Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
Stary system jest dla kozaków - na nowym postawisz sobie mur wstawiasz deffa i idziesz spać a nawet jak bunt wbiją to musisz spać z 12 godzin żeby wioske stracić a na starym? 10 minut w wc i możesz nie mieć miasta :p
Chyba za mało grałeś na nowym systemie
smiley_emoticons_confusednew.gif
Stary niby spoko ,ale jednak wymaga zbyt dużo czasu, idziesz do wc i mogą ci kloca wkleić
smiley_emoticons_grepolove.gif
Cała zabawa polega na wstawieniu kolna za wszelką cenę do miasta i zbunkrowanie
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
Na nowym trochę inaczej to wygląda, jak dla mnie bardziej taktycznie. Poza tym jest chyba większa kultura gry, ale to moje osobiste odczucie.... na starym zawsze mi ktoś raka życzył itp. albo wszyscy uważają się za boga tej gry
 

DeletedUser29607

Guest
Znowu stary świat, czyli znowu nie zagram, nie mam tyle czasu i chęci. Stary system + 4x świat = idziesz na tron, wracasz i kolon już siedzi w mieście zbunkrowany, totalny bezsens. Szkoda, że Grepolis umiera, a twórcy mają to gdzieś. W Plemionach wygląda to zupełnie inaczej, bo tam się dba o graczy.
 

DeletedUser15806

Guest
Chyba za mało grałeś na nowym systemie
smiley_emoticons_confusednew.gif
Stary niby spoko ,ale jednak wymaga zbyt dużo czasu, idziesz do wc i mogą ci kloca wkleić
smiley_emoticons_grepolove.gif
Cała zabawa polega na wstawieniu kolna za wszelką cenę do miasta i zbunkrowanie
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
Na nowym trochę inaczej to wygląda, jak dla mnie bardziej taktycznie. Poza tym jest chyba większa kultura gry, ale to moje osobiste odczucie.... na starym zawsze mi ktoś raka życzył itp. albo wszyscy uważają się za boga tej gry
Zreszta blednie, na starym byle glupek majacy czas moze byc kozakiem, na nowym trzeba cos wiecej . Nie bez powodu wiekszosc niby dobrych graczy ze starego systemu na nowym sobie nie radzi. Oczywiscie nie pisze tu o takich ktorzy nie radza sobie na zadnym systemia. : )))
 

DeletedUser32214

Guest
Brak odpowiedzi na forum jak i od support wprost świadczy, że doszło do nadużycia.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Ja już 2 wiadomości do suportu dałem bo nie odpisują :p albo tak dużo wiadomości maja od nas albo po prostu leniwi są :p

Szanowny Panie, administratorzy gry mają 48 godzin na odpowiedź na zgłoszenie (ticket) gracza. Oczywiście staramy się, aby czas oczekiwania był jak najkrótszy ale proszę nie zapominać, że nie pracujemy na etacie lecz w systemie wolontariatu, za darmo poświęcając na pracę w teamie tyle własnego czasu, na ile pozwala nam real. Proszę więc nie oczekiwać, że będziemy dostępni dla graczy 24 godziny na dobę, bo jest to niemożliwe.

Co do Pańskiego zgłoszenia to otrzymał Pan już odpowiedź.
 

DeletedUser29607

Guest
Szanowny Panie, administratorzy gry mają 48 godzin na odpowiedź na zgłoszenie (ticket) gracza. Oczywiście staramy się, aby czas oczekiwania był jak najkrótszy ale proszę nie zapominać, że nie pracujemy na etacie lecz w systemie wolontariatu, za darmo poświęcając na pracę w teamie tyle własnego czasu, na ile pozwala nam real. Proszę więc nie oczekiwać, że będziemy dostępni dla graczy 24 godziny na dobę, bo jest to niemożliwe.

Co do Pańskiego zgłoszenia to otrzymał Pan już odpowiedź.
Z ciekawości, dlaczego wolontariat? Rozumiem wolontariat na szczytny cel, ale Inno jest tak pazerną i niewdzięczną firmą, że to jest aż smutne. Według mnie powinniście rzucić ten wolontariat, bo to szkoda waszych nerwów. Firma ma generować zyski, ale mnie to już się kojarzy z tą aferą z mięsem wołowym... Wszystko z umiarem, bo jednak to firma żyje z graczy, a nie gracze dla firmy, więc jak graczy zabraknie, to firmy też zabraknie.
A na podsumowanie tego świata, zacytuję pewnego dyktatora "Nie ważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy".
Inno przesadza już od jakiegoś czasu, gracze znikają, a firma totalnie nic z tym nie robi, skupia się tylko na Plemionach. Od teraz, nawet jak zagram na jakimś świecie (na tym pewnie nie), nie wydam nawet złotówki, najwyżej będę grał bez żadnego złota, trudno.
 
Szanowny Panie, administratorzy gry mają 48 godzin na odpowiedź na zgłoszenie (ticket) gracza. Oczywiście staramy się, aby czas oczekiwania był jak najkrótszy ale proszę nie zapominać, że nie pracujemy na etacie lecz w systemie wolontariatu, za darmo poświęcając na pracę w teamie tyle własnego czasu, na ile pozwala nam real. Proszę więc nie oczekiwać, że będziemy dostępni dla graczy 24 godziny na dobę, bo jest to niemożliwe.

Co do Pańskiego zgłoszenia to otrzymał Pan już odpowiedź.

Wszystko w porządku, ale odpiujecie na wiadomość jakiegoś gościa, a co z ustawieniami świata? W końcu masa osób pisze o tym. Gościu napisał raz i dostał odpowiedź. A co z całą resztą i głównym sporem? Może lepiej się wypowiedzieć w tym temacie Szanowna Pani? :)
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Proszę o zachowanie spokoju. Rozumiem, że byście chcieli szybkiej decyzji.
Głosy zostaną policzone i sprawdzone ponownie (Multikonta - głos uznaje się za nieważny).
Wszelkie dalsze informacje zostaną opublikowane w późniejszym terminie przez organizatora ankiety.

Postaramy się jak najszybciej wyjaśnić wszystko i przekazać Państwu informacje.
 
Ostatnia edycja:

dorocia

Zespół Grepolis
Napisałam o wolontariacie i pracy w wolnym czasie żeby Wam uświadomić, że (wbrew obiegowej opinii) nie jesteśmy robotami spędzającymi 24 godziny na dobę przed komputerem. Dlatego niemożliwe jest, abyśmy zawsze odpowiadali na Wasze pytania natychmiast, w ciągu kilku minut. Tak jak Wy mamy obowiązki w realu - pracujemy, chodzimy do szkoły, mamy rodziny. Czasami także jemy i śpimy. Weźcie to pod uwagę i nie zarzucajcie nam lenistwa czy "olewania" Was lub zgłaszanych przez Was problemów. Nie zapominajcie także o tym, że nie jesteśmy wszechwiedzący i czasami musimy zasięgnąć opinii u naszych kolegów z teamu lub, co trwa znacznie dłużej, techników.

Co do ustawień nowego świata - najprawdopodobniej nastąpiła pomyłka w liczeniu wyników głosowania, bo mnie wyszło tak jak Wam:
stary system - 45 głosów
nowy system - 61 głosów

Oczywiście w moich wyliczeniach nie uwzględniłam (nie odjęłam) multikont czyli podwójnego głosowania - tak więc może się okazać, że jednak wynik jest inny...
 

DeletedUser31212

Guest
Proszę o zachowanie spokoju. Rozumiem, że byście chcieli szybkiej decyzji.
Głosy zostaną policzone i sprawdzone ponownie (Multikonta - głos uznaje się za nieważny).
Wszelkie dalsze informacje zostaną opublikowane w późniejszym terminie przez organizatora ankiety.

Postaramy się jak najszybciej wyjaśnić wszystko i przekazać Państwu informacje.
Po czym rozpoznajecie multikonta ?
 

dorocia

Zespół Grepolis
Support nie ujawnia narzędzi, którymi dysponujemy, oraz sposobów wykrywania przewinień - jest to bezwzględną tajemnicą właściciela gry firmy InnoGames Gmbh z siedzibą w Hamburgu.
 

DeletedUser29607

Guest
Napisałam o wolontariacie i pracy w wolnym czasie żeby Wam uświadomić, że (wbrew obiegowej opinii) nie jesteśmy robotami spędzającymi 24 godziny na dobę przed komputerem. Dlatego niemożliwe jest, abyśmy zawsze odpowiadali na Wasze pytania natychmiast, w ciągu kilku minut. Tak jak Wy mamy obowiązki w realu - pracujemy, chodzimy do szkoły, mamy rodziny. Czasami także jemy i śpimy. Weźcie to pod uwagę i nie zarzucajcie nam lenistwa czy "olewania" Was lub zgłaszanych przez Was problemów. Nie zapominajcie także o tym, że nie jesteśmy wszechwiedzący i czasami musimy zasięgnąć opinii u naszych kolegów z teamu lub, co trwa znacznie dłużej, techników.

Co do ustawień nowego świata - najprawdopodobniej nastąpiła pomyłka w liczeniu wyników głosowania, bo mnie wyszło tak jak Wam:
stary system - 45 głosów
nowy system - 61 głosów

Oczywiście w moich wyliczeniach nie uwzględniłam (nie odjęłam) multikont czyli podwójnego głosowania - tak więc może się okazać, że jednak wynik jest inny...
Ja mam wrażenie, że większość osób to rozumie i nie ma problemu do Was, ale typowo do Inno. Ja osobiście, ja i większość osób, szanuje Waszą pracę, bo bez tego Grepo już dawno by pewnie leżało, no ale ciężko się patrzy na dobrą grę, która upada przez głupie decyzje twórców, którzy żerują na graczach. Jak nowy gracz ma zostać zachęcony do gry, jak akurat dostanie pechowe miejsce obok złotnika i od razu po ochronie zostaje bez wioski? Inno powinno zadbać o nowych graczy, bo ich nie przybywa, a starych odchodzi. Nie trzeba być mistrzem matematyki aby zrozumieć do czego to prowadzi...
 

DeletedUser32214

Guest
Nie wiem wydaje mi się, że prościej było zablokować osoby które posiadają multikonta zanim oddały głos (jeśli takie osoby wogóle oddały głos) ale może się myle.
 
he he most szkoda twoich nerwów bo oni i tak zrobią swoje zawsze znajdzie się dobry powód byle zwalić winę na wszystkich tylko nie na siebie
 

DeletedUser19421

Guest
Czlowiek zobaczyl, że stary system i sie ucieszyl ale zaraz sie okaże, że w Inno nie umią liczyć w zakresie 100. Sam liczylem glosowanie i wydawało mi sie, że już po ptokach i bedzie nowy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry