1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Dyskusja na temat nowego świata

Dyskusja w 'Dyskusje' rozpoczęta przez użytkownika yakamoz, 10. Lut 2019.

1. mistrzdiablo

mistrzdiablo

Stary system jest dla kozaków - na nowym postawisz sobie mur wstawiasz deffa i idziesz spać a nawet jak bunt wbiją to musisz spać z 12 godzin żeby wioske stracić a na starym? 10 minut w wc i możesz nie mieć miasta :p

Big Kamil lubi to.
  2. TRACZ52

TRACZ52

niestety od pewnego czasu na starym nie da się grać.

3. Most Dangerous

Most Dangerous

najlepiej jakby wysłało z kilkudziesięciu graczy takie wiadomości

4. Most Dangerous

Most Dangerous

możliwe ze bardziej jest w stanie aktywna osoba sie obronić niż złotnik podbił ale dalej złotko góruje a suport nie daje swiata bez morali dla starego systemu bo mało zorganizowany sojusz nigdy by nie przeją miasta

5. Most Dangerous

Most Dangerous

Ale tak czy siak musza ten błąd naprawić jak ma wyjsc stary swiat to dla tych co głosowali niech dają 10 k złota w rekompensacie :p

Big Kamil i TRACZ52 lubią to.
  6. CośekMan

CośekMan

Pisanie do siebie na forum to chyba rzadka przypadłość.

PS: stary system zawsze cieszył się większą popularnością, więc nawet głosowanie nie było im potrzebne co do systemu.

Big Kamil lubi to.
  7. mistrzdiablo

mistrzdiablo

Właśnie jakim cudem więcej głosów było za nowym? zawsze to stary wygrywał? chyba za mało czasu było na głosowanie

8. TRACZ52

TRACZ52

tylko dlatego że tam najwięksi złotnicy grają i cała masa handlarzy ale do czasu tylko jak ich przejmą

9. Most Dangerous

Most Dangerous

tak tak wiecej nobów gra ze złotkiem to dlatego

TRACZ52 lubi to.
  10. Most Dangerous

Most Dangerous

o kurka to 3 dni mało było ?

TRACZ52 lubi to.
  11. Most Dangerous

Most Dangerous

i co dostałeś odpowiedz bo ja dalej nic a dwie wiadomosci wysyłałem osobne do nich

12. TRACZ52

TRACZ52

nadal bez odzewu :/
    obawiam się że powiedzą że ankieta ankietą, ale oni na supporcie dostawali wiele sygnałów że gracze chca stary i bedzie stary

Big Kamil lubi to.
  13. Most Dangerous

Most Dangerous

złotnicy to głownie bazują na mulciakach w obcych sojuszach grałem na lapitos miałem swoj sojusz i widziałem co sie dzieje

14. TRACZ52

TRACZ52

a grasz jeszcze na lapitos? rozważam grę tam konto założyłem jakis czas temu ale nie grałem czekałem na coś szybszego

15. Most Dangerous

Most Dangerous

oddałem miasta bo szykowaliśmy sie wieksza grupą na ten swiat

16. Most Dangerous

Most Dangerous

i powiem tak w skrucie wbiły 2 najbogatsze sojusze w grepolis casyno i nie zaśniesz cieżko normalnym graczom coś zdziałać na świecie

17. TRACZ52

TRACZ52

wiem 2 najlepsze ekipy na teraz

18. Vaughan

Vaughan

Jakie znaczenie ma pisanie bez pośrednio do supportu apropos ustawień nowego świata, skoro z góry napisane było że wybór ma zostać podjety przez graczy za pośrednictwem ankiety na forum. Cała ta zabawa była jawna każdy mógł na bieżąco liczyć głosy, więc jedynym rozsądnym wyjściem z tej sytuacji pozostaje poinformowanie graczy o błędzie w ogłoszeniu ;)
    A to że odpowiedzi z góry nie ma do tej pory jest małą kpiną jak by nie spojrzeć ale wychodzi na że nie tylko my czekamy na odpowiedź bo pewnie administracja PL znajduje się w podobnej sytuacji

19. TRACZ52

TRACZ52

mogli by napisać w ogóle czy coś z tym robią czy nie, a tak to nie wiadomo są kipy które szykowały się na nowy a tu taka niespodzianka każdy chce wiedzieć na czym stoi

20. Pan Gołomp

Pan Gołomp

Chyba za mało grałeś na nowym systemie[​IMG] Stary niby spoko ,ale jednak wymaga zbyt dużo czasu, idziesz do wc i mogą ci kloca wkleić [​IMG] Cała zabawa polega na wstawieniu kolna za wszelką cenę do miasta i zbunkrowanie [​IMG] Na nowym trochę inaczej to wygląda, jak dla mnie bardziej taktycznie. Poza tym jest chyba większa kultura gry, ale to moje osobiste odczucie.... na starym zawsze mi ktoś raka życzył itp. albo wszyscy uważają się za boga tej gry

Do góry