Dyskusja na temat nowego świata

dawno nie grałem na świecie gdzie było 10h czas trwania okupacji. no a kiedyś na 4x było albo 10 albo 8 nie pamiętam teraz natomiast bardzo spodobały się ustawienia 12h okupacja tylko czemu to ja nie wiem :D
grałem na świecie gdzie okupacja trwała 15h, świat pi, wszystkie ustawienia na 3.14 to była masakra.. wbijałeś kolona po bonusie na 7 i okupacja do 23 ale kiedy się bonus zaczynał nie pamiętam, także praktycznie cały dzień było na odbijanie okupacji, jeszcze wtedy nie było tylu eventów co teraz to cały dzień okupacje były nawalane przez ognie i oczywiście nie było bohaterów i tylu złotników co teraz:)

Niech daja olimp 4/4/4 na max 30 ludzi w soju na pazdziernik

dokładnie albo 5-4-3
 

DeletedUser29757

Guest
Fajne te ustawienia są. To będzie ciekawy świat. Kto wbija?
 
bardzo ciekawe ustawienia, start z 3 miastami. szkoda tylko że morale aktywne
zastanawia mnie ten czas kolonizacji, bo jest nowy podbój, ale czas kolonizacji 6h, czyli po wbiciu buntu 6h podburzania, a potem 6h buntu tak??
No i w sumie ten bonus nocny taki troche nie dla śpiochów hehe
 
Ostatnia edycja:
no to kto się skusi na nowy świat?? ja na pewno wpadnę, nie wiem jeszcze z kim, nie wiem jeszcze po co, ale na pewno pogram
ferdziu masz jakieś wieści? jakaś stara ekipa zimnoprysznicowa się szykuje?
 
Czy jest jakaś możliwość/sposób, żeby wpłynąć na inno jeśli chodzi o ustawienia planowanych światów? Podejrzewam, że w najbliższym czasie będziemy zasypywani olimpami i szybkimi światami z cudakami, a ja np wraz z paroma osobami byśmy chcieli zdobyć mieczyki za dominację(wiem że ja nie wygram ale może im się uda). Reasumując, gdzie i za ile mogę zamówić dominację na zimę z prędkością 4?
 
Do góry