Dyskusja na temat nowego świata

DeletedUser29153

Guest
Czy jest jakaś możliwość/sposób, żeby wpłynąć na inno jeśli chodzi o ustawienia planowanych światów? Podejrzewam, że w najbliższym czasie będziemy zasypywani olimpami i szybkimi światami z cudakami, a ja np wraz z paroma osobami byśmy chcieli zdobyć mieczyki za dominację(wiem że ja nie wygram ale może im się uda). Reasumując, gdzie i za ile mogę zamówić dominację na zimę z prędkością 4?
Wygrasz bo ubka bierzesz xd
 
Dominacje(chyba wolne 2 lub 3) będą jeszcze na jesieni, w zimie olimpy, a na wiosne cuda. Pierwsze stary system potem nowy. Prognoza by dawaj ich

Na światy specjalne czasem gracze mogą wpłnąć.
 

DeletedUser29153

Guest
Dominacja na zime predkosc 4 i koniec dimale w koncu. Odpoczne i kasuje kazdego
 

DeletedUser29238

Guest
Są światy, gdzie gracze głosują nad pewnymi ustawieniami. Przeważnie są to światy specjalne, rocznicowe. Zapytanie przekazałem.

Czy w opisie dotyczącym nowego świata (Mesembria) nie zaszła pomyłka co do zakończenia ? W ustawieniach mamy cuda, a pod spodem tekst odnoszący się do nowego zakończenia czyli Olimpu, prosiłbym o sprostowanie :)
Błędu nie ma. Zakończenie na Mesembrii to Cuda Świata.
 
Są światy, gdzie gracze głosują nad pewnymi ustawieniami. Przeważnie są to światy specjalne, rocznicowe. Zapytanie przekazałem.


Błędu nie ma. Zakończenie na Mesembrii to Cuda Świata.
Bardzo dziękuję, liczę że nasze prośby zostaną wysłuchane a inno, gdy zacznie "trafiać" z ustawieniami w to, czego akurat chcą gracze bardzo dobrze na tym wyjdzie :>
 

DeletedUser29238

Guest
Zgłaszam, żeby to było ujednolicone. Zapewne jutro będzie to wyjaśnione. Dziękuję za uwagę.

Kolonizacja 24 h. To zmiana systemowa, niezależna od nas.
 
Witam
Czyli Kolonizacja pozostanie te 24h i nic po prostu nie będzie z tym już zmienione ?
Upewniam się czy dobrze rozumiem :)
Pozdrawiam
 
Piszecie jedno a robicie drugie no jak tak można z nie powiem czego robić nie powiem co?
Badźmy ludzie poważni i traktujmy siebie poważnie albo wiecie jakie światy wychodzą, albo napiszecie dopiero jak wyjdą ewentualnie przypalcie jana, że wiedzieliście, ale było tajemnicą i randomowe zaczniecie puszcać jeszcze .
Heh siedzę w tej grze od czerwca 2016 i wiem, że są większe świrusy... odemnie co niektórzy jednak po co tu się wypowiadać jak i tak niewiele to zmienia na lepsze.
Ja tam i tak będę grał 4fun tu ale to gra strategiczna, jak się planuje wejście z eklpą i idzie wiele ekip w dodatku nowści z tymi mitami i łaskami na - plus oczywiśćie. Natomiast ogromna gafa z kolonizacją na duży minus, bo planowałem mieć 6 miast zaraz po zdjęciu ochronek a tu może się to przedłużyć, ale zobaczymy.
Tyle co by nie przedlużać Wam drzemki xD :)
 

DeletedUser29238

Guest
Dziękujemy za opinię, każda, nawet krytyczna jest dla nas ważna.
 

DeletedUser33547

Guest
witam, kiedy jakiś szybki światek ze starym systemem? Nie ukrywam ze chcialbym się pościgać z graczami kroniki i bandą naleśnika w rankingu bobów
 

DeletedUser34424

Guest
helike jest x6 , moze cos teraz x8 ??? Fajnie by było , ale np. nie cuda a dominacja
 
Do góry