Dyskusja na temat nowego świata

dorocia

Zespół Grepolis
Bonusy dotyczą tylko wymienionych jednostek. Nie dotyczą ladonów.
Czy jeżeli wpiszę to w czterech pozycjach zmieni to cokolwiek?
  • 20% większa siła ataku harpii
  • 20% większa siła ataku mantykor
  • 20% większa siła ataku pegazów
  • 20% większa siła ataku gryfów
Raczej nie, ale wtedy zaczniecie mieć inny problem i powód do złośliwości, których nie jestem w stanie przewidzieć
 
Bonusy dotyczą tylko wymienionych jednostek. Nie dotyczą ladonów.
Czy jeżeli wpiszę to w czterech pozycjach zmieni to cokolwiek?
  • 20% większa siła ataku harpii
  • 20% większa siła ataku mantykor
  • 20% większa siła ataku pegazów
  • 20% większa siła ataku gryfów
Raczej nie, ale wtedy zaczniecie mieć inny problem i powód do złośliwości, których nie jestem w stanie przewidzieć
Dlaczego bonus mają pegazy(które są jednostką defensywną i te 20% zbytnio do atakowania nimi nie zachęci), a ladony są poszkodowane? I czy da się to jakoś zmienić?
Ladony na nowym systemie są mało używane i znacznie słabsze niż na starym. Szczególnie na prędkości 2, gdzie tego woja będzie mało(a jak wiadomo siła ladonów rośnie gdy w mieście jest więcej jednostek defensywnych, bazowo mają dość małą wartość ataku).
 
Dlaczego bonus mają pegazy(które są jednostką defensywną i te 20% zbytnio do atakowania nimi nie zachęci), a ladony są poszkodowane? I czy da się to jakoś zmienić?
Ladony na nowym systemie są mało używane i znacznie słabsze niż na starym. Szczególnie na prędkości 2, gdzie tego woja będzie mało(a jak wiadomo siła ladonów rośnie gdy w mieście jest więcej jednostek defensywnych, bazowo mają dość małą wartość ataku).
Pegazy mają żebyś buntem do rolki się łatwiej przebijał przez sojusznicze widły.
 
poza tym czas BONUSU nocnego jest nastawiony na młodzież szkolną , która ma akurat wakacje i może posiedzieć do północy
a rano do szkoły nie musi wstawać

cóż, czyli kolejny serwer dla mnie na 2-3 tygodnie aby zarobić 15-20 kilo golda przez miesiąc gry
thx
 
Dlaczego bonus mają pegazy(które są jednostką defensywną i te 20% zbytnio do atakowania nimi nie zachęci), a ladony są poszkodowane? I czy da się to jakoś zmienić?
Ladony na nowym systemie są mało używane i znacznie słabsze niż na starym. Szczególnie na prędkości 2, gdzie tego woja będzie mało(a jak wiadomo siła ladonów rośnie gdy w mieście jest więcej jednostek defensywnych, bazowo mają dość małą wartość ataku).
są agenty( nie będę wymieniać z nicków) które lubią atakować pegazami:) na pewno ten bonus ich uszczęśliwi
co do ladonów to póki nie przywrócą Aresa sprzed zmiany która osłabiła wszystkie korzyści z tego boga to nie ma sensu w nie pakować łask
 
poza tym czas BONUSU nocnego jest nastawiony na młodzież szkolną , która ma akurat wakacje i może posiedzieć do północy
a rano do szkoły nie musi wstawać

cóż, czyli kolejny serwer dla mnie na 2-3 tygodnie aby zarobić 15-20 kilo golda przez miesiąc gry
thx
Ja sie zgadzam, że mogli by dla odmiany zrobic z 2-3 serwery z dziwnymi bonusami. Jakiś 20-4 dla świrów co chodzą spać z kurami i np 2/3-10 , dla świrów co lubią siedzieć po nocach :p.
 

DeletedUser35664

Guest
Strzelam że do 10 dni zobaczymy info na FO, zachecam do obserwowania strony na FB oraz FO


mpss już jest
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry