzy wykorzystują większy brak czasu innych osób i wtedy takiemu nieobecnemu łatwo wcisnąć kolona, którego już potem ciężko odbić... i potem takie nolify wolą grać na starym systemie, bo na nowym złapanie kogoś na nieobecności nie wiąże się z tym, że szybko można skubnąć jakieś miasto i to pewnie jest bolączka wszystkich PRO ze starego systemu

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A na nowym systemie o każde miasto trzeba walczyć :)
sporo grałem na starym i wiem że 3/4 zdobywanych tam miast wynika z nieobecności danego gracza, który to miasto stracił

- - - Automatycznie połączono posty - - -

więc na prawdę, PRO ten wasz stary system
smiley_emoticons_blush-reloaded6.gif

Przemyślałeś chociaż swoją wypowiedź? Wydaje mi się że nie bardzo, gdzie teraz wstawisz kolona nieaktywnemu graczowi? Co ty za pierdoly piszesz, od czasu wprowadzenia apki takich graczy praktycznie nie ma. Jeśli twoja gra polega tylko na wstawianiu kolona osobom ktorych nie ma to nie znaczy ze wszyscy tak maja, oczywiscie jesli kogos nie ma to nikt nie czeka az gracz sie pojawi tylko wbija ale szanse na znalezienie takiego gracza to 10%. Teraz kazdy ma apke i jedyna roznica miedzy takimi graczami z apka jest to czy maja dostep przy okazji do kompa czy nie. Kazdy wie jak wyglada obrona miast na telefonie..

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Przyjdź doktorku na nowy i pokaż jakim świetnym graczem jesteś :) Najlepiej gadać na osoby, które pierwszy raz zagrały na starym i w dodatku go wygrały.. Tak szczekacie o tym nowym podboju, ze dla noobów, ale jakoś boicie się wejść :) Więc nie kompromituj się już :)

Sylwia już nie przesadzaj, grałem i na nowym systemie, ba nawet go wygralem grajac po raz pierwszy na nim. A co do waszego grania po raz pierwszy na starym systemie to bym sie zastanawial bo wiekszosc graczy Oz gralo wczesniej na starym systemie.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

taaa i dlatego 10 noobow z nowego systemu ktore nigdy nie graly na starym weszlo wam na urodzinowe Retimno i wygralo jak chcialo a Wy jedynie mogliscie sie przygladac :D

takie baje to po retimno juz tylko dzieciom i to tym mniej ogarnietym :D :D

dobrej nocy ;)

Ta i tylko w 10 osob wygrales swiat:) oczywiscie :eek:
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

pierdoły? nie takie są fakty i jak temu przeczysz to ja nie wiem jak możesz patrzeć w lustro
ile razy było tak, że ktoś puszcza na mnie kolona bo myślał, że mnie nie ma, poszła mądrość czy oczyszczenie- kolon od razu był cofany...
przez ostatni rok grałem tylko na starym systemie i przez cały ten czas to tylko glorian raz na akcjum odważył się nie wycofać kolona jak rzuciłem mu mądrośc i skonczyło się na tym, że stracili całego defa i potem spieprzył na urlop, z którego już nie wrócił...

i pamiętaj, apka to nie wszystko, bo nie zawsze można na ten telefon wejść... i jak sam zauważyłeś, bronic się na apce praktycznie nie idzie, więc i tak godzina poza kompem może zdecydować o tym, że stracisz miasto:)

A co do mojej gry to się nie wypowiadaj, bo nie wiesz jak gram- preferuje nowy system- nie jestem no lifem
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser22391

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

*El Gato*
nie prawda, nie każdy ma apkę, ja nie mam i nawet nie mam w planie jej mieć
ale na ten nowy świat już się ciesze, fajnie by było jakby wbijający tam nie zaczęli od budowania cudaków
tylko od walk
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

pierdoły? nie takie są fakty i jak temu przeczysz to ja nie wiem jak możesz patrzeć w lustro
ile razy było tak, że ktoś puszcza na mnie kolona bo myślał, że mnie nie ma, poszła mądrość czy oczyszczenie- kolon od razu był cofany...
przez ostatni rok grałem tylko na starym systemie i przez cały ten czas to tylko glorian raz na akcjum odważył się nie wycofać kolona jak rzuciłem mu mądrośc i skonczyło się na tym, że stracili całego defa i potem spieprzył na urlop, z którego już nie wrócił...

i pamiętaj, apka to nie wszystko, bo nie zawsze można na ten telefon wejść... i jak sam zauważyłeś, bronic się na apce praktycznie nie idzie, więc i tak godzina poza kompem może zdecydować o tym, że stracisz miasto:)

A co do mojej gry to się nie wypowiadaj, bo nie wiesz jak gram- preferuje nowy system- nie jestem no lifem

Tak apka to nie wszystko ale chyba nie rozumiesz o czym piszesz, stwierdzasz ze stary system polega tylko na wbijaniu kolona osobom nieaktywnym- totalna bzdura !
Drugie pytanie kto cię tak atakuje na akcjum ? Babcie nie mają odwagi wysylac kolona na gracza ktory jest, nawet jesli ogarnia gre tylko na telefonie

I czy nie wiem jak grasz? Wiesz co mamy pakt na akcjum od prawie początku serwera i coś tam wiem

Typowy gracz nowego systemu ktory gra na starym nie robi unikow, przyjmuje ataki na klate bo defuje miasto na ktore leca ataki, tak gra wiekszosc z nowego systemu - nie koniecznie Ty zeby nie bylo ze pisze o Tobie.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

*El Gato*
nie prawda, nie każdy ma apkę, ja nie mam i nawet nie mam w planie jej mieć
ale na ten nowy świat już się ciesze, fajnie by było jakby wbijający tam nie zaczęli od budowania cudaków
tylko od walk
smiley_emoticons_kaffee2.gif

dlatego dodałem że prawie każdy ma, to nie sa czasy 1.0 gdzie nikt nie mial i liczylo sie to ile sie siedzi na kompie, teraz mozna wgl nie siedziec i wchodzic tylko na atak przez co gra przestala byc tym czym byla kiedys i nie chodzi tu o wstawianie kolonow do ludzi ktorych nie ma
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser22391

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

osobiście mam nadzieje że na tym nowym świecie nie będzie ludzi chowających się tylko za apką
Czasem jestem w szoku ile farm gra w grepo skoro tak łatwo zaakceptowano apke
smiley_emoticons_irre.gif
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

i jeszcze raz powtórzę, od roku gram na starym systemie i z obserwacji widzę, że zdecydowana większość miast jest podbijana tylko dla tego, że ktoś nie zareagował na kolona- wystarczy godzina nieobecności i kolon siedzi, lecą wsparcia i już nie ma szans na odbicie i tylko kłamca powie, że jest inaczej na starym systemie
owszem są akcje gdzie jest walka od początku do konca itd ale to jest zdecydowana mniejszość w porównaniu z podbojami złapanych na chwilowej nieobecności

poza tym wbicie kolona aktywnemu ogarniętemu graczowi nie jest takie łatwe, bo obrońca ma mase możliwości obrony i agresor musi się sporo napocić żeby akcja się udała...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Tak apka to nie wszystko ale chyba nie rozumiesz o czym piszesz, stwierdzasz ze stary system polega tylko na wbijaniu kolona osobom nieaktywnym- totalna bzdura !
Drugie pytanie kto cię tak atakuje na akcjum ? Babcie nie mają odwagi wysylac kolona na gracza ktory jest, nawet jesli ogarnia gre tylko na telefonie

gdzie to napisałem??
smiley_emoticons_afraid.gif


Na akcjum już wegetuje od 3 miesięcy, ale grałem jeszcze na retimno i kalidonie, więc mam "spory" bagaż doświadczeń z SS
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ja nie zaprzeczam temu że takim osobom się nie wstawia kolonow tylko temu ze stwierdziles ze ten system na tym polega. Na retimno gdzie gralem do cudow cięzko bylo kogos zlapac na nieobecnosci mimo ze swiat szybki, podbilem tam sporo miast wiekszość na zywca gdzie obronca sie bronil, o sukcesie tych akcji zadecydowalo to ze wbijalem pod bonus i akcja trwala do 40min max. Inaczej sie nie dalo bo gdy wbijalem w dzien to rozbijali okupacje i nawet jesli kogos zlapalem na chwilowej nieobecnosci to konczylo sie rozbiciem okupacji.
 

DeletedUser22391

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

i jeszcze raz powtórzę, od roku gram na starym systemie i z obserwacji widzę, że zdecydowana większość miast jest podbijana tylko dla tego, że ktoś nie zareagował na kolona- wystarczy godzina nieobecności i kolon siedzi, lecą wsparcia i już nie ma szans na odbicie i tylko kłamca powie, że jest inaczej na starym systemie
owszem są akcje gdzie jest walka od początku do konca itd ale to jest zdecydowana mniejszość w porównaniu z podbojami złapanych na chwilowej nieobecności

poza tym wbicie kolona aktywnemu ogarniętemu graczowi nie jest takie łatwe, bo obrońca ma mase możliwości obrony i agresor musi się sporo napocić żeby akcja się udała...
ataków na tych ogarniętych i aktywnych raczej się unika
po co tracić wiele jak można mało
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ja nie zaprzeczam temu że takim osobom się nie wstawia kolonow tylko temu ze stwierdziles ze ten system na tym polega. Na retimno gdzie gralem do cudow cięzko bylo kogos zlapac na nieobecnosci mimo ze swiat szybki, podbilem tam sporo miast wiekszość na zywca gdzie obronca sie bronil, o sukcesie tych akcji zadecydowalo to ze wbijalem pod bonus i akcja trwala do 40min max. Inaczej sie nie dalo bo gdy wbijalem w dzien to rozbijali okupacje i nawet jesli kogos zlapalem na chwilowej nieobecnosci to konczylo sie rozbiciem okupacji.

ok to jeszcze wskaż mi gdzie tak "stwierdziłem"
smiley_emoticons_seb_zunge.gif
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

ok to jeszcze wskaż mi gdzie tak "stwierdziłem"
smiley_emoticons_seb_zunge.gif

to są wnioski z twoich slow z tego postu

ale prawda jest taka, że stary system sprzyja nolifom, którzy wykorzystują większy brak czasu innych osób i wtedy takiemu nieobecnemu łatwo wcisnąć kolona, którego już potem ciężko odbić..

Grałem na obu systemach i nie zgodze się tutaj z twoimi slowami, redki i mg. Walczac z aktywnymi graczami zawsze trzeba walczyc o miasto i nie wazne to jest od systemu. Na nowym systemie tez sa gracze ktorzy traca miasta pod nieaktywnosc bo nie moga w czasie buntu wlasciwego byc na grze. Wiesz jaka jest tylko roznica? Takie miasta zdobywa sie przy stratach bo jednak sojusz obstawia takim osobom miasta na czas buntu. Na starym miasto mozna zdobyc przy minimalnych stratach i to jest roznica w podbijaniu miast graczom nieaktywnym podczas akcji.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser22651

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

i jeszcze raz powtórzę, od roku gram na starym systemie i z obserwacji widzę, że zdecydowana większość miast jest podbijana tylko dla tego, że ktoś nie zareagował na kolona- wystarczy godzina nieobecności i kolon siedzi, lecą wsparcia i już nie ma szans na odbicie i tylko kłamca powie, że jest inaczej na starym systemie
owszem są akcje gdzie jest walka od początku do konca itd ale to jest zdecydowana mniejszość w porównaniu z podbojami złapanych na chwilowej nieobecności



poza tym wbicie kolona aktywnemu ogarniętemu graczowi nie jest takie łatwe, bo obrońca ma mase możliwości obrony i agresor musi się sporo napocić żeby akcja się udała...

- - - Automatycznie połączono posty - - -



gdzie to napisałem??
smiley_emoticons_afraid.gif


Na akcjum już wegetuje od 3 miesięcy, ale grałem jeszcze na retimno i kalidonie, więc mam "spory" bagaż doświadczeń z SS

I Tymi słowami potwierdzasz że stary podbój jest dużo bardziej wymagający i trzeba mieć większe umiejętności
niż na Nowym Dziękuje do widzenia
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

twoje wnioski są błędne, ta gra polega na zdobywaniu miast- w jaki sposób to już inna sprawa, ale fakty są takie, że na starym większość miast jest zdobywana poprzez nieobecność obrońcy... wystarczy godzina poza grepo i masz po mieście.... a to jest powszechnie wykorzystywane przez graczy, którzy kogoś na takiej nieobecności złapią, wiem bo sam tak robiłem
a na nowym, godzinka nieobecności nie spowoduje, że stracisz miasto, stąd stwierdzenie, że ss sprzyja nolifom, a później takie nolify nie chcą grać na nowym, bo już nie idzie podbić miasta pod chwilową nieobecność obrońcy

tak doktorku, stary system jest bardziej wymagający, ale jesteś śmieszny uważając się za lepszego, bo grasz na starym systemie
 
Ostatnia edycja:
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

twoje wnioski są błędne, ta gra polega na zdobywaniu miast- w jaki sposób to już inna sprawa, ale fakty są takie, że na starym większość miast jest zdobywana poprzez nieobecność obrońcy... wystarczy godzina poza grepo i masz po mieście.... a to jest powszechnie wykorzystywane przez graczy, którzy kogoś na takiej nieobecności złapią, wiem bo sam tak robiłem
a na nowym, godzinka nieobecności nie spowoduje, że stracisz miasto, stąd stwierdzenie, że ss sprzyja nolifom

tutaj się zgodzę, nawet nieobecność na poziomie 10h nie sprawia że stracisz miasto na nowym systemie, jedyne co to mogą ci wybić ofy,ognie i bunty nawsadzać ale przy dobrym sojuszu jest pewność że pomimo tych buntow miasta nie stracisz a co do starego systemu to niestety takie 10h nieobecnosci to nie tylko strata 1 miasta, mozna stracic kilka i wojsko tez :)
 
Ostatnia edycja:
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

ciesze, się że się zgadzamy :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

hihi doktorku widzę, że emocje tobą targają
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Nie drapać się dziewczyny .Ja też grałem na obu systemach i z całkiem niezłymi osiagnięciami i jak dla mnie nowy system to bajka ,piekna gra .
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

ha-ha-ha

Warior - uwierzył bym jakbym Cię nie znał :)

Hasiu ptasiu z tego co pamiętam to biłem cię na głowę.
Np na pelli na nowy systemie grałeś 100% off bronił cię sojusz lub klinowałeś offami więc nie ironizuj mi tutaj .Oczywiście miałem wzloty i upadki ale dobrze wiesz że jak gram to jest grubo.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Hasiu ptasiu z tego co pamiętam to biłem cię na głowę.
Np na pelli na nowy systemie grałeś 100% off bronił cię sojusz lub klinowałeś offami więc nie ironizuj mi tutaj .Oczywiście miałem wzloty i upadki ale dobrze wiesz że jak gram to jest grubo.

Akcjum stary system po odejściu z gry jeszcze miesiąc czasu utrzymywałem top 1 w agresorach i nie tylko :cool:
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Uwielbiam czytać jak się tak chwalisz.
smiley_emoticons_biggrin.gif

Ja w '20 pobiłem bolszewików pod Radzyminem. I co? Nie masz szans!

Edit:

I kocham jak cytujesz sam siebie!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20310

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Jakiś taki wyszczekany się zrobiłeś .Co do gry może i jesteś dobry ale nie najlepszy więc Hasiu -ptasiu nie fisiuj mi tu i akysz od Wariora siło nieczysta :cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13253

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

wyszczekany - TAK
akysz od Wariora - TAK
najlepszy - TAK

3 razy Tak - zapraszamy do finału.
 
Status
Zamknięty.
Do góry