Dyskusja na temat nowego świata

DeletedUser32539

Guest
Jednym uchem wleci, drugim wyleci
smiley-emoticons-lol.gif
zacytuję słowa miśka, które są wyżej: ,,Rozumiemy też i wsłuchujemy się w Wasze opinie. Każdy głos, również ten niezbyt przychylny, jest dla nas bardzo ważny."
 
proponowana rekompensata (zwrot kosztów poniesionych) na zakup premki i złota to tylko dla tych co wydali fizyczne pieniądze ...
a co dla reszty graczy w szczególności osoby które handlują na giełdzie :p dla nich też jakaś rekompensata jest przewidziana ... przecież w trakcie tej przerwy nie "zarabiamy złota"
 

DeletedUser32955

Guest
Ja Ci odpowiem z mojej perspektywy. Czy bez sensu to nie wiem, wiem natomiast , ze brak zlota napewno by skomplikowal gre nawet takim starym graczom jak ja. Kiedys gdy go nie bylo gralem zupelnie inaczej, mialem tez wiecej czasu. Od kiedy pojawilo sie zloto w takim wydaniu jak obecnie oszczednosc czasu jaki musisz poswiecic na gre jest olbrzymia. Zloto wykrztalcilo nowe zachowania i strategie. Np. w obronie moich miast praktycznie zbedne sa biremy, kiedys najwazniejszy jej element. Teraz nie musze siedziec, pilnowac , klinowac. Teraz czekam , az przeciwnik sobie polata, a jak nastepuje nawet krotka chwila wyciszenia pisze sura i lad na 15:00 . W kilka minut klepie murek i znowu mam czas na prace czy dla rodziny. Oczywiscie sa tacy gracze ktorzy zlotem nadrabiaja braki w umiejetnosciach, ale mysle, ze jednak wiekszosc po prostu kupuje czas. Jakos nie wydaje mi sie zebym byl jakims ewenementem. :)

A jeszcze mi cos przyszlo na mysl. Zagralbym w jak to sobie nazwalem grepolis-retro.
Ale musialyby byc spelnione nastepujace warunki.:

1. Swiat naprawde krotki - 3 miesiace ( nowy system , tu sie wylamie z pelnego retro bo stary naprawde mnie dawno znudzil )
2. Brak bonusu nocnego
3. Brak aplikacji, powiadomien o atakach itp
4. Brak Potuska , Krecika itp skryptow
5. Zloto - tylko doradcy

To by dla mnie bylo cos.:D
Świat retro jest faktycznie bardzo fajnym pomysłem
 

DeletedUser30582

Guest
proponowana rekompensata (zwrot kosztów poniesionych) na zakup premki i złota to tylko dla tych co wydali fizyczne pieniądze ...
a co dla reszty graczy w szczególności osoby które handlują na giełdzie :p dla nich też jakaś rekompensata jest przewidziana ... przecież w trakcie tej przerwy nie "zarabiamy złota"

A niby za co mają ci zwrócić? Twoja roszczeniowość jest wręcz zadziwiająca. Firma wymyśliła giełdę żeby ukrócić proceder wiszenia w grze żeby gra była grą, a nie targowiskiem, ale jak widać nic się nie zmieniło. Ty nie kupując złota nawet nie jesteś klientem, pod względem prawnym nie możesz mieć żadnych roszczeń. Poza tym to twoje wchodzenie na świat na którym nie grasz i zabieranie złota z giełdy ludziom, którzy tam chcą pograć i z jakiś powodów nie mają złota, świadczy że czasu masz w nadmiarze.
Dwa-trzy dni pracy nawet z najniższą pensją i masz na zakup złota.
Przypomnę, że gra w przeglądarce jest taką samą rozrywką jak np pójście do kina. Do kina też nie kupujesz biletów, tylko czekasz przy kasie aż komuś wypadnie bilet? Jak seans odwołają z jakiegoś powodu, to też będziesz zabiegał o zwrot, bo przecież stałeś przy kasie?
 

DeletedUser17617

Guest
Linuxx, wez pigulke. Ludzie chca rekompensaty, wiec powinni ja dostac, nalezy im sie, posunalbym sie dalej nieco.
Rekompensata powinna byc wyplacana kazdego dnia za godziny snu. Prosty przelicznik - jedna godzina snu 100 zlota.
Spiac maja ograniczone mozliwosci handlowania. Ty spisz malo i zal Ci pupe sciska po prostu, bo mniej rekompensaty bedzie.
Nieladnie dziewczyno, a do kina to pewnie nikt Cie zabrac nie chce.
 

DeletedUser30644

Guest
Weź przestań. Zerowy poziom.

Ja w takim razie w ramach rekompensaty chcę dostać najnowszego Bentley’a, przecież mi się należy ;3
 
A niby za co mają ci zwrócić? Twoja roszczeniowość jest wręcz zadziwiająca.

no widzisz jak działa agresywnie ta awaria na Ciebie ... ja tu tylko zadałem pytanie , niczego nie żądam
a Ty postanowiłaś/eś wylać jakiś dziwny bulgot wypocin o tym kogo stać po czym i jeszcze kolejce do kina ...

zjedz snickersa lepiej
 

DeletedUser17617

Guest
no widzisz jak działa agresywnie ta awaria na Ciebie ... ja tu tylko zadałem pytanie , niczego nie żądam
a Ty postanowiłaś/eś wylać jakiś dziwny bulgot wypocin o tym kogo stać po czym i jeszcze kolejce do kina ...

zjedz snickersa lepiej

Bardzo podoba mi sie fraza "bulgot wypocin" zgrabna metafora obrazujaca podniesiona temperature ciala podczas procesu pocenia sie.
Na tej metaforze nalezalo poprzestac, zeby nie stac sie zerem dla umyslu tej dziewczyny. Awaria na nia nie dziala, bo jak juz napisala nie zaga na tym swiecie, brak logiki owszem, w jakims stopniu tak. Kino to rowniez przenosnia, wiec poeci do poematow, handlarze na stragany, a kangury do zoo...
 

DeletedUser29238

Guest
Przed chwilą otrzymaliśmy informację o fakcie, iż Messyna zostanie otworzona od nowa dziś po godzinie 15tej.
Na świecie tym zostanie ustawiona 7 dniowa ochrona dla początkujących.
Świat zostanie zresetowany, a wszelkie zwroty i rekompensaty zostaną przedstawione jutro.

Jeszcze raz proszę o wyrozumiałość i przepraszam za zaistniałą sytuację.
 

yakamoz
olimpiusz.png
Grepolis Team

Dołączył:
8. Lut 2010
Wiadomości:
900
Docenione treści:
168
Mała korekta - świat został naprawiony i ruszy niebawem, bez restartu.
Mamy nadzieję, że mimo tych nieoczekiwanych przeszkód, świat ten da Wam radość z gry i będziecie mogli cieszyć się i korzystać
z prędkości, jakiej jeszcze nigdy nie mieliśmy.

Śledź nas na Facebooku


Misiek to jaka w końcu wersja jest prawidłowa ?
 

DeletedUser29153

Guest
bez restartu, misiek pierwsze ogłoszenie wkleił, ale drugiego już nie xD
 

DeletedUser29238

Guest
Bez restartu z ochroną początkową 7 dni licząc od 5.09.
 
a ja mam pytanko , odnośnie opcji "zacznij od nowa" na Messynie .. czy startuje nadal z 3 miastami czy już tylko z 1 ?
nie pamiętam jak było na developerskim ... bo był jakiś świat z 3 miastami na start ...
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser26709

Guest
10.10.2019 wystartuje nowy świat.

fajne ustawienia tylko po co te morale
 

DeletedUser33043

Guest
zastanawiam się czy i kiedy będą jakieś nowe światy .
Zacząłem grać w 2015 i do dziś bardzo dobrze się bawię
 

DeletedUser30582

Guest
no widzisz jak działa agresywnie ta awaria na Ciebie ... ja tu tylko zadałem pytanie , niczego nie żądam
a Ty postanowiłaś/eś wylać jakiś dziwny bulgot wypocin o tym kogo stać po czym i jeszcze kolejce do kina ...

zjedz snickersa lepiej

Mniej reklam.
A poza tym, nie podoba mi się to nowe forum.
 
Do góry