Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Sapcio

Zespół Grepolis
czemu nie zrobią świata 5x???
smiley_emoticons_flucht2.gif
Myślę osobiście, że obecna technologia przesyłu danych nie jest możliwa na takim poziomie.
Pomyśl ile danych w ciągu jednej sekundy by musiał sprzęt obrobić.
Obecnie w przypadku wielkich akcji system nie wyrabia z danymi, a jeszcze to zwiększyć dwukrotnie?
Jaka technologia przesyłowa by pozwoliła na tyle danych globalnie?
 

DeletedUser27726

Guest
Kiedy nowy świat z nowym podbojem? Oby szybki 3/3/3
  • Prędkość świata / prędkość jednostek / prędkość handlu: 3/3/3
  • Ochrona początkujących: 6 dni
  • Limit członków sojuszu: 60
  • Morale: -
  • Bonus nocny: 00:00-08:00
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Kiedy nowy świat z nowym podbojem? Oby szybki 3/3/3
  • Prędkość świata / prędkość jednostek / prędkość handlu: 3/3/3
  • Ochrona początkujących: 6 dni
  • Limit członków sojuszu: 60
  • Morale: -
  • Bonus nocny: 00:00-08:00
Trzeba obserwować. Ciężko jest określić jakie parametry będą miały kolejne światy. Myślę, że o zbliżonych parametrach się świat pojawi, ale kiedy nie wiadomo jeszcze.
 

DeletedUser29689

Guest
Witam witam, evencik ze zbijaniem dzbanów wystartuje odrazu po zakończeniu olimpiady ? Bo przestój w eventach może zaburzyć egzystencje grepolis
 

DeletedUser32004

Guest
Hej nie kumam tego kiedy ten nowy świat wychodzi bo już dawno była ankieta na temat czy cuda czy dominacja a o świecie nic nie wiadomo
 

DeletedUser29689

Guest
średnio co 1.5 miesiąca wychodzi serwer. więc pewnie około 10 marca wyjdzie
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Jeszcze nie posiadamy informacji, kiedy ruszy nowy świat.
Ankieta została przeprowadzona zgodnie z wolą naszych przełożonych i ich prośbą.
 

DeletedUser29238

Guest
Do startu świata jest jeszcze trochę czasu. Ogłoszenie będzie w samą porę.
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Misiek a kiedy support wreszcie zacznie brać pod uwagę uwagi graczy?

Nie jestem Misiek, ale odpowiem.
Staramy się puszczać światy cały czas z czymś innym niż poprzedni. Niestety nie da się wszystkim dogodzić odnośnie ustawień.
Ilu graczy tyle propozycji ustawień. Każdy chce coś innego, a tak się nie da.
Na ile możemy na tyle wprowadzamy uwagi graczy.
 

DeletedUser29689

Guest
Stary podbój od 2 lat nie mial serwera bez morali, to nazywasz różnorodnością :)? Ile juz to razy gracze domagali sie swiata bez morali a go nie dostali
 

DeletedUser29238

Guest
Nie da się wszystkiego zmieścić w jednym świecie. Stary i nowy podbój, z moralami i bez, ze złoceniem i bez. Do tego mnóstwo innych ustawień, w tym prędkości. Propozycje wychodzą od nas wyżej, ale na ostateczne ustawienia nie mamy wpływu.
 

DeletedUser29689

Guest
Ale ja tu nie mówię o serwerze bez złota bo jestem im przeciwny. Chodzi mi o głupie morale które od 2 lat bez przerwy nękają stary system pomimo uwag graczy ze ich nie chcą, moge wiedziec dlaczego inny support kasuja morale na serwerze nawet juz w trakcie jego trwania a wy nie robicie nic zeby je usunąć nawet przed startem swiata ?
 

DeletedUser29689

Guest
Ale ja tu nie mówię o serwerze bez złota bo jestem im przeciwny. Chodzi mi o głupie morale które od 2 lat bez przerwy nękają stary system pomimo uwag graczy ze ich nie chcą, moge wiedziec dlaczego inny support kasuja morale na serwerze nawet juz w trakcie jego trwania a wy nie robicie nic zeby je usunąć nawet przed startem swiata ?

Chyba jakieś nie wygodne pytanie
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Ale ja tu nie mówię o serwerze bez złota bo jestem im przeciwny. Chodzi mi o głupie morale które od 2 lat bez przerwy nękają stary system pomimo uwag graczy ze ich nie chcą, moge wiedziec dlaczego inny support kasuja morale na serwerze nawet juz w trakcie jego trwania a wy nie robicie nic zeby je usunąć nawet przed startem swiata ?
Chętnie się dowiem na jakim świecie takie coś wykonali.
Tak masz racje. 21. lutego minie 2 lata od świata o jakim mówisz.
Jedynie co mogę zrobić to przekazać opinie, że fajnie, aby taki świat powstał. Jedna obecnie nowy świat będzie wybrany przez graczy i od was zależy jaki będzie. Oczywiście będzie miało to wpływ na kolejny świat.
Dodam jeszcze, że morale mają swoje plusy i minusy. Gracze mniejsi lubią je, a więksi uważają za zło.
 

DeletedUser32004

Guest
siemka a ta opcja z cudami to też się wlicza jeżeli wygrali jedno głośnie świat z cudami to ta opcja na nowy świat już powinna byc wliczona co nie ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry