Dyskusja na temat nowego świata

DeletedUser29757

Guest
Najśmieszniejsze jest to że na tym niechcianym Olousie mamy zupełnie zaskakującą sytuację. W chwili obecnej w walce się liczą 4 sojusze i dawał bym szanse na końcowe zwyciestwo ... po 30% dla Dolarów i Lisów i po 20% dla Romy i nie-SiHu
a nikt tego świata nie chciał...

Edit: poza wielkim wizjonerem Alfą
amem.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29239

Guest
Najśmieszniejsze jest to że na tym niechcianym Olousie mamy zupełnie zaskakującą sytuację. W chwili obecnej w walce się liczą 4 sojusze i dawał bym szanse na końcowe zwyciestwo ... po 30% dla Dolarów i Lisów i po 20% dla Romy i nie-SiHu
a nikt tego świata nie chciał...
Dowiemy się za dwa lata ;)
Obsada rzeczywiście mocna ale prędkość zabija nam atrakcyjność tych walk .
 
nie mają jaj aby wbić przeciwko śpiochom tak jak śpiochy nie miały jaj aby wbić na Mesembrie
Oni tylko mówią że chcą się ze sobą bić

change my mind
Nie no, kacperek chyba wymieniał wszystkie ekipy, a nie te co wbiją na next.
Sytuacje znam od wewnątrz zarówno w przypadku kasyna jak i śpiochów, więc zasadniczo wiem kto się boi, a kto nie. Ale screenów rozmów prywatnych nie robię, więc bez dowodów, nie będę przekonywał nikogo.
Co do wymieszania ekip to też żadna nowość, w dolarach mamy i kasyniarzy i śpiochów. Swoją drogą też mają unik na olous zaliczony,
 
Stwierdził pomysłodawca :rolleyes:
Przynajmniej można się pośmiać.

Najśmieszniejsze jest to że na tym niechcianym Olousie mamy zupełnie zaskakującą sytuację. W chwili obecnej w walce się liczą 4 sojusze i dawał bym szanse na końcowe zwyciestwo ... po 30% dla Dolarów i Lisów i po 20% dla Romy i nie-SiHu
a nikt tego świata nie chciał...
Jak nikt.
 
Nie nasza w tym winna że świat jesienno-zimowy ruszył z prędkością 1x. Nikt się tego nie spodziewał. Na każdym możemy grać ale nie na tak wolnym. Nie nasza też wina że liderzy sojuszów nie wytrzymali presji i wbili na to co dali. Można było poczekać i zagrać na normalnych ustawieniach. Trudno wyszło jak wyszło zawiodła ludzka natura i dziwne statystyki z innogames. Kto normalny wypuszcza bardzo wolne światy na jesień/zimę ?
Teraz grajcie sobie na tym wolniaczku i się cieszcie :D za rok pogadamy jakie będziecie mieć nastroje :D
 

DeletedUser20656

Guest
Nie ma co winić ekip które weszły teraz. Gdyby nie ankieta, byłby teraz stary system a dopiero w lutym nowy system kto mógł to przewidzieć i kto by na to czekał. Nawet bez stałych ekip będzie ciekawie, gdy ich nie ma większe szanse na rozwój mają nowe, czasami starczy jedna osoba aby z bandy nowych graczy zrobi dobry sojusz. Mi po lapitosie, nie spieszno na takie super serwery kto grał ten pamięta tą duża intensywność, wysoki poziom, konflikty w sojuszach, masa topowych graczy z których ostatecznie po roku wygrała garstka. Nie prędko doczekamy się takiego serwera o ile sie doczekamy, ekipy się wymieszały, dawne spory trochę zanikły, nikt nie ma parcia wejść i kogoś zlać bo za dużo mu się ostatnio "wygrywało". Jednego jestem pewien, że żaden prawdziwy grepoholik który ma teraz przerwę nie minie takich ustawień, szybka dominacja z nowym Bogiem i ograniczonym złomowaniem jeszcze w styczniu. Najatrakcyjniejsze ustawienia do grania od dawna, na pewno będzie duża przyjemność z gry i bez 5 ekip które zrobią wszystko aby tej najlepszej się przestało tak powodzić, nawet kosztem swojej rozrywki będąc czyimś zapleczem potencjalnie mogąc samemu zawalczyć. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
pierwsze serwery powstające były mega
fajnie powspominać :D
Mi się świetnie grało u Gwiazdy Polarnej w xxxx zarąbista ekipka ,
te bicie rekordów pegaza na zagrode haha ja nadal ciekawa jestem czy ktoś 191 szt na zagrodzie wyszedł bez bonusów zadnych :p XD
XD :D
ten nowy co 7 stycznia rusza (4/4/3) w sam raz dla pegazowca :D :D :D :D
 
Do góry