Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Nie będzie opcji za złoto ? to gdzie haczyk ?
smiley_emoticons_irre.gif

Czy zawsze musi być haczyk? :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Event bez złota *.* mmmm... w końcu każdy będzie miał równie szanse
 

DeletedUser26685

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Jeszcze nie wiem kiedy dokładnie, ale w planach jest event, w którym nie będzie opcji za złoto ;) Wzmianka na ten temat pojawiła się póki co na Becie, chociaż wydarzenie nie zostało na razie uruchomione.

hehe, tak jak ostatni miał być bez mityków... proponuje lepiej nic nie pisać, bo znowu będziesz przepraszać :eek:
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ten Kos to Zakros bis, oryginalności 0.

racja. Nie dość, że ustawienia tak samo .... hmmm, to jeszcze dyskusja kręci tak samo się wokół złota i złotników.
Z drugiej strony ocenianie orginalności świata kilka dni przed jego startem jest dość ciekawe:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22529

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Na siłę narzekanie ;) Ja się zgadzam z jakowem, szybkie serwery też są do siebie podobne pod względem ustawień, a o nie jakoś nikt nie jęczy :) Poza tym więcej zależy od graczy na danym serwie, a oni sprawiają, że żadne dwa serwery nie będą takie same.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Właśnie ;) Gracze sprawiają że serwer nie jest taki sam jak wcześniejszy...Wolniejszy świat szybko się tak nie znudzi ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Świata jeszcze nie otworzyli, więc chyba logiczne że porównywałem ustawienia. A tu już wywody na temat graczy... Poza tym, nie narzekam tylko stwierdzam fakty. Kos to Zakros bis. Nawet nazwy są podobne.

Edessy nie ma co do Idalium porównywać, bo do jednego z tych światów "my" wybieraliśmy ustawienia. Na Idalium parametry mogły być zupełnie inne.

A na Kosie i Zakrosie nawet bonus nocny jest w tym samym czasie. Przypadek? Nie sądzę. Niemniej cieszcie się nowym światem.

tu ustawienia też wybierali też gracze :D może nie wszyscy ale spora grupa takie chciała
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

spart, trzeba dać się niektórym poużalać i tyle :D Takie hobby czy coś...
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

hehe, tak jak ostatni miał być bez mityków... proponuje lepiej nic nie pisać, bo znowu będziesz przepraszać :eek:

Przepraszanie to rzecz ludzka :D Tylko zaznaczę, że stworzenie eventu bez premium jest bardziej pracochłonne, dlatego jeszcze nie wiadomo kiedy się pojawi w grze - możliwe, że to nie będzie następne wydarzenie :) Ale już się nie mogę doczekać :D

Ten Kos to Zakros bis, oryginalności 0.

Do tej pory mieliśmy tylko jeden świat z ustawieniami 1/2/3, właśnie Zakros, za to przykładowo trzy światy 2/2/2 i 3/3/3, cztery 2/3/3, sześć 1/1/1 i czternaście (!) światów 2/1/1 (nie wiem jakim cudem :D). Zakros się kończy, więc zwolennicy takich ustawień będą mieli gdzie ponownie rozpocząć rozgrywkę :)
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Na siłę narzekanie ;) Ja się zgadzam z jakowem, szybkie serwery też są do siebie podobne pod względem ustawień, a o nie jakoś nikt nie jęczy :) Poza tym więcej zależy od graczy na danym serwie, a oni sprawiają, że żadne dwa serwery nie będą takie same.

Dokładnie, bardzo dobrze napisane :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry