Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
dużą przewagę można sobie zbudować na starcie za złoto, zamiast czekać 10h na budynek możesz to skrócić
z drugiej strony szkoda inwestować w ten świat , szybko zdechnie o ile coś tam wgl będzie się działo
 

DeletedUser27365

Guest
Idź na Zakintos czy tam gonnos.

To już są stare światy na miesięczny nie opłaca się wbijać a zakintos to raczej juz koncowke ma i wygranie jest rowne z cudem czytac z znajomosciami.
wbiłem na 3 tygodniowy świat ostatnio i zaraz były jakies boty 100-200k obok (wtedy świat miał pod 2 miesiące).
 

DeletedUser31387

Guest
Czekałem na taki świat od kiedy urodziło mi się pierwsze dziecko. Serio. W końcu będzie można spokojnie pograć... Tym bardziej, że gram głównie z telefonu...
Myślę, że sporo osób sie cieszy tak jak ja.
Gracze premium faktycznie będą posiadali większą przewagę (szczególnie przy budowie), ale od czego są morale.
 

DeletedUser31355

Guest
Cos wiadome o której ruszy nowy swiat? Bo mi narazie go nie wyświetla nie wiem czy mam jakiś błąd czy poprostu jeszcze niewystartowal??
 

DeletedUser29630

Guest
Na fb pisali że wystartował ale jak widać nikt nie moze na niego wejsc :)
 

DeletedUser24255

Guest
Czekałem na taki świat od kiedy urodziło mi się pierwsze dziecko. Serio. W końcu będzie można spokojnie pograć... Tym bardziej, że gram głównie z telefonu...
Myślę, że sporo osób sie cieszy tak jak ja.
Gracze premium faktycznie będą posiadali większą przewagę (szczególnie przy budowie), ale od czego są morale.
Jeśli gracz co jedzie na goldzie umie grać i ma głowę na karku to rozwinie pierwsze miasto do 4k z 1,5k wojem i tak tak morale będzie miał koło 90 wtedy i co mu to zmieni? I tak połknie jakiegoś ziomka bez problemu ;P ;P xD
 

DeletedUser16352

Guest
Patrząc na daty wypuszczania 2 ostatnich światów chyba czas na nowy,pytanie do teamu kiedy to nastąpi?
Urlop,wakacje kończą się więc można coś budować.
 

DeletedUser5

Guest
izinho, data startu kolejnego świata nie została jeszcze ustalona, wkrótce powinno pojawić się ogłoszenie. Spodziewałabym się nowego serwera w ciągu miesiąca.
 
Status
Zamknięty.
Do góry