Dyskusja na temat nowego świata

Statki ewentualnie 50%, skoro można robić sloty za złoto igrzyskami. Jeżeli będziemy korzystali ze złotych slotów i kolonów, to przy usunięciu pozostałych natychmiastowych skrótów dalej mamy coś w rodzaju przewagi np. przy dominacji. Można też zrobić w ten sposób, że skracamy natychmiastowo kolony, ale podnosimy cenę igrzysk o 100%.
Mawet nie musi być to szereg światów, a np jeden z pełnym wymiarem czasu w przeciwieństwie do tych światów specjalnych, eventowych tworzonych na miesiąc.
Znaczy kolony musza byc zlocone, bo kto normalny pamięta po wbiciu buntu, żeby kloca zrobić obok?
No wszyscy, ale ja normalny nie jestem.
 

DeletedUser34448

Guest
To poczytaj trochę jednak ;) Francuzi zdobyli Moskwę, tylko Rosjanie spalili wszystko zostawiając pogorzelisko,dlatego Bonaparte się wycofał ;)

Jeszcze Ukraina była blisko podbicia,ale wtedy z drugiej strony ich Polska dojechała. Dokładniej kozacy w sumie,ale z terenów ukraińskich
Ale co mam czytać jak wiem. Zdobyli mam na myśli samowolne rzady
 
Ale tylko polakom po zdobyciu Moskwy złożyli hołd i polacy władali Moskwa
Władysław IV został wówczas wybrany przez bojarów na cara, czego Rosjanie do dzisiaj nie mogą nam zapomnieć, zwłaszcza, że wiązało się to z największym upokorzeniem Rosji – hołdem ruskim. Hołd ruski odbył się w Zamku Królewskim w Warszawie przed królem Zygmuntem III Wazą, carem-elektem Władysławem IV
 

DeletedUser34448

Guest
Ale tylko polakom po zdobyciu Moskwy złożyli hołd i polacy władali Moskwa
Władysław IV został wówczas wybrany przez bojarów na cara, czego Rosjanie do dzisiaj nie mogą nam zapomnieć, zwłaszcza, że wiązało się to z największym upokorzeniem Rosji – hołdem ruskim. Hołd ruski odbył się w Zamku Królewskim w Warszawie przed królem Zygmuntem III Wazą, carem-elektem Władysławem IV
Napisze wincej hetman Żólkiewski ( pochodzący z prawdziwej polski tj. Lubelszczyzny xD) dostał propozycję bycia carem. Bili my wtedy ruskich .... a teraz? UE na nas pluje.
 

DeletedUser34448

Guest
Ale tylko polakom po zdobyciu Moskwy złożyli hołd i polacy władali Moskwa
Władysław IV został wówczas wybrany przez bojarów na cara, czego Rosjanie do dzisiaj nie mogą nam zapomnieć, zwłaszcza, że wiązało się to z największym upokorzeniem Rosji – hołdem ruskim. Hołd ruski odbył się w Zamku Królewskim w Warszawie przed królem Zygmuntem III Wazą, carem-elektem Władysławem IV
Dziś święto narodowe to sypędzenie polaków z kremla...
 
Do góry