Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
ta informacja o której piszesz własnie w bezczelny sposób narusza regulamin gry, to coś w rodzaju łamania konstytucji przez prezydenta,
regulamin gry jest dla graczy aktem wyższej rangi niż ogłoszenie na forum przez krajowy support
znam regulamin na pamięć, może ty go nie znasz
Dozwolone jest:
  • handel surowcami w zamian za złoto za pośrednictwem targowiska.
 
Ostatnia edycja:
Regulamin swoje, a ty swoje. Skoro masz handel dozwolony za złoto, to czego jeszcze wymagasz, zakazania go? Prawo studiujesz lub jesteś prawnikiem, że wiesz, kiedy jest łamana konstytucja a kiedy nie i co ma piernik do wiatraka? Zgłoś kandydaturę na prezydenta xdd

Jeżeli jak to nazywasz "konstytucja/ustawa" pozwala na jedną rzecz, a masz "rozporządzenie jak tę "ustawę" stosować, to ją tak stosujesz. Nie kumam porównań do prawa, ale niech ci będzie. Tutaj nie ma niczego nielegalnego i nie jest potrzebna czyjaś nadinterpretacja, a po raz kolejny wyrzucasz swoją rację odnośnie złota na FO.

Byli już "święci od prawa", którzy złamali mocno regulamin i się pucowali na FO odnośnie KC i "konkursu" za łaski, a sami w międzyczasie zamierzali kupić cudaka. Wtedy nikt nie szalał na forum wymądrzając się regulaminami i stosowaniem nielegalnym złota, a teraz jad z kosmosu, że jest coś nielegalne. Polecam trochę pokory i przemyślenia :)

Jeżeli masz zastrzeżenia, to zamiast niesłusznie hałasować, jak to robisz teraz, napisz do INNO prośbę o interpretację tegoż jakże najwyższego rangą aktu xddd
 

DeletedUser26348

Guest
Ktoś się wybiera na nowy świat?
Pytam o grę, bo handlarze na pewno tam będą ;)
 
Jak ruszy stary system z dobrymi ustawieniami (przynajmniej 3-3) to można się wybrać :)
dość już lania żabojadów , bo choć by ich było 1000 to i tak będą piz.aczyć :)
 

DeletedUser26408

Guest
4/4/4 ... chętnie ;)

ale ochronka 7 dni do takiej szybkości śmieszna jest :p
 

DeletedUser29990

Guest
Jak ktoś leci na nowy świat to chętnie dołączę ;D Jeszcze nie wiem na jak długo.. zapewne po złotko ale jak będzie coś ciekawego się działo to na dłużej
 

DeletedUser20327

Guest
Jakies powazniejsze sojusze sie wybieraja?
Szukam ogarnietej ekipy, bo na ostatnim swiecie taki fail ze w masowce wyladowalam. :p
 

DeletedUser29539

Guest
Zianka, eliass ja idę na nowy świat.

Obecny jest już nie do uratowania.
 

DeletedUser5

Guest
Mati5243, prawdopodobnie końcówka lipca/początek sierpnia, ostatnio światy startują mniej więcej co 1,5 miesiąca i staramy się trzymać przeplatanki systemowej. Nie jest to jednak potwierdzona informacja, dokładne dane na temat kolejnego świata będziemy mieć dopiero za kilka tygodni.
 

DeletedUser15394

Guest
Bez morali i bonusu nocnego
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 
bez bonusu nocnego są dostępne nonstop rosyjskie i amerykańskie z powodu różnicy czasowej/strefowej
na rosyjskich swego czasu był dostępny handel złotem całkowicie wolnorynkowy, od 1 sz złota za 15k surki, za to bez tego badziewia zwanego dopłatami dla handlarzy, dawno tam nie grałem, ale kiedyś skróty za złoto były o połowę tańsze, przy takiej samej cenie za doradców
dawno nie grałem tam ( napisałem ) ale teraz sprawdziłem rosyjską wiki i nadal tak tam jest, kto zna rosyjski, ten przeczyta
63931996421338103286.png

a tu jest cały link na tę stronę o handlu złotem, trochę dziwnie wygląda chyba z powodu konwersji cyrylicy na łacinę

[URL]https://wiki.ru.grepolis.com/wiki/%D0%A2%D0%BE%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%BB%D1%8F_%D0%B7%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%82%D1%8B%D0%BC%D0%B8_%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B8[/URL]
 

DeletedUser29519

Guest
Chętnie wpadnę pograć na zbliżającym się serwerze. Co prawda nie za bardzo odpowiada mi prędkość 1, bo wolę raczej więcej dynamiki, ale cóż jakoś to przeżyję. Ktoś się wybiera? Można by jakiś konkretny sojusz ogarnąć.
 
każdy ma inną prędkość dozowania sobie przyjemności nie tylko w tej grze, można piwo wypić w ciągu 15 sek w bramie a można go pić godzinę powoli delektując się
można coś tam innego robić kilka minut a można to samo robić kilka godzin
zwykle spieszą się osobniki pci męskiej nieletni oraz tacy z dużą kasą
dla mnie to prawie idealne ustawienia ( prawie bo jednak morale :( ) i na pewno zagram pod jakimś tam nickiem xd
 
Status
Zamknięty.
Do góry