1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Dyskusja na temat nowego świata

Dyskusja w 'Dyskusje' rozpoczęta przez użytkownika yakamoz, 10. Lut 2019.

1. mistrzdiablo

mistrzdiablo

Znowu nowy system bez morali :D

2. Sapcio

Sapcio Grepolis Team

A następny może świat z starym podbojem i jeszcze bez morali i jeszcze w miarę wolny hm?

3. mistrzdiablo

mistrzdiablo

Kiedy ostatnio był szybki stary system bez morali? z 3 lata temu?

4. Majlord

Majlord

Każdemu nie dogodzisz, wyszło na nowy i jest nowy. Szybki stary system był ostatnio, fakt, że morale były no ale trudno. Grepo powoli umiera, więc nie ma co oczekiwać gruszek na wierzbie. Kiedyś wychodziły 2 światy, oba pełne teraz wychodzi 1 i prawie pusty, dzięki polityce Inno :/

Hamdam lubi to.
  5. tomus1706

tomus1706

Już będą zaraz z 2 lata ;p

6. mistrzdiablo

mistrzdiablo

Grałem byllis - morale , dyme - morale, katania- morale, nysa-morale jedziemy dalej a już nie będę tu wypisywał nowego systemu ile razy było bez morali, nowym graczom nie polecam grać na nowych systemach nie ma to najmniejszego sensu - zjedzą was od razu

7. kuburek20

kuburek20

A wy od czego jestescie? Chociaż, co ja wymagam, niektórzy mają problem z odróżnieniem starego systemu z nowym xD Przy Nysie była farsa z długością okupki, najpierw 8, potem 24 a skonczylo sie na 12 bo nie daliscie graczom mozliwości wyboru 8 godzin tak jak na początku zostało obwieszczone. Przecież to jest co najmniej śmieszne.

8. Jack Herer

Jack Herer

No nie do konca tak jest, ale fakt, ze to stary system jest bardziej pokrzywdzony moralami, ale to pewnie przez to, ze wiecej zlotnikow na starym i przy morale wydadza wiecej hajsu na zloto. Od 2017 byla Rizinia bez morale, potem 8 swiatow z rzedu z morale. Na nowym systemie od 2017 tylko 2 swiaty bez morale (Cytera i Lapitos), teraz dzieki ankiecie bedzie trzeci. Ale w tym czasie bylo tez 5 swiatow na nowym z morale. Swiata obfitosci nie licze. Ogolnie na ostatnich 16 swiatow tylko 3 byly bez morale.

9. dorocia

dorocia Grepolis Team

Nie wiem dlaczego, ale mnie wychodzi inaczej, a właściwie po równo
    Lapitos - nowy system - bez morale
    Cytera - nowy system - bez morale
    Rizinia - stary system - bez morale
    Oropos - stary system - bez morale
    Lindos - stary system - bez morale
    Kos - nowy system - bez morale
    Idalium - nowy system - bez morale
    Gela - stary system - bez morale

Dalej już nie będę pisać, bo nie chcę się cofać do początków Grepo i pierwszego świata ale może zaglądnijcie na stronę https://wiki.pl.grepolis.com/wiki/Światy i sprawdźcie jak to jest w rzeczywistości. Po co się kłócić, zestawienie "czarno na białym", można policzyć.

Big Kamil i TRACZ52 lubią to.
  10. Jack Herer

Jack Herer

Dorocia, nie umiesz liczyc, ostatnie 16 swiatow: 3 bez morale i 13 z morale, to jest wlasciwie po rowno?
    8 ostatnich swiatow starego systemu jest z morale i to jest tez wlasciwie po rowno?

11. dorocia

dorocia Grepolis Team

Jeżeli chodzi o ścisłość to od powstania Grepolis otwartych zostało 76 światów.
    W tej liczbie 29 było bez morale - 17 ze starym systemem podboju, 12 z nowym systemem podboju.
    Jeżeli zaczniemy liczyć w jakimś zamkniętym wycinkowym okresie czasu to nie rozumiem, dlaczego to liczenie zaczyna się 16 światów temu a nie 6, 25 czy 60...

TRACZ52 lubi to.
  12. Jack Herer

Jack Herer

Moze dlatego, ze graczy interesuje obecna sytuacja, a nie czasy prehistoryczne? Nie dziw sie frustracji graczy starego systemu, ktorzy 2 lata czekaja na nowy swiat bez morale. Teraz rozumiesz?

13. dorocia

dorocia Grepolis Team

Rozumiem od początku.
    Nie pisałam o "po równo" w odniesieniu do światów z morale i bez, lecz bez morale stary i nowy system podboju. I jak doliczysz Oropos (3 miesiące przed Rizinią) to już jest po równo - 2 stary i 2 nowy. Bez morale.

Już się nie odzywam bo nie gram od pewnego czasu. I wolę nowy system podboju ;)

Most Dangerous, Majlord oraz TRACZ52 lubią to.
  14. Most Dangerous

Most Dangerous

No kiedyś to było fajnie bo swiaty wychodzi
    hahhah ja to widze w ten sposób tak czy siak dla mnie to samo morale czy bez morale tylko róznica jest w tym ze złotnik nie zbuduje 10 k miasta i 2 palików na 5 k do konca ochronki i nie polata po mniejszych graczach co graja bez złota a tym bardziej jak przejmie jeszcze 2 miasta
    Ale Dorocia no ja ze 20 swiatów na grepolis to może 3 razy grałem na starym systemie nie kręci mnie to

15. Most Dangerous

Most Dangerous

5 starych systemów szybkich macie za to od 20 17 roku a nowy system ma 3 włącznie z olintem swiaty licze od parametrów 333 wyżej

Majlord lubi to.
  16. mistrzdiablo

mistrzdiablo

To że więcej złotników na starym systemie to bym się trochę kłócił

17. Majlord

Majlord

Patrzysz przez pryzmat swojego doświadczenia na stary system. Prawda jest taka, że nowy jest dużo przyjaźniejszy dla nowych graczy, bo mogą łatwiej miasto zająć i łatwiej się zbunkrować deffem. Nowy gracz leci w deffa, zrobi bunkier, uczy się gry i mu można miasta pooddawać, żeby się nauczył grać.

18. Sataxim

Sataxim

A ja jestem w miarę nowym graczem, bo gram 2 miesiące około. I mój pierwszy świat to był świat Lapitos. Zacząłem grę miesiąc po starcie serwera, ale jakoś specjalnie trudno nie było się rozbudować i podbić kilka miast. Nie wiem tylko o co Wam chodzi z tymi moralami, ale zaraz poczytam. Tutaj też będę grał, bo tam zostałem między młotem a kowadłem i nie chce mi się przenosić na inne morze :p

19. mistrzdiablo

mistrzdiablo

Niby jak nowy gracz ma sie obronić na nowym systemie grając na sojusz który wygrywa ten system co świat?

20. Majlord

Majlord

To tak samo, jak ma się obronić na starym systemie? Ta sama gadka, podaj jakieś argumenty. Przed złotnikiem na żadnym systemie się nie obroni i tu jest problem.

Big Kamil lubi to.

Do góry