Dyskusja na temat nowego świata

Faktycznie było coś takiego, ale tylko jednorazowo mi chodzi o nowy tryb w grze do którego można byłoby wejść w każdej chwili
 
To jak to jest ? Kiedyś było tak im szybszy świat tym szybszy czas okupacji no a teraz im wolniejszy tym szybszy ? o co tu chodzi ?


Dimale (pl86)
Data powstania:13.02.2020
Status świata:Rejestracja aktywna
Szybkość świata:4
Szybkość jednostek:4
Szybkość handlu:3
Bonus nocny:23:00-07:00
Ochrona początkujących:7 dni
Limit osób w sojuszu:60
System podboju:Stary
Czas okupacji:12 godzin
Czas kolonizacji:12 godzin
Anty-timing:+/- 10 sekund
Morale:Tak
Skracanie rekrutacji jednostek:Natychmiastowe ukończenie zlecenia
Bogowie:6
Bohaterowie:Tak
Funkcje dawnego świata bohaterów:Tak
Wioski z punktami walki:Tak
Urlop - ataki na cuda:Tak
Zakończenie rozgrywki:Cuda świata
to np ten nowy ?


W dniu 23 lipca 2020 r. Zostanie uruchomiony nowy świat, również z najnowszym naszym zakończeniem, z Olimpem!
Oto jego ustawienia:

  • Prędkość gry: 2
  • Prędkość jednostek: 2
  • Prędkość handlu: 2
  • Bonus nocny: 00:00 - 08:00
  • Ochrona początkujących: 6 dni
  • Limit członków sojuszu: 60
  • System: Stary
  • Czas okupacji: 10h
  • Czas kolonizacji: 10h
  • Morale: Nieaktywne


to chyba powinno być odwrotnie skoro jednostki wolniej latają pływają itp to więcej czasu trzeba na rozbicie okupacji...
dawno nie grałem na świecie gdzie było 10h czas trwania okupacji. no a kiedyś na 4x było albo 10 albo 8 nie pamiętam teraz natomiast bardzo spodobały się ustawienia 12h okupacja tylko czemu to ja nie wiem :D
 
Ostatnia edycja:
Na światach z prędkością 3+ okupacja powinna trwać 8 godzin tak jak kiedyś, a nie 12.
Na początku to wspiera niezorganizowane sojusze, by mogły dać sobie wbijać kolony a potem zgnieść masą,a w późniejszym etapie to i tak albo odbijesz zaraz po wejściu albo nie odbijesz wcale w większości przypadków i tylko to więzi deffa.
Jednocześnie grepo przyspieszyło jeśli chodzi o budowanie i rekrutacje, a spowolniło w najważniejszym elemencie rozgrywki.
 
no tak zgadzam sie ale jak ktoś wpadł na pomysł żeby wciskać te 12h .. def wiecznie zajęty mniej okupacji dynamika gry siadaa..
No helike chyba 8h ale to niby specjalny świat na prędkości 6?
ale np teby ustawieniami 3x miało 10h a dimale z 4x ma 12?
 
Tutaj nie ma logiki.Ktoś tak postanowił u góry i tak jest.
Przez to rozgrywka mocno straciła na dynamice, ale może docelowemu elementowi graczy podoba się to, że jak już im wbiją kolona to miasto stracą po 12, a nie 8 godzinach:rolleyes:
Może ten świat zapoczątkuje powrót do normalnych godzin podboju i tego sobie i reszcie życzę:)
 
Masz lajka i wygraj mi kolejny serwer
Na światach z prędkością 3+ okupacja powinna trwać 8 godzin tak jak kiedyś, a nie 12.
Na początku to wspiera niezorganizowane sojusze, by mogły dać sobie wbijać kolony a potem zgnieść masą,a w późniejszym etapie to i tak albo odbijesz zaraz po wejściu albo nie odbijesz wcale w większości przypadków i tylko to więzi deffa.
Jednocześnie grepo przyspieszyło jeśli chodzi o budowanie i rekrutacje, a spowolniło w najważniejszym elemencie rozgrywki.
 

DeletedUser29153

Guest
jakoś niespecjalnie dobrze przyjmują się Wam nowe światy :) zmniejszcie częstotliwość niedługo zamiast zarabiać będziecie tracić. nowych graczy prawie nie ma. te same osoby co świat, a i na nowe coraz rzadziej wbijają. nawet event w evencie nie pomoże :p
 
Do góry