Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser27908

Guest
Odkąd Exulor złamał jej serce na Helorusie, a Mulard nie dał perliczki na święta to ona już nie jest ta sama osoba.
 

DeletedUser30330

Guest
Jak tam? Masz juz jakies pakty i zieloną mape?

Niektórzy lubią bawić się grą, robią akcje, rozwalają okupki, budują miasta i wojsko inni używają botów do synchra bo bez nich nie potrfią dobrze się bawić i synchra zrobić jeśli to można zabawą nazwać inni robią szaraki a exulor maluje mapy na zielono i myśli że jest dobry :D

Każdy lubi co innego i nikomu tego nie zabronisz :D
 
Niektórzy lubią bawić się grą, robią akcje, rozwalają okupki, budują miasta i wojsko inni używają botów do synchra bo bez nich nie potrfią dobrze się bawić i synchra zrobić jeśli to można zabawą nazwać inni robią szaraki a exulor maluje mapy na zielono i myśli że jest dobry :D

Każdy lubi co innego i nikomu tego nie zabronisz :D
A ja lubie pisać na FO i pic smietanie 18
 
Cosiek :D jak Ciebie już tam zbili i uciekłeś :D

jeszcze miasta ma
[player]CosekMan[/player] ([ally]Made In Poland[/ally]) (1/1)
[*]1.[|][town]21779[/town][|]10414 points[|]Ocean 34[|][/*][*]2.[|][town]22363[/town][|]9128 points[|]Ocean 33[|][/*][*]3.[|][town]23633[/town][|]5802 points[|]Ocean 34[|][/*][*]4.[|][town]24516[/town][|]6110 points[|]Ocean 34[|][/*][*]5.[|][town]26465[/town][|]4937 points[|]Ocean 34[|][/*][*]6.[|][town]21440[/town][|]4552 points[|]Ocean 34[|][/*]
 

DeletedUser11474

Guest
melle juz pisze odezwy do sojuszu o fejki na innych graczy ;) haha a pozniej jak zwykle ucieknie na urlop;)))
 

DeletedUser30744

Guest
Nie wszyscy lubią stary system podboju. Ja zaczynałem na starym, no ale to było tak dawno temu, że teraz na starym gram parę dni maksymalnie, bo dla mnie jest wszystko nowe. Za to w nowym systemie podboju czuje się jak ryba w wodzie.
Przydalby się świat z dominacją i nowym podbojem...
 

DeletedUser30242

Guest
Można by było już zacząć myśleć nad światem z nowym podbojem. Ostatnie dwa to stary system , cyrenia już po cudakach , eubea już tez końcówka. Będzie na pewno bardzo duże zainteresowanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry