Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

A ja zadzwonię i się wybadam temat może lajtowo będą chcieli pograć
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Kabaret miał być świat Gala a zmienili na Gela pewnie z Gałką się wam w Inno i suporcie skojarzyło
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Niech zaczną numerować te światy bo coraz głupsze te nazwy :D
 

DeletedUser22997

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

ehhh nie wiem czy te swiaty robicie dla graczy czy na złość graczom ? bo handel 1 to jest zart.. na kalidonie przy handel 2 jest meczace przesylanie surek to ja sobie nie wyobrazam przy 1.. i nie rozumiem motywacji tego czynu? bo nawet jezeli kazdy bedzie musial wykupowac kapitana to i tak wiele to nie pomoze..
 

DeletedUser22997

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

no tym ktorzy beda na tym swiecie grac.. przy wiekszej ilosci miast jest to meczace
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

ehhh nie wiem czy te swiaty robicie dla graczy czy na złość graczom ? bo handel 1 to jest zart.. na kalidonie przy handel 2 jest meczace przesylanie surek to ja sobie nie wyobrazam przy 1.. i nie rozumiem motywacji tego czynu? bo nawet jezeli kazdy bedzie musial wykupowac kapitana to i tak wiele to nie pomoze..

w czymś Ci w końcu przyznam rację. handel 1 to porażka
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

nie wiem, w którym miejscu inno slucha opinii i próśb graczy, (ale to tylko pozory i obiecanki cacanki), bo handel 1x to porażka nad porażkami i nigdy się nie spotkałem by chociaż jeden gracz wymieniał takie ustawienie jako pożądane, ale macie rację, pewnie chodzi o wykupowanie kapitana, chociaż wiadomym jest, że jego kupuje się dla wzmocnienia floty jako główny cel, a handel przy tym to bonusik..
dla mnie to meeegaa porażka..
 

DeletedUser22997

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

no dokladnie ktos kto go kupuje to dla wzmocnienia floty.. a przy predkosci 1 on i tak wiele nie pomoze bo i tak sie to bedzie ślimaczyło.. a Ci co nie maja zlota i tak go nie kupia wiec nie rozumiem co inno chcialo osiagnac przez to bo raczej nie zarobia na tym a tylko zniechecaja graczy w tym tez potencjalnych klientów ..
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Nie o kapitana chodzi a o zmiejszenie handlu złotem. Wyraźnie im się to nie opłaca, najpierw zrobili te ograniczenia na targu, teraz niższa prędkość...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Zrozumcie, ze My wszyscy jestesmy dla nich nikim. Czy kiedykolwiek ktos z supportu przeprosil ? Choc bledy popelniaja co chwile. Nigdy. Uwazaja sie za bogow, a tak naprawde sa marionetkami systemu, probuja sie dowartosciowac, identycznie jak Kaczynski teraz. Ustawienia sa po zlosci wszystkim, na zasadzie : I TAK BEDZIECIE GRALI I PLACILI. A Wy robicie dokladnie to, czego oni chca. Jeszcze raz podrawiam wszystkich, z wyjatkiem supportu.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Grzesiek, ale to nie wina supportu, a zarządzających z Inno...

Ja ze swej strony prosiłabym o przekazanie tym z góry, że mają w końcu zagrać na jakimś porządnym i szybkim świecie to może wtedy zrozumieją swój błąd. Jak można dać ustawienia 3/2/1?
Jeszcze te 2 mogę zrozumieć, ale jeden? Podstawą efektywnej walki jest szybka odbudowa woja, aby móc się szybko odbudować, to surowce nie mogą płynąć wieki... Tak więc stracę paczkę birem, powiedzmy, że odbudowywać się będą jeszcze w miarę szybko, ale surka na ich odbudowę będzie lecieć dłuuuugo. I teraz tak: Bonusy przyśpieszające rekrutację, będą trwały tak jak na szybkim świecie. Ale zanim surka dopłynie to bonusy już się zakończą i trzeba będzie klikać nowe. Więc co tu gadać? Tak się po prostu nie da grać. To są chore ustawienia ;/

Nie wiem czy chcę zagrać na świecie z tak głupimi ustawieniami. Będzie to zależało od ekipy mojej, która już miesiące czekała na fajny świat ze starym systemem. Muszę przyznać, że rozczarowało się wiele osób.
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Trzeba do inno napisać że nikomu nie podobają się ustawienia ... może się ogarną
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Nic to nie da.... walka z wiatrakami.
Sisi nie gadaj głupot bo wszelkie sugestie propozycje nasz zacny suport przekazuje dalej czyli do Inno.
Utworzenie świata z surka jeden jest to czysty debilizm i brak pojęcia o czym kolwiek a teraz pomyślcie ile surka na cudaki by leciała ale to nie mój problem mam już w 4 literach światy na pl. Powodzenia wole pograć na en.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Nic to nie da.... walka z wiatrakami.
Sisi nie gadaj głupot bo wszelkie sugestie propozycje nasz zacny suport przekazuje dalej czyli do Inno.
Utworzenie świata z surka jeden jest to czysty debilizm i brak pojęcia o czym kolwiek a teraz pomyślcie ile surka na cudaki by leciała ale to nie mój problem mam już w 4 literach światy na pl. Powodzenia wole pograć na en.

Przekazywanie to raz, a dwa - przychylenie się do tych próśb.

I gdzie widzisz gadanie głupot?
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Przekazywanie to raz, a dwa - przychylenie się do tych próśb.

I gdzie widzisz gadanie głupot?

Weź skończ pieprzyć a dobrze wiesz ze nie będę z tobą konwersowal bo zawsze kończę banem. A jak nie rozumiesz o gwiazdo i diamencie FO to ci pojasnie na Ts raz dwa trzy jak znowu dzisiaj wejdziesz. Tylko bądź trzezwa.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Miałam na górze dopisać, że z Tobą nie będę rozmawiać, bo Twoja argumentacja zawsze kończy się na obrażaniu ludzi, ale nie chciałam być złośliwa :)

Tak więc nasza rozmowa na tym się zakończy. Miłego dnia.
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ja Ciebie nigdy nie obrażam tylko stwierdzam fakty w twoim przypadku wiec gadaj zdrów. I uważaj na Ts.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ja Ciebie nigdy nie obrażam tylko stwierdzam fakty w twoim przypadku wiec gadaj zdrów. I uważaj na Ts.
ja się zgadzam z Sisi, ale mam rozumieć doktorku że Ty wiesz jak działa support..przekazywać to sobie mogą do inno, tylko co z tego jak ustawienia są "fixnięte" na dłuugo przed...
z drugiej strony nie winię supportu pl, bo jak to ktoś stwierdził to tylko "pionki w grze" czy chłopcy na posyłki i mogą tyle na ile im "zarząd pozwoli"..więc tak, z drugiej strony dowartościowują się z na graczach pokazując jacy to "Bogowie", bo sami nic nie mogą..
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

ja się zgadzam z Sisi, ale mam rozumieć doktorku że Ty wiesz jak działa support..przekazywać to sobie mogą do inno, tylko co z tego jak ustawienia są "fixnięte" na dłuugo przed...
z drugiej strony nie winię supportu pl, bo jak to ktoś stwierdził to tylko "pionki w grze" czy chłopcy na posyłki i mogą tyle na ile im "zarząd pozwoli"..więc tak, z drugiej strony dowartościowują się z na graczach pokazując jacy to "Bogowie", bo sami nic nie mogą..

Dlatego zapraszam na światowke czyli światy en tam nie ma problemu z prędkością do wyboru do koloru. A na polskim niech grają sobie ci co nigdy nic nie mogą zrobić i nigdy na nic wpływu nie mają.
 
Status
Zamknięty.
Do góry