Dyskusja na temat nowego świata

DeletedUser15394

Guest
Niby jak nowy gracz ma sie obronić na nowym systemie grając na sojusz który wygrywa ten system co świat?
 

DeletedUser15394

Guest
Handlowałem na starym systemie i na nowym i zawsze na nowym więcej golda zarabiałem i to o wiele
 

DeletedUser30644

Guest
Na starym systemie bronienie się zależy bardziej od umiejętności niż na nowym.

Wejdę pohandlować, nigdy tego nie robiłem i bardzo ciekaw wrażeń jestem. Może uda mi się zrozumieć fascynację grania na murach 25.
 

DeletedUser32226

Guest
Na starym systemie bronienie się zależy bardziej od umiejętności niż na nowym.

Wejdę pohandlować, nigdy tego nie robiłem i bardzo ciekaw wrażeń jestem. Może uda mi się zrozumieć fascynację grania na murach 25.

Niewiem jak to tam wygląda na światach ze starym systemem podboju, ale te mury 25 poziom to wiesz, 2 ataki po 15 katapult i budujesz mur od zera, tak więc więc czy ja wiem, czy to tak dużo daje? Tzn daje bardzo dużo do obrony, tyle, że ja np. w moim mieście mur odbudowywałem około 5-6 razy od 0 do 25 poziomu :p
 
Na starym systemie bronienie się zależy bardziej od umiejętności niż na nowym.

Wejdę pohandlować, nigdy tego nie robiłem i bardzo ciekaw wrażeń jestem. Może uda mi się zrozumieć fascynację grania na murach 25.
Wszystko zależy ile masz czasu... na starym jedna osoba może się bronić przed całym sojuszem czasami
smiley_emoticons_panik4.gif
Na nowym jest to o wiele cięższe niż jak na starym. Bunkrować możesz na obu światach
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
Tyle że na starym możesz bronić się i offem jak i defem przez co obrona jest prostsza, więc czy ja wiem czy na starym bardziej to zależy od umiejętności
smiley_emoticons_confusednew.gif
Masz po prostu większy wachlarz możliwości z uwagi na offa
 

DeletedUser15394

Guest
Tak ja wcześniej pisałem stary system - 10min w wc i nie masz wioski a na nowym musisz spać 12 godzin żeby stracić miasto
 

DeletedUser30582

Guest
Tak ja wcześniej pisałem stary system - 10min w wc i nie masz wioski a na nowym musisz spać 12 godzin żeby stracić miasto

A przestań ty bzdury wypisywać, a co po tych 10 minutach miasto przechodzi do atakującego?
Masz 12 godzin żeby je odbić, tak jak na nowym 12 godzin, aby je obstawić, albo i nie.
I pewnie grasz w wielgachnych sojuszach, to ci odbiją tę wiochę.
Druga rzecz, żeby to miasto stracić, to musi być nie do odbicia, a przez te 10 minut, to za wiele tego wsparcia nie przypłynie.
Grałam na obu, nowy jest znacznie trudniejszy, bardziej wymagający, bardziej czasochłonny, trzeba kombinować z wojskiem, szczególnie jak się tam gra w malutkim sojuszu. Stary przy tym, to gra z palcem w nosie.
 

DeletedUser15394

Guest
Widocznie nie grasz za dużo na starym bo jak ci wjedzie kolonem gość z 1 wioską to nawet *największy* sojusz tego nie odbije - właśnie dlatego nowy system jest bezpieczniejszy
 

DeletedUser30582

Guest
Widocznie nie grasz za dużo na starym bo jak ci wjedzie kolonem gość z 1 wioską to nawet *największy* sojusz tego nie odbije - właśnie dlatego nowy system jest bezpieczniejszy


Od 2011 roku wystarczająco długo gram. Jeśli w ciągu 10 minut można ci zabrać miasto, to znaczy że niewiele o tej grze wiesz.
Gra tym się charakteryzuje, że można mieć w niej straty albo i przegrać, skoro ty szukasz bezpieczeństwa, to lepiej spod biurka nie wychodź.
 

DeletedUser17617

Guest
Gralismy na nowym systemie w trojke i pod wzgledem zaangazowania czasowego nie ma zadnego porownania, na starym systemie grasz spokojnie, na nowym mozesz sie od razu pakowac, jezeli grasz w tak malym skladzie.
Nowy system wcale nie jest bezpiecziniejszy, zawsze decyduje liczba graczy.
A Ty Weronika zapinkalaj na jakas impreze, zamiast wloczyc sie po glupawych forach w sieci.
 

DeletedUser17617

Guest
Widocznie chlopiec za duzo w przegladrce siedzi i malo ma do czynienia z kobietami. Wyjrzy kiedys na swiat, troche popraktykuje i od razu bedzie mu latwiej.
Pa.
 

DeletedUser30644

Guest
Nie chce mi się wierzyć, że w bonusie latają na nowym systemie. Jeśli nie no to nawet nie ma porównania jeśli chodzi o czas, który musisz poświęcić.
 

DeletedUser17617

Guest
To nie jest kwestia wiary, a doswiadczenia, doswiadczylismy tego i to by bylo na tyle. W jednym sie nie mylisz, nie ma porownania, jezeli chodzi o czas, na nowym systemie grajac w kilka osob przeciw w miare rozgarnietemu sojuszowi, od razu mozesz sobie kupic koki zza roczna wyplate, na starym grasz spokojnie.
Nota bene, jestem graczem starosystemowym. Inaczej sprawy wygladaja dopiero wtedy, gdy masz liczna grupe, wtedy mozesz grac spokojniej.
W malej grupie nie nastarczasz z nieustanna odbudowa wojska na klinowanie kolonow, bo na zadna inna obrone wojska ci nie wystarczy. Podmianki tez nie wchodza w rachube, bo wtedy notorycznie jestes bez wojska.
 

DeletedUser32004

Guest
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32004

Guest
Na starym systemie bronienie się zależy bardziej od umiejętności niż na nowym.

Wejdę pohandlować, nigdy tego nie robiłem i bardzo ciekaw wrażeń jestem. Może uda mi się zrozumieć fascynację grania na murach 25.
co ty gadasz na starym wystarczy być na kazde zawołanie apki a w dodatku gra od .... bociarzy
 

DeletedUser32004

Guest
Tak ja wcześniej pisałem stary system - 10min w wc i nie masz wioski a na nowym musisz spać 12 godzin żeby stracić miasto
tak 10 minut i nie masz miasta 12 h sie przejmuje miasto na wolniejszych wiecej :p
masz złotko kazdą okupacje rozbijesz wchodzi taki zlotyzloty i nie ma was bo 5 paczek ogni w 3 h robi w dwóch miastach przez cały dzien jak sie uprze to ma 10 paczek ogni i 5 offów
 

DeletedUser32004

Guest
To nie jest kwestia wiary, a doswiadczenia, doswiadczylismy tego i to by bylo na tyle. W jednym sie nie mylisz, nie ma porownania, jezeli chodzi o czas, na nowym systemie grajac w kilka osob przeciw w miare rozgarnietemu sojuszowi, od razu mozesz sobie kupic koki zza roczna wyplate, na starym grasz spokojnie.
Nota bene, jestem graczem starosystemowym. Inaczej sprawy wygladaja dopiero wtedy, gdy masz liczna grupe, wtedy mozesz grac spokojniej.
W malej grupie nie nastarczasz z nieustanna odbudowa wojska na klinowanie kolonow, bo na zadna inna obrone wojska ci nie wystarczy. Podmianki tez nie wchodza w rachube, bo wtedy notorycznie jestes bez wojska.
ja robiłem 6 do 8 rolek dziennie i wiesz jaka to zabawa jesteś praktycznie bez woja ale jak ubije wróg 10 tysiecy wiesniaków w kilka dni to frajda :p
 
Nie chce mi się wierzyć, że w bonusie latają na nowym systemie. Jeśli nie no to nawet nie ma porównania jeśli chodzi o czas, który musisz poświęcić.
no w bonusie nie latasz jak się nie opłaca, jak masz dobry cel co śpi to można. Druga sprawa że na starym systemie wjadą ci w max pare wioch a na nowym możesz się obudzić z 300 ataków na 6:01 a potem leci do ciebie 50 kolonów jak nie lepiej, to samo w obronie, jak przeciwny sojusz leci na kilkadziesiąt miast to masz straszny kocioł żeby to ogarnąć w sojuszu. A co dopiero przez jednego gracza
 
Do góry