Dyskusja na temat nowego świata

DeletedUser29630

Guest
Jak ktoś chce grać i nie ma z kim to pisać priv, mam kilku wolnych strzelców w ekipie ;)
 

DeletedUser32231

Guest
Nowy system podboju to słaby pomysł, ale róbcie sobie co tam chcecie. Pytanie tylko, kto będzie tam grał?
 

DeletedUser27148

Guest
Nie wiem czy mamy wpływ na to - ale ja tez uważam że te parametry sa do przyjecia od zaraz:)
Ale ze STARYM sposobem gry jak dla mnie i dla prawie 100 moich koloegów co czekamy na świat wolny ze starym podbojem.
 

DeletedUser17343

Guest
Też czekam na jakiś nowy świat ze starym systemem podboju ten nowy mi jakoś nie leży :(
 
fajny świat, rok temu podobny nazwany ogórkowym, pewien wieśniak z mazowieckiej wsi o nicku zaczynającym się na artart,
zrobił 90% zielonego
następny wielki świat, gdzie ten sam geniusz artart coś tam sterował, coś mu padło, za to wielki gracz ikona tej gry, z nickiem od manfr rozwalił na złotych zmysłach wszystko co było do rozwalenia od swoich, potem przestało sie opłaccac xd, po czym grę zakończyl
 

DeletedUser15394

Guest
Żeby tylko Nysa się nie powtórzyła że wszyscy będą rozwalać wojo o siebie żeby wygrać ^^ chociaż może nowy system ma jakieś inne prawa
 
No to lecimy :)
Mi tam ustawienia 2/2/2 bardzo odpowiadają i mam nadzieję w końcu pograć dłużej, wszystko na to wskazuje, ale jak będzie - zobaczymy.
Pozdrawiam.
 

DeletedUser3480

Guest
fajny świat, rok temu podobny nazwany ogórkowym, pewien wieśniak z mazowieckiej wsi o nicku zaczynającym się na artart,
zrobił 90% zielonego
następny wielki świat, gdzie ten sam geniusz artart coś tam sterował, coś mu padło, za to wielki gracz ikona tej gry, z nickiem od manfr rozwalił na złotych zmysłach wszystko co było do rozwalenia od swoich, potem przestało sie opłaccac xd, po czym grę zakończyl
Niczego nie rozwalił. A już na pewno nie swojego i kolegów. Koli w oczka jak ktoś robi ciut więcej niż Ty.
 

DeletedUser11280

Guest
Witam wszystkich Nie chce robić niepotrzebnych tematów. Chciałbym wrócić do gry po dłuższej przerwie . Jaki serwer polecacie ?
Grałem na stanowiskach :
Mederatora/Dyplomaty/Koordynatora /Współzałożyciela .
Osobiście uważam znajomość gry jako Dobra z +++
Może ktoś zaprosi przez linka
 
Do góry