Dyskusja na temat nowego świata

Światy z prędkością 1 powinny być jedynie na światach obfitości razem ze wszystkich innymi fetyszystami.
 

DeletedUser35664

Guest
Jedynka typu Olous wyszła moim zdaniem genialnie.

Pierwszy byłem do hejtowania supka za wypuszczenie takiego serwa i bardzo się na tym naciąłem. Jeden z lepszych serwów to był. Myśle że przyszły o takim charakterze również mógłby okazać się ciekawym światem. Kto wie :D
 

DeletedUser35664

Guest
Siema forum, jak tam pakty na jesień?
Dogadane wszystko już jest?
Tylko nicki lepsze jakieś weźcie bo ostatnie się nie sprawdziły
 

DeletedUser35664

Guest
To mógłby być na prawdę ciekawy serwer gdyby ekipy starego systemu się na nim spotkały.

Triremki mogą tu fajną role zagrać
 
Genialne ustawienia serwera, będzie trzeba jakieś promo zrobić :D
Wątek "Nowy świat - Chania"
https://forum.pl.grepolis.com/index.php?threads/nowy-świat-chania.33489/

Ustawienia dodatkowe mogą być bardzo ciekawe zwłaszcza gdy zestawi się je z tymi Olimpowymi bonusami

Samiec Alfa.
Wejdziesz na serwer?
Dostaje wiele listów od fanek abym wszedł bo brakuje prawdziwych samców alfa w gp. Więc zebrałem starą gwardię MDG i wejdziemy około tydzień po starcie bo jeszcze przeglądam CV i kompletuje ekipę.
 
Dostaje wiele listów od fanek abym wszedł bo brakuje prawdziwych samców alfa w gp. Więc zebrałem starą gwardię MDG i wejdziemy około tydzień po starcie bo jeszcze przeglądam CV i kompletuje ekipę.
Hej Artur, przyjmij mnie do składu ja wiem jak pokonać oszczepa i cały klan, znam ich słabe punkty.
Pozdrawiam i liczę na pozytywne rozpatrzenie wniosku
 

DeletedUser35664

Guest
Dostaje wiele listów od fanek abym wszedł bo brakuje prawdziwych samców alfa w gp. Więc zebrałem starą gwardię MDG i wejdziemy około tydzień po starcie bo jeszcze przeglądam CV i kompletuje ekipę.
Myśle że dużo w tym racji jest… Według mnie panuje olbrzymi deficyt jeśli chodzi o radnych i liderów. Maluczcy przejmują stery inicjatywy a czas „wielkich” nicków chyba powoli przemija. Cieszę się że jeszcze nie znudziła Ci się gra i myślisz o powrocie.

Dysponuje pewnym zapleczem organizacyjno/ogłoszeniowym więc jeśli potrzebujesz pomocy bardzo chętnie pomogę zebrać jeszcze pare osób do wspólnych waleczek na tak fajnie zapowiadającym się serwie. Im więcej graczy tym inno bardziej uśmiechnięte a i gracze uradowani zabawą :3

Śmiało zapraszam na priv
 
Wzywam do walki liderów innych znanych sojuszy jak Mulard, Królik, Oślą Łączkę i innych aby pod moim przywództwem skopać tyłki Klanowi jak to miało miejsce 3 lata temu. Tam udało mi się zjednoczyć drużynę która pokonała Klan. Potem niestety jak zwykle każdy bije się między sobą a Klan znowu ma passę samych zwycięstw.
Myślę, że każdy chce mieć w CV zlanie Klanu a tylko ja mogę zjednoczyć inne sojusze i odpowiednio ich poprowadzić.
Czekam na cv z listem motywacyjnym.
I pamiętajcie, że Klan dostaje lanie tylko od koalicji którą tworze xD
 
Do góry