Dyskusja na temat nowego świata

DeletedUser29519

Guest
Czy jakiś premade się szykuje? Chętnie dołączę do jakiegoś aktywnego
 

DeletedUser29747

Guest
Na rumuńskim serwerze startuje serwer bez handlu złotem. Niestety z innym funkcjami Premium, takimi jak przyspieszanie budowy. Przynajmniej odrobina normalności, mam wątpliwości, gdzie grać.
 
Witajcie wariatki i wariaci :)
Może ktoś z Was orientuje się lub domyśla się, kiedy przewidziany jest świat z nowym systemem o parametrach 3/3/3 lub 4/4/4 oczywiście morale brak ;)

Dominacja czy cudaki bez znaczenia.
 
Witajcie wariatki i wariaci :)
Może ktoś z Was orientuje się lub domyśla się, kiedy przewidziany jest świat z nowym systemem o parametrach 3/3/3 lub 4/4/4 oczywiście morale brak ;)

Dominacja czy cudaki bez znaczenia.

Ja to bym chciał z moralami. Wbiłbym po 2 miechach najlepiej gdzieś w środek mapy i wkurzał wszystkich dookoła :p
 

DeletedUser29238

Guest
Proszę śledzić Forum. Jeśli będą plany na nowy świat, na pewno dowiecie się w porę.
 

DeletedUser30330

Guest
Tutaj już nawet moderatorów jest więcej niż graczy ;/

RIP Grepolis.
 

DeletedUser32016

Guest
Mniej hajsu od graczy wyciągajcie to będzie lepiej. Pozdrawiam
 

DeletedUser32877

Guest
Jeśli to możliwe to proszę o nowy świat ale wolniejszy czyli 1/2/2. Bo pracuję i nie zadanżam na szybkim świecie.Dla osób pracujących optymalny jest wolniejszy świat.Bonus nocny to od 22:00 do 06:00.Limit członków w sojuszu to 60.
 

DeletedUser29153

Guest
Jeśli to możliwe to proszę o nowy świat ale wolniejszy czyli 1/2/2. Bo pracuję i nie zadanżam na szybkim świecie.Dla osób pracujących optymalny jest wolniejszy świat.Bonus nocny to od 22:00 do 06:00.Limit członków w sojuszu to 60.
podpinam się. najlepiej to jakby z miasta obok mógł lecieć kolon ale tylko wredy gdy jestesmy na grze bo to nie fair jak musze pracowac a ktos mi miasto zabierze iin ie zobacze nawet
 
Do góry