Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser30713

Guest
Mnie tylko zastanawia dlaczego inno wypuszcza świat bez głosowania nad ustawieniami. Niby jest ta rada graczy, która pisała, że ankiety w tym temacie to jest priorytet, a tu bez słowa wrzucony po prostu świat i grajcie pod nasze dyktando.
 

DeletedUser23278

Guest
Mnie tylko zastanawia dlaczego inno wypuszcza świat bez głosowania nad ustawieniami. Niby jest ta rada graczy, która pisała, że ankiety w tym temacie to jest priorytet, a tu bez słowa wrzucony po prostu świat i grajcie pod nasze dyktando.
a czy inno pyta o cos graczy? im chodzi tylko o zarabianie i to wszystko. Ta rada graczy to tez według mnie pic na wode niby reprezentują graczy ale z graczami kontaktu nie mają
 

DeletedUser23986

Guest
Może wpadne pobudować wam domki żeby nie wiało nudą w nadciągajce zimne i ponure dni :] Pozdrawiam
 

DeletedUser23718

Guest
Lepiej by było x3, ale... mimo wszystko zjawie się
smiley_emoticons_winken4.gif
 
Mnie tylko zastanawia dlaczego inno wypuszcza świat bez głosowania nad ustawieniami. Niby jest ta rada graczy, która pisała, że ankiety w tym temacie to jest priorytet, a tu bez słowa wrzucony po prostu świat i grajcie pod nasze dyktando.
przejrzyj dowolne ankiety i głosowania w dowolnym temacie, ile osób głosuje, jeden zmobilizowany sojusz może tu wejść, ci którzy kont nie mają to je pilnie pozakładają i mają ustawienia świata pod siebie
głosowanie, owszem, fajna rzecz, ale kto określi kworum decyzyjne, zwykle w dowolnych głosowaniach jest to 50 %, jeżeli INNO oszacuje że na nowy świat wejdzie 5000 graczy łącznie z handlarzami i ich wioskami komputerowymi, to zagłosować musiało by 2500 osób
chyba nie chodzi o głosowanie w rodzaju :
- 3 za
-1 przeciw
-1 nie ma zdania
propozycja przeszła bo widocznie tym, którzy nie głosowali, nie zależy na ustawieniach tego świata
 

DeletedUser31646

Guest
Dominacja i nowy podbój. Warto spróbować. Poganiacze Wielbłądów do reaktywacji :)
 

DeletedUser11944

Guest
Dominacja i nowy podbój. Warto spróbować. Poganiacze Wielbłądów do reaktywacji :)
Lepiej by bylo jakbys zamiast tu smieszkowac wytlumaczyl wszystkie niewiadome dotyczace dominacji. To, ze calkiem wazne aspekty gry ciagle nie sa wyjasnione jest zenujace. Co z Wami Team Grepolis???
 
Gracze nie są świadomi, że to nie jest EC, gdzie do cudaków jest zwykle pół roku i świat umiera. Tu gra się do końca o wygraną, a to może potrwać minimum 2 lata przy niskiej prędkości
 

DeletedUser4218

Guest
Ja nie bardzo rozumiem co ma tutaj prędkość do tego.
Wolny świat, to mniej miast niż na szybkim - to fakt.
Ale po pół roku (czy tam zależnie od świata) miasta liczy się procentowo,
więc tu nie ma znaczenia prędkość.
 
Ja nie bardzo rozumiem co ma tutaj prędkość do tego.
Wolny świat, to mniej miast niż na szybkim - to fakt.
Ale po pół roku (czy tam zależnie od świata) miasta liczy się procentowo,
więc tu nie ma znaczenia prędkość.

buduj paczkę ogni tydzień zamiast ~2 dni to różnica :p
 
I tutaj właśnie prędkość ma znaczenie:
1. Wpływa na czas do otwarcia dominacji. Zostawiając tryb normalny, a zwiększając prędkość do x3, już nie musi być x4, zyskujemy miesiąc
2. Prędkość świata wpływa na budowę i rekutację. Im wolniejsza jest rekrutacja, tym wolniej podbije się miasta. Dłuższy czas zdobywania slotów
Obecnie świat Cytera ma prędkośc 2, najlepszy sojusz ma 3621 miast(od startu prawie 11 m-cy)
Zestawiając Hermonasę (x4), najlepszy 2574 miast(4m-ce) i Eubeę(x3): najlepszy 4601 miast (prawie 8m-cy)
A z tej ogólnej wychodzi jedynie kilka procent miast na wyspach do dominacji. Nie wiemy, o ile spadnie próg dominacji po upływie okreslonego czasu przy jednoczesnym braku 40% dla najlepszego sojuszu
Pomijam już fakt ostatecznej walki
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15806

Guest
Walka w dominacji to bedzie glownie o graczy. Nie bedzie sie oplacalo bic najwiekszych tylko ich kaperowac. Moze nawet kupowac, to bedzie taka nasza specyfika. Inno nie przewidzialo, ze w Polsce kazdego mozna kupic ;)
 
Od Nikai część osób z teamu ma świadomość, a nawet od wcześniejszych serwerów, ale i tak nie są w stanie nic z tym zrobić :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry