Dyskusja na temat nowego świata

dorocia

Zespół Grepolis
Macie pretensje, że propozycje leżą od 2017 czy 2018 roku bez informacji o decyzji na ich temat.
W momencie, kiedy zaczęliśmy porządkować dział z propozycjami to znowu się Wam to nie podoba.
Zdecydujcie się na cos...
 
Pani Doroto , nie dogodzi Pani wszystkim ... ja tam nie mam pretensji do porządków ...
jedynie tylko do przejrzystości kolejnego etapu .. to że propozycja została zaakceptowana na forum to
nie ma później wzmianki czy w ogóle zostanie wprowadzona do gry :)
oczywiście jakieś pojedyncze przypadki zostały już wprowadzone na przestrzeni lat ale to można przeoczyć .. bo np w samym opisie aktualizacji brakuje linku to informacji że akurat ten nowy ficzer czy ulepszenie zostało wprowadzone na życzenie graczy ... dotyczy oczywiście wszystkich społeczności (multi world ) bo przecież nie tylko my coś proponujemy ;)
 
Macie pretensje, że propozycje leżą od 2017 czy 2018 roku bez informacji o decyzji na ich temat.
W momencie, kiedy zaczęliśmy porządkować dział z propozycjami to znowu się Wam to nie podoba.
Zdecydujcie się na cos...
Afrodyto - prosta sprawa. Wygląda to tak jakby komuś obiecać prezent na gwiazdkę 2017, a wręczyć go dopiero na wielkanoc 2020. Trochę śmiesznie to wygląda, po prostu lepiej to by było usunąć, albo przemilczeć. Jakieś posty o akceptacji/braku akceptacji po 2 latach nie jednego gracza zdziwiły i są powodem do śmiechu.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Pan S.G-1 - Informacje o aktualizacjach publikowane są we wszystkich wersjach językowych w tym samym brzmieniu (oczywiście po przetłumaczeniu ich na język serwera) i nie mamy na ich (informacji) treść wpływu. Przekażemy naszym technikom prośbę o zamieszczanie informacji o fakcie, że taka czy inna zmiana została wprowadzona na prośbę graczy. Zresztą wydaje mi się, że widziałam w aktualizacjach takie informacje.

Pan yavus - Przenosząc propozycje do odpowiednich zakładek (zaakceptowane/wprowadzone w życie/odrzucone) przez grzeczność zaznaczyłam opcję informowania gracza tworzącego propozycję oraz graczy uczestniczących w dyskusji na jej temat o decyzji o zaakceptowaniu lub odrzuceniu danej propozycji.
Obiecuję solennie, że od teraz propozycje będą odrzucane lub akceptowane bez takiej informacji. I to bez względu na to, czy są to propozycje stare czy zupełnie świeżutkie. Będzie to zachowanie może mniej kulturalne, ale za to nie będące powodem do śmiechu.
Osoby zniesmaczone takim postępowaniem będę odsyłać do Pana...

Żeby uniknąć powodu do śmiechu wszystkie propozycje starsze niż z 2019 roku zostaną odrzucone bez względu na opinię na ich temat...
Dziękuję za pomoc w podjęciu takiej decyzji Panie yavus.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser34522

Guest
Pan S.G-1 - Informacje o aktualizacjach publikowane są we wszystkich wersjach językowych w tym samym brzmieniu (oczywiście po przetłumaczeniu ich na język serwera) i nie mamy na ich (informacji) treść wpływu. Przekażemy naszym technikom prośbę o zamieszczanie informacji o fakcie, że taka czy inna zmiana została wprowadzona na prośbę graczy. Zresztą wydaje mi się, że widziałam w aktualizacjach takie informacje.

Pan yavus - Przenosząc propozycje do odpowiednich zakładek (zaakceptowane/wprowadzone w życie/odrzucone) przez grzeczność zaznaczyłam opcję informowania gracza tworzącego propozycję oraz graczy uczestniczących w dyskusji na jej temat o decyzji o zaakceptowaniu lub odrzuceniu danej propozycji.
Obiecuję solennie, że od teraz propozycje będą odrzucane lub akceptowane bez takiej informacji. I to bez względu na to, czy są to propozycje stare czy zupełnie świeżutkie. Będzie to zachowanie może mniej kulturalne, ale za to nie będące powodem do śmiechu.
Osoby zniesmaczone takim postępowaniem będę odsyłać do Pana...

Żeby uniknąć powodu do śmiechu wszystkie propozycje starsze niż z 2019 roku zostaną odrzucone bez względu na opinię na ich temat...
Dziękuję za pomoc w podjęciu takiej decyzji Panie yavus.
Pani Doroto proszę się nie obrażać, yavus nie mówi w imieniu wszystkich graczy. My go średnio lubimy i doceniamy Pani pracę na rzecz naszej społeczności!
 
Obiecuję solennie, że od teraz propozycje będą odrzucane lub akceptowane bez takiej informacji. I to bez względu na to, czy są to propozycje stare czy zupełnie świeżutkie. Będzie to zachowanie może mniej kulturalne, ale za to nie będące powodem do śmiechu.
Osoby zniesmaczone takim postępowaniem będę odsyłać do Pana...

Żeby uniknąć powodu do śmiechu wszystkie propozycje starsze niż z 2019 roku zostaną odrzucone bez względu na opinię na ich temat...
Dziękuję za pomoc w podjęciu takiej decyzji Panie yavus.
Rozumiem, że z powodu jednego krytycznego postu, jednego gracza, chce Pani odrzucić wszystkie starsze propozycję i podejść do graczy je składających z totalnym brakiem szacunku?
Bo obraziła się Pani na jeden post gracza yavus?
Gdzie tu miejsce na profesjonalizm i odrobinę odpowiedzialności?
 

DeletedUser29757

Guest
Pani Dorocia walnęła focha, jak uroczo :)

Na forum, a zwłaszcza w dziale Propozycje był bałagan, bo nikt tego nie pilnował od trzech lat. Posprzątała Pani i dobrze, ale uwaga Pana Yavusa była zasadna - te porządki jakkolwiek potrzebne lepiej było zrobić po cichu, aby uniknąć takich komentarzy. Pierwszy raz w Internetach?
 
Pani Dorocia walnęła focha, jak uroczo :)

Na forum, a zwłaszcza w dziale Propozycje był bałagan, bo nikt tego nie pilnował od trzech lat. Posprzątała Pani i dobrze, ale uwaga Pana Yavusa była zasadna - te porządki jakkolwiek potrzebne lepiej było zrobić po cichu, aby uniknąć takich komentarzy. Pierwszy raz w Internetach?
Ale trzeba przyznać, że to zawodowy foch:p
 
Do góry