Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser22651

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Co Ty masz do mojej aktywności. Ciągle czujny :cool: A mant troche mi brakuje, ale najbardziej brakuje mi ustawień świata
smiley_emoticons_lol.gif

Smoczuś absolutnie nic dzięki Tobie sporo pw wpadało
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Nie sądzę, żebyś widział jak gram, chyba że masz na myśli 2 tygodnie zarabiania złota i tydzień klepania defa na Edessie
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

ehe a skąd wiesz na jakim nicku grałem :>?
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Nie wiem, za to wiem pod jakimi nie grałeś :p
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Co nie zmienia faktu że pleciesz byle co nie znając kogoś :) może i jestem noobem a może graczem roku :) nie Tobie oceniać :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Zastanawia mnie wasza naiwność, jak mogą wam powiedzieć jakie będą ustawienia świata dzisiaj czy wczoraj skoro Inno to niemiecka firma, a nie typowo polska co się szepcze sekrety na ucho i newsy sprzedaje. Przyjdzie email z Niemiec, polecenie ogłoszenia nowego świata to od razu wkleją. Wytrząsanie się nad biednym suportem który coś tam nie dopowiedział jest co najmniej beznadziejne i szczególne zabawne "zawiodłem się nie będę grał", ja odpowiem to nie graj, spadaj. Widać że macie minimalną wiedzą na tematy związane z pracą suportu. I jak zwykle te same osoby komentują kolejne komentarze do porzygania. Jak wejdzie osoba nowa na te forum to na pewno w tą grę nie zagra, taką robicie inteligentną reklamę ...
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Co nie zmienia faktu że pleciesz byle co nie znając kogoś :) może i jestem noobem a może graczem roku :) nie Tobie oceniać :)

Jak nie wiesz co wiem to po co twoje głupie teskty możesz jak dla mnie być nawet Słupem roku.
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Jak nie wiesz co wiem to po co twoje głupie teskty możesz jak dla mnie być nawet Słupem roku.

Dla mnie to Ty jesteś napinaczem forum roku. Ok, chcesz zaistnieć to poszukaj kogoś innego do prowokacji, ja już nie odpisuję na zaczepki.
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Dla mnie to Ty jesteś napinaczem forum roku. Ok, chcesz zaistnieć to poszukaj kogoś innego do prowokacji, ja już nie odpisuję na zaczepki.

Sam głupio skomentowałeś wiec nie rozumie Cie dzieciaku a lech poznań gra na licencji amika wronki. bo na swoją ich nie stać.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Żenada....

Start: 17-12-2015
Prędkość: 3x
Prędkość jednostek: 2x
Prędkość handlu: 1x
Ochrona nowych graczy: 5dni
Limit członków sojuszu: 80
Morale: nieaktywne
Wersja podboju: stara
Bonus nocny: 23:00 - 6:00
Natychmiastowe ukończenie zlecenia: TAK
AT: 10s
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Potwierdzasz tylko moje słowa że szukasz zaczepki a zgodnie z obietnicą nie dam się sprowokować :)
pozdro doktorku
 

DeletedUser15451

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

no nareszcie znowu 6 rano czekałem 3 lata na to ja p.....le, kusi mnie by znowu zagrać
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ustawienia już sa wyżej wkleiłem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry