Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser26558

Guest
No to skoro juz zaczelismy koncert zyczen;)

NOWY
MORALE(oby bez)
2/2/2 lub 2/3/3
Ochronka:5dni
Limit:50-70

To tak zeby Ci co nie lubia bobowac mogli sobie po swietach ruszyc na starym,zeby tylko walczyc,a dajcie pobobkowac jeszcze w tym roku;p
 

DeletedUser27549

Guest
No to co

System: Stary
Szybkość świata:2
Szybkość jednostek:1/2
Szybkość handlu: obojętnie
Bonus: 00:00-6:00(ew.7:00)
 

DeletedUser

Guest
Dokładnie to co mówi Dominik, po dwóch starych po kolei (Teby, Zakintos) wypadałoby dać dwa nowe po kolei, bo jak to będzie wyglądać : stary, stary, nowy, stary
smiley_emoticons_afraid.gif


To ja również dołączę się do koncertu życzeń.

System: Nowy
Szybkość świata: 2
Szybkość jednostek: 3
Szybkość handlu: 3
Morale: nieaktywne
Ochronka: 5 dni
Bonus: 23:00(lub 00:00)-5:00*(lub 6:00)
smiley_emoticons_bravo2.gif


* szczerze to jeszcze się z takim "w karierze" nie spotkałem , a według wiki grepo widełki są pomiędzy 5:00-9:00 ;)

Co do startu. Wypadałoby to jakoś wpasować albo start przed eventem hallowenowym albo start po evencie.
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 
Tak jest właśnie sprawiedliwie " stary, stary, nowy, stary" :D
a bonus fajny był na akcjum 01:00 - 09:00
i od tamtej pory chyba takiego nie było
 

DeletedUser14242

Guest
No to skoro juz zaczelismy koncert zyczen;)

NOWY
MORALE(oby bez)
2/2/2 lub 2/3/3
Ochronka:5dni
Limit:50-70

To tak zeby Ci co nie lubia bobowac mogli sobie po swietach ruszyc na starym,zeby tylko walczyc,a dajcie pobobkowac jeszcze w tym roku;p
czekam już od dawna na takie ustawienia :) 2/2/2 nowy bez morali
 

DeletedUser20444

Guest
Dokładnie, świat z nowym systemem, 2/2/2, bez morali z bonusem 00:00 - 07:00
 

DeletedUser24147

Guest
Kto tam chciałby grać na Zakintos to już bardzo stary świat teraz nasza społeczność potrzebuje nowy świat ze starym systemem podboju.I nie szybki tylko wolny 2/2/2 albo 1/2/2.
 
Stary system 4/4/4
Bonus: 22:00/23:00-6:00
Morale: NIE
reszta obojętna ;)

a najlepiej przed każdym wystartowaniem róbcie ankietę na konfigurację świata ... i będzie po kłopocie ;)
 

DeletedUser27671

Guest
System podboju: Nowy
Prędkość: 2/2/3
Morale: Nieaktywne
Bonus: 23:00 - 7:00
 

DeletedUser19924

Guest
Przed nim były jednak dwa światy ze starym systemem, więc teraz może być kolejny z nowym...
 

DeletedUser26558

Guest
A nawet wedle wczesniejszych zapowiedzi teamu nie "moze" a wrecz "powinien" ;)

I tutaj nadal nie wypowiedzial sie nikt z teamu,jak to jest z ich wczesniejszymi zapewnieniami, ze w tej chwili swiaty mialy byc w ustawieniu 2na2...?2stare/2nowe/2stare i teraz kolej na 2nowe
 

DeletedUser17350

Guest
trzeci Twój wpis w niedługim czasie i ciągle piszesz to samo - jaki to "stary system cudowny" - posty chyba tylko chcesz nabijać :p

w starym systemie bardzo pozytywne wrażenie zrobiły na mnie tylko "ruchy wojsk" - to na prawdę świetna sprawa
ale poza tym nie przekonałem się absolutnie do tego systemu grając na nim trochę ostatnio

pisałeś też drogi "gregori5211" o tym że budowa murów w mieście to dla bobów budowniczych
pomyśl ... - co bardziej odzwierciedla rzeczywistość jaka była w czasach antyku - budowanie miasta bez najmniejszej jego ochrony-czyli w naszym przypadku na grepo z zerowym murem ?
pod tym względem "Twój" ulubiony stary system jest mocno wypatrzony
stary system - chcesz podbić miasto - bronisz go na zerowym murze - porażka - jeszcze przy takiej ilości latających jakie można pozyskać na wszelkie sposoby

albo takie coś - kolon parkuje u gościa na kilka sek. bo gościu go zaraz zbija "cofką" ... i nie ma już w mieście żadnych działających bonusów - miałeś bonusy z eventu działające kilka tygodni ... kilka sek i już ich nie ma :D
kilka jeszcze rzeczy było nie za bardzo jak dla mnie ale mniejsza z tym

tak czy inaczej obydwa systemy mają swoich zwolenników i nie ma co się powtarzać i nagadywać ciągle na któryś z nich jaki to on beznadziejny a tan w który akurat ja gram to świetny :p
 

DeletedUser5

Guest
A co sie stala z "przeplatanka" w systemie 2na2? Ze w tej chwili jest rozwazanie jaki system,z wczesniejszych (np Twoich) ale nie tylko stwierdzen mialy byc 2swiaty z nowym systemem(Apollonia jest pierwszym) i mam nadzieje ze kolejny bedzie rowniez z nowym,ale juz nie takim szybkim;).

Przez dłuższy czas (od Nikai) była przeplatanka 1x nowy - 1x stary i dobrze się sprawdzała, ale niestety Zakintos musiał mieć stary system, więc mieliśmy dwa razy stary. Raz na jakiś czas system jest odgórnie ustalany, bo przykładowo trzeba przetestować jakąś funkcję, która właśnie jest wprowadzana do gry, na konkretnym systemie. Ostatnio mieliśmy taką sytuację z tego co pamiętam 2 lata temu.

W tym momencie są dwie opcje: zrobić jeszcze jeden świat z nowym systemem i ewentualnie przy następnym świecie wrócić do standardowej przeplatanki, albo zrobić teraz stary i pominąć jeden nowy świat, który teoretycznie powinien teraz wystartować dla równowagi. Opinie która opcja lepsza będą bardzo mile widziane :D
 

DeletedUser28011

Guest
Cuda na Rizini się skończyły na oroposie tak samo. Myślę że więcej ekip teraz czeka na stary system niż na nowy. W tym Mulard :)
 

DeletedUser26558

Guest
Przez dłuższy czas (od Nikai) była przeplatanka 1x nowy - 1x stary i dobrze się sprawdzała, ale niestety Zakintos musiał mieć stary system, więc mieliśmy dwa razy stary. Raz na jakiś czas system jest odgórnie ustalany, bo przykładowo trzeba przetestować jakąś funkcję, która właśnie jest wprowadzana do gry, na konkretnym systemie. Ostatnio mieliśmy taką sytuację z tego co pamiętam 2 lata temu.

W tym momencie są dwie opcje: zrobić jeszcze jeden świat z nowym systemem i ewentualnie przy następnym świecie wrócić do standardowej przeplatanki, albo zrobić teraz stary i pominąć jeden nowy świat, który teoretycznie powinien teraz wystartować dla równowagi. Opinie która opcja lepsza będą bardzo mile widziane :D
Dziekuje za odpowiedz;)
No to mam nadzieje ze jednak wiekszoac sie opowie za zakonczeniem tego roku w takim ukladzie jaki byl proponowany,a do przeplatanki 1na1 powrocmy w nowym Roku;).

A do "gregorii", jak narazie to Ty wypowiadasz sie za wszystkie ekipy starego systemu;) a i chyba o mulardzie tylko slyszales jakies przepowiednie,bo wypadaloby aby sam zainteresowany sie wypowiedzial,moze ma teraz napiety budzet i inne wydatki koncem roku;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry