Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser23986

Guest
Co tak cicho nie ma żadnych napinaczy przed startem nowego świata? Dwa lata nie grałem i sporo się zmieniło? Warriorow i innych nolife nie ma już?
 

DeletedUser9983

Guest
Warior od tego czasu dowiedział się od innych , że jednak stanowczo za długo śpi i za mało czasu poświęca grze, a żaden z tych co mu to udowodnili tutaj nie zamierza grać.. Stąd ta cisza i brak napinek..
 
świat bez napinek to nudny świat
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser4387

Guest
Jutro na pewno ktoś nie wytrzyma ciśnienia :D Coś się musi zacząć dziać :D
 

DeletedUser29552

Guest
Ja mam postulat odnośnie szpiega. Siedzi gracz pod ochronką i mnie intensywnie szpieguje, a ja jego nie mogę..To jaka tu sprawiedliwość??
smiley_emoticons_candle.gif
 
szacunkowo kiedy moze wystartowac nowy swiat ze starym systemem? Jestem chwilowo na Apollonia ale to dla zabicia czasu...ladna wioska bedzie do oddania
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser5

Guest
Sonny z Bronxu, nie jesteśmy jeszcze pewni czy kolejny świat będzie z starym czy nowym systemem, zostanie to ustalone w najbliższych tygodniach. Co do daty startu kolejnego serwera, najprawdopodobniej koniec października lub początek listopada.
 

DeletedUser29689

Guest
Sonny z Bronxu, nie jesteśmy jeszcze pewni czy kolejny świat będzie z starym czy nowym systemem, zostanie to ustalone w najbliższych tygodniach. Co do daty startu kolejnego serwera, najprawdopodobniej koniec października lub początek listopada.

Myślę że data 13 października byłaby najlepszą datą dla startu :) przed eventem, w listopadzie będą już nadchodziły święta i kto tu złoto kupi :p
 

DeletedUser28011

Guest
Mulard na zakupy idzie słyszałem. Może kupi nam świat ze starym podbojem?
KTO WIE... KTO WIE...
 

DeletedUser26558

Guest
Sonny z Bronxu, nie jesteśmy jeszcze pewni czy kolejny świat będzie z starym czy nowym systemem, zostanie to ustalone w najbliższych tygodniach. Co do daty startu kolejnego serwera, najprawdopodobniej koniec października lub początek listopada.
A co sie stala z "przeplatanka" w systemie 2na2? Ze w tej chwili jest rozwazanie jaki system,z wczesniejszych (np Twoich) ale nie tylko stwierdzen mialy byc 2swiaty z nowym systemem(Apollonia jest pierwszym) i mam nadzieje ze kolejny bedzie rowniez z nowym,ale juz nie takim szybkim;).
 

DeletedUser24147

Guest
Będzie stary system podboju i bez morali na taki właśnie świat czekam.Pracuje i dlatego chciałbym aby powstał świat wolny z prędkością 2/2/2 lub 1/2/2.
 

DeletedUser26558

Guest
Będzie stary system podboju i bez morali na taki właśnie świat czekam.Pracuje i dlatego chciałbym aby powstał świat wolny z prędkością 2/2/2 lub 1/2/2.
No to masz Zakintos do tego,stary,wolny i zbyt wielu bezrobotnych tam nie ma;)

Ja mam nadzieje ze po raz kolejny z zapowiedzi Teamu nie pozostana puste slowa,wiele osob czeka na NOWY z rozsadniejszymi ustawieniami,bo x4 ktory jest na Apolloni mimo wszystko nie daje opcji zagrac kazdemu,a nieco wolniejszy pozwala na troche swobodniejsza gre i takie rozwiazanie miejmy nadzieje niebawem sie pojawi;)
 

DeletedUser28011

Guest
Cicho tam
Będzie stary 3/2/2
Bez morali.
Ochronka 5 dni

Nowy jest dla bobów
 
Status
Zamknięty.
Do góry