Dyskusja na temat nowego świata

Pozdrówcie ode mnie Nebbie bo widzę, że chyba już nie gra z wami i w ogóle? mam nadzieje, że u niej wszystko dobrze.
witaj przybyszu, tyle miesięcy minelo odkąd czekam na kontakt z Toba
u mnie w porządku, trochę mnie dorosłe życie pochłonęło, bardzo nad tym ubolewam ale doceniam przespane noce, liczę ze żaden Oszczep czy inny Jaskiniowiec nie odbierze mi tych fantastycznych relaksujących wieczorow, pozdrawiam cieplutko z rodzinka
 

DeletedUser35664

Guest
Pysio, Samiec podajcie sobie ręce na zgodę. W przeciwnym razie dostaniecie negatywną ocenę i wpis do dzienniczka.
 
Wzywam do walki liderów innych znanych sojuszy jak Mulard, Królik, Oślą Łączkę i innych aby pod moim przywództwem skopać tyłki Klanowi jak to miało miejsce 3 lata temu. Tam udało mi się zjednoczyć drużynę która pokonała Klan. Potem niestety jak zwykle każdy bije się między sobą a Klan znowu ma passę samych zwycięstw.
Myślę, że każdy chce mieć w CV zlanie Klanu a tylko ja mogę zjednoczyć inne sojusze i odpowiednio ich poprowadzić.
Czekam na cv z listem motywacyjnym.
I pamiętajcie, że Klan dostaje lanie tylko od koalicji którą tworze xD
A to sam nie potrafisz zebrać ekipy co serwer wygra, że musisz innych wołać żeby serwer za ciebie spróbowali wygrać?
 
Każdy na początku rodzi się wojownikiem. Nie wie o co ale walczy, ale walczy, próbuje przekonać innych do tego co wie i czego doświadczył.
Z biegiem lat "twoja" wiedza jest niczym w porównaniu do "wiedzy tłumu".
Musisz przekonywać innych aby testowali twoją wiedzę, porównali ze swoją i ją akceptowali albo negowali.
Jeżeli tłumy potwierdzają twoją wiedzę stajesz się dyktatorem którego popierają tłumy.

Tak działa ludzki umysł, nic mu nie poradzisz że działa tak samo.
 
Taki Albert Einstein, czy Curie Skłodowska, ludzie dopiero długo po ich śmierci przetestowali i potwierdzili ich wiedzę.
A co Ty myślisz że światy równoległe nie istnieją?
Na razie są tylko teorią, ale najpierw czeba coś wymyślić jak by to mogło być a potem eksperymentować (najlepiej na ludziach).
 

dorocia

Zespół Grepolis
Bonusy dodatkowe:
  • 20% skrócenie czasu rozbudowy
  • 20% większa siła ataku statków ogniowych
  • 20% większa siła obrony trirem
  • 20% większa siła ataku mitycznych latających (harpia, mantykora, pegaz, gryf)
 
Do góry