Dyskusja na temat nowego świata

Szczerze to według mnie prędkość schodzi na drugi plan, choć nie ukrywam, że wole szybrze światy :)
Najważniejsze jest brak morale (Morale = Ukłon w stronę ludzi, którzy mają wywalone na grę).
Ktoś już wyżej napisał jak wykorzystywane są morale w tej grze przez dobrych graczy :eek: (Taki legalny cheat).

"Ja to bym chciał z moralami. Wbiłbym po 2 miechach najlepiej gdzieś w środek mapy i wkurzał wszystkich dookoła :p"



Dziękuje za uwagę i proszę o jak najmniejszą ilość światów z morale aktywne, a najlepiej wcale ;)
 
Jak świat na którym mam grać to bez a jak powygłupiać się to z :p

Na Sestos chyba mieliśmy sytuacje z dwoma takimi w środku naszego terytorium dodatkowo def słali z polis odległych ponad 24h kolonem, w końcu udało ich się wyplenić.
 

DeletedUser29747

Guest
Ciekawe czy doczekamy się świata takiego jak na niemieckim grepolis.


nieruchomość konfiguracja
DE100
datę rozpoczęcia 1.09.2019
data zakończenia 28.07.2019
Prędkość świata 6
jednostka prędkości 5
prędkość handlowa 6
Bonus nocny 23:00 -7:00
Limit graczy 15000(no to się u nas przyda)
Członkowie Sojuszu: 40
morale: nieaktywny
etap końcowy Dominacja
cechy szczególne: 3 początkowe miasta

Może na setny świat...dorzuciłbym brak przyspieszania poleceń budowy i rekrutacji i może limit graczy faktycznie byłby potrzebny
 

DeletedUser32877

Guest
Dobrze by było gdyby start nowego świata ogłosili tydzień albo dwa tygodnie wcześniej. Przed samym startem świata bo jest tyle do zrobienia ekipę trzeba zwołać i tak dalej.Oczywiście z podanymi ustawieniami danego nowego serwera.Nie ukrywam że liczę na wolny świat. Bo dużo osób z mojej ekipy pracuje i w tym ja dlatego wolniejszy świat jest dla nas odpowiedni.
 

DeletedUser32877

Guest
Wolny świat o ustawieniach 1/2/2 był już bardzo dawno dlatego liczę że taki właśnie teraz wystartuje.
 
Skoro światy idą znowu przemiennie nowy,stary,nowy,stary to teraz kolej na nowy podbój.
Jak będzie nowy a ostatni nowy miał prędkość 2/2/2 to chyba czas na coś szybkiego.
 

DeletedUser32877

Guest
Dla mnie i mojej ekipy to idealne ustawienia nowego świata.
 
Do góry