Dyskusja na temat nowego świata

Na rumuńskim serwerze startuje serwer bez handlu złotem. Niestety z innym funkcjami Premium, takimi jak przyspieszanie budowy. Przynajmniej odrobina normalności, mam wątpliwości, gdzie grać.

Witajcie wariatki i wariaci :)
Może ktoś z Was orientuje się lub domyśla się, kiedy przewidziany jest świat z nowym systemem o parametrach 3/3/3 lub 4/4/4 oczywiście morale brak ;)

Dominacja czy cudaki bez znaczenia.

Witajcie wariatki i wariaci :)
Może ktoś z Was orientuje się lub domyśla się, kiedy przewidziany jest świat z nowym systemem o parametrach 3/3/3 lub 4/4/4 oczywiście morale brak ;)

Dominacja czy cudaki bez znaczenia.
Ja to bym chciał z moralami. Wbiłbym po 2 miechach najlepiej gdzieś w środek mapy i wkurzał wszystkich dookoła :p

Jeśli to możliwe to proszę o nowy świat ale wolniejszy czyli 1/2/2. Bo pracuję i nie zadanżam na szybkim świecie.Dla osób pracujących optymalny jest wolniejszy świat.Bonus nocny to od 22:00 do 06:00.Limit członków w sojuszu to 60.

Jeśli to możliwe to proszę o nowy świat ale wolniejszy czyli 1/2/2. Bo pracuję i nie zadanżam na szybkim świecie.Dla osób pracujących optymalny jest wolniejszy świat.Bonus nocny to od 22:00 do 06:00.Limit członków w sojuszu to 60.
podpinam się. najlepiej to jakby z miasta obok mógł lecieć kolon ale tylko wredy gdy jestesmy na grze bo to nie fair jak musze pracowac a ktos mi miasto zabierze iin ie zobacze nawet

Szczerze to według mnie prędkość schodzi na drugi plan, choć nie ukrywam, że wole szybrze światy :)
Najważniejsze jest brak morale (Morale = Ukłon w stronę ludzi, którzy mają wywalone na grę).
Ktoś już wyżej napisał jak wykorzystywane są morale w tej grze przez dobrych graczy :eek: (Taki legalny cheat).

"Ja to bym chciał z moralami. Wbiłbym po 2 miechach najlepiej gdzieś w środek mapy i wkurzał wszystkich dookoła :p"

Dziękuje za uwagę i proszę o jak najmniejszą ilość światów z morale aktywne, a najlepiej wcale ;)

Jak świat na którym mam grać to bez a jak powygłupiać się to z :p

Na Sestos chyba mieliśmy sytuacje z dwoma takimi w środku naszego terytorium dodatkowo def słali z polis odległych ponad 24h kolonem, w końcu udało ich się wyplenić.