Dyskusja na temat nowego świata

Cześć, znana jest może godzina startu nowego serwera?
heja, godzina startu nigdy nie jest znana, musisz po prostu czuwać i czekać aż serwer się pojawi.
Jeśli ktoś z osób nie grających obecnie na żadnym świecie chce wbić na nowy serwer to uprzejmie przypominam, że logując się na swoje konto gra wrzuci was na najświeższy z dostępnych światów! Nie będziecie mieli możliwości wyboru świata. Może oszczędzi wam to walenia szarych :>
 
wytłumaczcie mi o co chodzi . chce założyć miasto na innej wyspie wyskakuje mi info że wybrałem nie odpowiednie miejsce . nie że dany palik jest juz zajęty przez innego gracza .
 
witam. moja propozycja ustawien na najblizszy swiat:
stary system - to wiadomo, teraz jego kolej
olimp - bo serwer z takim zakonczeniem nie wyszedl od roku (ostatni - rodos 11.02.2021)
4/4/3 - mysle ze to typowa i optymalna predkosc dla szybkich swiatow, ostatni pl103 byl wolny, wiec najbardziej sensowne predkosci to teraz 4/4/3 lub 6/6/3
morale nieaktywne - niedzialajacy system majacy zapewnic ochrone poczatkujacym graczom, ktory jest wykorzystywany jedynie przez doswiadczonych graczy, czesto do fejkowania zza muru
bonus 23-7 lub 24-8 - inne sa niegrywalne, bo to sa raczej standardowe godziny snu przecietnego czlowieka
blogoslawienstwo hefajstosa - chyba kazdy sie zgodzi ze jest to koniecznosc na olimpie, poniewaz tryb ten w duzej mierze opiera sie o zakladanie miast
specjalne bonusy raczej nie beda potrzebne, bo swiatynie odpowiednio urozmaicaja juz rozgrywke

mozna tez przeprowadzic glosowanie w celu poznania opinii wiekszej liczby graczy
 
witam. moja propozycja ustawien na najblizszy swiat:
stary system - to wiadomo, teraz jego kolej
olimp - bo serwer z takim zakonczeniem nie wyszedl od roku (ostatni - rodos 11.02.2021)
4/4/3 - mysle ze to typowa i optymalna predkosc dla szybkich swiatow, ostatni pl103 byl wolny, wiec najbardziej sensowne predkosci to teraz 4/4/3 lub 6/6/3
morale nieaktywne - niedzialajacy system majacy zapewnic ochrone poczatkujacym graczom, ktory jest wykorzystywany jedynie przez doswiadczonych graczy, czesto do fejkowania zza muru
bonus 23-7 lub 24-8 - inne sa niegrywalne, bo to sa raczej standardowe godziny snu przecietnego czlowieka
blogoslawienstwo hefajstosa - chyba kazdy sie zgodzi ze jest to koniecznosc na olimpie, poniewaz tryb ten w duzej mierze opiera sie o zakladanie miast
specjalne bonusy raczej nie beda potrzebne, bo swiatynie odpowiednio urozmaicaja juz rozgrywke

mozna tez przeprowadzic glosowanie w celu poznania opinii wiekszej liczby graczy
+1 ale cudaki, szybkich na starym też dawno nie było, a olimp to syf
 
Do góry