Co dałoby jeszcze większą przewagę obrońcom XDNo to w takim razie trzeba by skrócić czas rekrutacji kolona o 90% np. tak żeby się robił max kilka minut. O wiele gorsze jest złocenie masowe jakiś tam ogni czy innego offa niż stricte kolonów, złocenie kolonów wręcz dodaje jakiejś dynamiki, masz nawrotki itd., a nie sytuacja, gdzie wchodzi klin i koniec towarzystwo się rozchodzi, miasta nie udało się przejąć.






