Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser28746

Guest
Podbój : Nowy
smiley_emoticons_bravo2.gif

2/2/3
Bonus : 23:00 - 6:00
Morale : brak.
 

DeletedUser28762

Guest
Walić nowy system dawać stary....
Nowy Świat co powstał jest szybki i dobre ekipy już tam grają.... Więc strata czasu będzie znowu Nowy system.... Tylko poniżej 3 to nie chce widzieć bo szkoda czasu :)
 

DeletedUser30355

Guest
Podbój: Mix (atakujący decyduje czy podburza czy nie)
3/3/3
Bonus: 22:00-05:00


Poza tym, przydałby się jakiś turniej typu Blitzkrieg:

Szybkość 10/10/10

Ekipy(sojusze) po 10-15 członków, osiedlają się na jednej wyspie.

Brak ochronki początkowej

Za złoto można kupić tylko i wyłącznie bohaterów.

Przerwa nocna: 22:00-06:00

Brak możliwości zakładania nowych miast, jedynie podbój

Czas trwania 1-2 tygodnie, po tym czasie kto ma więcej miast wygrywa tytuł mistrza Polski oraz symboliczne medale od Inno dostarczone drogą pocztową ;)
 

DeletedUser26558

Guest
To jest tak,wypowie sie ktos w niezrozumialy sposob dla Coska...komentarz z jego strony,ze jest slupem. Sprobujesz mu dogadac,znow dowiesz sie ze jestes slupem... Ktos sie wypowie ze chcialby nowy system podboju,oberwie argumentem slupa... Podzielasz jego opinie,dumnie przytaknie i doda ze reszta to slupy... Takze,kolega kilka postow wyzej trafnie stwierdzil ze jest chyba przyglupem,ale On woli byc przyglupem jak slupem;)
 

DeletedUser26558

Guest
Oj a jednak co nieco dotarlo...juz to slyszelismy,ze nic nie piszesz na powaznie,robisz jaja,beke, ze bolcòw Ci brakuje tez juz wiemy. mam tylko prosbe,ze jestem slupem tez juz wszyscy wiedza,(zarowno od Ciebie jak i ode mnie),takze nie powtarzaj sie,bo to nudne jest;)

A nawiazujac do Twojej parafrazy o koniu...to kon przyszedl,czy rycerz przyszedl...a moze kon na bialym rycerzu...hm...jak Kube lubie tak "lajkesa" nie doatanie;)
 

DeletedUser30330

Guest
Spadam z forum jak będą ustawienia to się wypowiem z pełną kulturą o systemie który nam narzucą.
o_O Panowie z pełną powagą odchodzę.
 

DeletedUser30330

Guest
Oj a jednak co nieco dotarlo...juz to slyszelismy,ze nic nie piszesz na powaznie,robisz jaja,beke, ze bolcòw Ci brakuje tez juz wiemy. mam tylko prosbe,ze jestem slupem tez juz wszyscy wiedza,(zarowno od Ciebie jak i ode mnie),takze nie powtarzaj sie,bo to nudne jest;)
Dzięki że mi przypomniałeś, znowu bym napisał to samo ojj gapa ze mnie :p:p:D

PS: NABIJAM POSTY
 

DeletedUser26558

Guest
Ty lepiej na odchodne powiedz jak to jest z tym rycerzem i koniem...;).

P.S. mam nadzieje ze jak cos powiesz to tak zrobisz(tzn ze juz nie wrocisz poki sie ustawienia nie pojawia)
 

DeletedUser30339

Guest
Cosiek, nic ci to nie da jezeli po 4 razy bedziesz pisal swoje ustawienia
 

DeletedUser26558

Guest
Cosiek, nic ci to nie da jezeli po 4 razy bedziesz pisal swoje ustawienia
Zostaw Coska w spokoju,niech juz lepiej tak nabija te swoje posty,niz by mial znow zaczac te swoje filozofie zyciowo-grepolisowe wypisywac;)poza tym nie moze sie zdecydowac jaki to ma byc wkoncu swiat...moze i nawet zaraz zobaczymy ze zechce NOWY;)
 

DeletedUser15554

Guest
nie chciałbym wyzywać wszystkich od słupów, bo na pewno są setki graczy, którzy na takie określenie nie zasługują bo wnoszą dużą wartość do tej gry i ją ogarniają ... na pewno są ich setki i ktoś ich widział ... ja niestety ich nie spotkałem :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry