Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
Ja tam nie idę, męczy mnie już to wszystko. Muszę sobie zrobić urlop od tego wszystkiego.
A co do bohaterów na Achillesa to byłby dobry pomysł.
 

DeletedUser19924

Guest
Raczej nikt...jak będzie wiadomo, to pojawi się stosowne oświadczenie.
 

DeletedUser18203

Guest
Natychmiastowe ukończenie NIE.
I po co dajecie to do wyboru jeśli sami piszecie ze jest to nie możliwe?
 

DeletedUser29425

Guest
Nowy świat Propozycja

  • Start: 19.07.2017
  • System podboju: Nowy
  • Czas okupacji: -----
  • Natychmiastowe ukończenie zlecenia: NIE , dajmy szanse chociaż na jednym świecie wykazać się kto jak gra. Kasa i tak będzie z premium.
  • Wioski z punktami walki: Tak
  • Anty-timing: +/- 10s

  • Prędkość świata / prędkość jednostek / prędkość handlu: 1/1/1 Lub 2/2/2
  • Ochrona początkujących: 7 Dni - Brak skracania , a niech ludzie coś po budują .
  • Limit członków sojuszu: 70-80 , na świat KOS SiH rozwaliło all bez paktów więc nie potrzeba 200 osób
  • Morale: Brak
  • Bonus nocny: 22:00 - 6:00
  • Wpływ prędkości jednostek na szpiegowanie: Nie
  • Wpływ prędkości handlu na handel z wioskami rolniczymi: Nie
Propozycja Ustawień . świata dla koksów .
 

DeletedUser19924

Guest
Na świat bez skracania nie ma szans, więc nawet nie dyskutujcie na ten temat, bo nie ma sensu.

Prędkość lepiej, aby była szybsza....a co do ilości ludzi w sojuszu zostało już tutaj napisane, że nie ma obecnie szans na 100+, więc nawet nie zaczynajcie tematu :D
 

DeletedUser29888

Guest
Ponieważ ma ruszyć nowy świat, byłoby super jakby był idealny z mojej perspektywy i wiem , że z perspektywy również wielu innych osób. Poniżej umieszczam parametry oraz uzasadnienia dlaczego tak a nie inaczej bym chciał.

  • Start: 19.07.2017
  • System podboju: Nowy Choć bardziej lubię stary system podboju, w praktyce wymaga on zbyt dużej aktywności w grze i tym samym nie jest możliwy do przetrawienia i pogodzenia z życiem zawodowym i osobistym.
  • Czas okupacji: -----
  • Natychmiastowe ukończenie zlecenia: NIE , Kiedy zaczynałem grę kiedyś , możliwe było skrócenie czasu o połowę, nawet to było daleko idącym nadużyciem, natychmiastowa budowa, to już przesada. Sam zostałem zrekrutowany przez kogoś do ponownej gry , sam właśnie z tego powodu nigdy więcej bym się na grepo nie logował.
  • Wioski z punktami walki: Tak - zawsze mnie irytowało przy rozbudowaniu wiosek na wyspie za surowce ,że wspieram również rywali. Ten system jest dużo lepszy.
  • Anty-timing: +/- 10s

  • Prędkość świata / prędkość jednostek / prędkość handlu: 1/2/2 Lub 2/3/2 lub 1/3/3
Istotny jest dla mnie niski czas prędkości świata wielu graczy wykrusza się na światach na których , ataki lecą tak szybko , że
trzeba zbyt dużo ślęczeć w grze). Wielu "hardcorowców" woła o bardzo szybkie światy potem się wykruszają na nich ludzie i zostają
tylko wspomniani hardcorowcy.

  • Ochrona początkujących: 7 Dni - mało istotny parametr z mojej perspektywy. Może być i nawet długi okres początkowy.
  • Limit członków sojuszu: 70-80 , (jest to mało istotny dla mnie parametr)

  • Morale: Brak :
  • dla mnie bardzo ważne. W zasadzie kluczowy czynnik. Idea morale słusznie chce chronić słabych graczy przed silnymi, w praktyce służy do bardzo nieuczciwych taktyk. Np. znajomi znajomych wrogów palikują wyspy , obstawiają wojskiem i miasto z powodu morale jest praktycznie nie zdobywane. Jeśli ktoś jest irytującym małym graczem to prawie nie sposób wyeliminować go z własnych wysp. Pokonani powinni uciekać daleko.
  • Bonus nocny: 23:00 - 8:00 lub 24.00 - 9.00. Nie sposób znaleźć kompromisu w tym temacie. Sowy będą chciały do późna grać i dłużej spać, ranne ptaszki na odwrót. Ja sam wybrałbym opcję Sowy albo jakiś kompromis.
  • Wpływ prędkości jednostek na szpiegowanie: Nie
  • Wpływ prędkości handlu na handel z wioskami rolniczymi: Nie
 

DeletedUser25428

Guest
Moja propozycja:
System podboju: (będzie nowy)
Prędkość świata: 3
Prędkość handlu: 3
Prędkość jednostek: 3
Morale: nieaktywne
Anty-timing: +/- 10 s
Wykorzystywanie złota w budynkach, jednostkach i technologiach: natychmiastowe ukończenie zlecenia
Ochrona początkujących: 5 dni
Bonus nocny: 22:00-7:00
Limit graczy w sojuszu: 70
Wioski: wolę stare rolnicze, lecz one nie wrócą i zawsze już niestety będą te z punktami walki :(
Wpływ prędkości jednostek na szpiegowanie: tak
Wpływ prędkości handlu na handel z wioskami: tak
 

DeletedUser27505

Guest
najlepiej to prędkości 10X bo widzę że co niektórym się spieszy a i tak po 2-3 dniach po ochroncę juz ich nie ma, skończcie z wyborami ustawień!!!! przez tych ludzi.... niech to robią moderatorzy dla świetego spokoju i sprawiedliwego wyboru.
 
Masz racje fredi , jak ustawienia będą wybierać gracze to światów z prędkością poniżej 3x nigdy nie będzie
Raz na rok można zrobić takie głosowanie (jeden nowy , drugi stary system) , ale nie za każdym razem
Są tacy co lubią wolne serwery 2x - 1x
 
Status
Zamknięty.
Do góry