Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser29689

Guest
Jak nie idziecie to miłego czekania do wiosny na świat ze starym systemem
 

DeletedUser29689

Guest
Jak wolisz, teraz wystarują 2 światy z nowym podbojem najprawdopodobniej. a prędkość 3/2/2 nie jest najgorsza mogło być gorzej. Tylko te morale są nie zbyt zadowalające bo na starym podboju są wykorzystywane przez cwaniaków a nie nowych graczy
 

DeletedUser29308

Guest
Trochę już w tą grę pykam, ale nie znam się na morale i nie wiem jak je dobrze wykorzystywać. Nie spotkałem się jeszcze z graczami którzy to wykorzystują, albo po prostu nie zauważyłem :D
 
A jakie ustawienia Tobie Pich odpowiadają?
Na Rizini bez morale z ustawieniami 4/4/4 pograłeś zdaje się jakieś 3 tygodnie i szaraki, może dlatego, że zalogowałeś się bardzo nietypowo jak dla Ciebie, mianowicie w centrum świata, i nie miałeś do bicia graczy logujących się 2 razy dziennie na 10 minut na morzach 33 albo 66.
 

DeletedUser26408

Guest
Królu przestań, idziemy !!!#

Ano idziemy... handlować z Varim słupem ! :p

Sura za złoto 2k za 50

Vari ma w promocji 200 za 200
smiley_emoticons_hust.gif
 
panie Pich
"
Ale za to w lipcu bylo dosc przyjemnie, bo serwer trwal 4 tygodnie(6,6,6) i mozna bylo pociagnac do konca, dla odmiany w tamtejszym centrum swiata ludzie sie bili(serwer klasyczny), moze bez uniesien, ale bardziej niz na polskich. Widzisz dobry czlowieku, 4 tygodnie to idealny czas trwania serwera, widocznie nie kazdy moze na te glupoty zmarnowac tyle czasu, co ty"
grałem na tamtym świecie i to nawet prawdopodobnie w tym samym sojuszu co co ty, gdzie szefował Manfred-Mamut, sojusz miał nazwę ZUS, był jakiś jeszcze drugi polski sojusz gdzie szefowała Sisi, 2 doby przed końcem serwera byłem top 5
Cały ten serwer był ogromną pomyłką INNO, międzynarodowa ekipa na świecie 6/6/6 nie zapełniła nawet połowy 4-ch centralnych mórz, a system farmienia z wersji 1.0.xx albo brak punktów walki za wsparcia, że nawet nie wspomnę o ciągłym zawieszaniu się serwera, konieczności przelogowywania się co kilka minut, dopełnił tego badziewia.
piszesz, że "może bez uniesień" - to była gra bez kontry na kolona, potencjalni przeciwnicy, których tak dużo pokonaliśmy siedzieli w bunkrach, a szczytem przyjemności połączonej prawie z orgazmem było rozwalenie komuś woja o 06.00
Jeżeli tobie sprawia przyjemność taka gra to współczuję
 
Sam czekałem na ten serwer , ale różnica między aktualnym stanem gry , a 1.0 była porażająca i nie mogłem się odnaleźć :D(bo zaczynałem grę na 15 świecie pl , gdzie chyba już była wersja 2.0) fajny by był taki serwer w wersji aktualnej tylko bez golda i eventów. Oczywiście miesiąc to krótko , 3 miesiące by było akurat :)
 

DeletedUser11134

Guest
panie Pich

grałem na tamtym świecie i to nawet prawdopodobnie w tym samym sojuszu co co ty, gdzie szefował Manfred-Mamut, sojusz miał nazwę ZUS, był jakiś jeszcze drugi polski sojusz gdzie szefowała Sisi, 2 doby przed końcem serwera byłem top 5
Cały ten serwer był ogromną pomyłką INNO, międzynarodowa ekipa na świecie 6/6/6 nie zapełniła nawet połowy 4-ch centralnych mórz, a system farmienia z wersji 1.0.xx albo brak punktów walki za wsparcia, że nawet nie wspomnę o ciągłym zawieszaniu się serwera, konieczności przelogowywania się co kilka minut, dopełnił tego badziewia.
piszesz, że "może bez uniesień" - to była gra bez kontry na kolona, potencjalni przeciwnicy, których tak dużo pokonaliśmy siedzieli w bunkrach, a szczytem przyjemności połączonej prawie z orgazmem było rozwalenie komuś woja o 06.00
Jeżeli tobie sprawia przyjemność taka gra to współczuję

Urodzinowy faktycznie się wieszał i to był jego największy minus. Natomiast ustawienia nie były pomyłką, były na wyraźne życzenie graczy, którzy chcieli zagrać na wersji 1.0. Z obowiązującymi wówczas zasadami farmienia, punktacji itd. Jeśli nie lubiłeś wersji 1.0 mogłeś się nie logować. Dla tych co go wspominali dobrze, było na pewno rozrywką zagranie na nim jeszcze raz, chociaż chroniczna niemożność logowania, zwłaszcza na początku wydatnie tą przyjemność zepsuła.
No ale wielkie gratulacje za TOP 5 przed końcem serwera, które tak zgrabnie podkreśliłeś w wypowiedzi:)
 

DeletedUser17153

Guest
Cały ten serwer był ogromną pomyłką INNO, międzynarodowa ekipa na świecie 6/6/6 nie zapełniła nawet połowy 4-ch centralnych mórz, a system farmienia z wersji 1.0.xx albo brak punktów walki za wsparcia, że nawet nie wspomnę o ciągłym zawieszaniu się serwera, konieczności przelogowywania się co kilka minut, dopełnił tego badziewia.

Po prostu nie opłacało się udzielać pomocy. Ja bym nawet tego nie zaliczał do wad, słabi i tak odpadają.

Wioski też były spoko względem tego co jest teraz. To już nie było tępe klikanie. A na pewno nie było tak tępe jak jest teraz.
 

DeletedUser24147

Guest
Ja poczekam na wolny świat bo prędkość 3 to zdecydowanie za szybki.Czekam na świat z prędkością 1 lub 2.
 
Mati5243 z całym szacunkiem do Ciebie ale być może nawet nie wiesz jakie były rolnicze wioski w systemie 1.0, wiele osób myli dzisiejszą wersję wiosek za pw z poprzednimi wioskami, które trzeba było zdobywać walką i rozbudować surowcami, a rozbudowa była wspólna, obie te wersje to grepo 2.0
Rozbudowa wiosek surowcami została zamieniona przez INNO z jednej prostej przyczyny - aktywny gracz, któremu surka się przelewa nie ma jej wsadzać w rozwój rolniczych wiosek, jego zadaniem jest skracanie budynków albo jednostek za złoto żeby mu się nie przelewały magazyny
 
Status
Zamknięty.
Do góry