Dyskusja na temat nowego świata

DeletedUser35664

Guest
Cieszę się że projekt "darsen wielki" jest kontynuowany dalej

Ale tak po prawdzie, letnie serwery na prawdę dobrze by było gdyby były wolniejsze. Gracze w większości nie mają czasu zaglądać na gre w lato podczas wyjazdów i tym podobnych. Niska prędkość byłaby balansem dla tego kłopotu.
To właśnie na jesień/zime wyczekujemy tych szybszych :)
 
Cieszę się że projekt "darsen wielki" jest kontynuowany dalej

Ale tak po prawdzie, letnie serwery na prawdę dobrze by było gdyby były wolniejsze. Gracze w większości nie mają czasu zaglądać na gre w lato podczas wyjazdów i tym podobnych. Niska prędkość byłaby balansem dla tego kłopotu.
To właśnie na jesień/zime wyczekujemy tych szybszych :)
Eee tam, niech dadzą 6/6/6 na lato i jazdunia
 

dorocia

Zespół Grepolis
Dyskusja na temat finansów właściciela gry nie powinna mieć miejsca, firma InnoGames nie jest instytucją charytatywną. Wy sami nie pracujecie dla idei. Uprzedzam, że wszelkie wpisy dotyczące tego tematu będą usuwane.

Jeśli chodzi o grę na VPN to zgoda na korzystanie z tego narzędzia dotyczy tylko i wyłącznie Graczy, którzy mieszkają na terenie Rosji.
Stoimy na stanowisku, że to nie nasi Gracze zaatakowali Ukrainę. Wszelka wpisy dotyczące decyzji właściciela gry także będą usuwane.
 
Dyskusja na temat finansów właściciela gry nie powinna mieć miejsca, firma InnoGames nie jest instytucją charytatywną. Wy sami nie pracujecie dla idei. Uprzedzam, że wszelkie wpisy dotyczące tego tematu będą usuwane.

Jeśli chodzi o grę na VPN to zgoda na korzystanie z tego narzędzia dotyczy tylko i wyłącznie Graczy, którzy mieszkają na terenie Rosji.
Stoimy na stanowisku, że to nie nasi Gracze zaatakowali Ukrainę. Wszelka wpisy dotyczące decyzji właściciela gry także będą usuwane.
Ja pracuje dla idei Dorcia.
 
Dyskusja na temat finansów właściciela gry nie powinna mieć miejsca, firma InnoGames nie jest instytucją charytatywną. Wy sami nie pracujecie dla idei. Uprzedzam, że wszelkie wpisy dotyczące tego tematu będą usuwane.

Jeśli chodzi o grę na VPN to zgoda na korzystanie z tego narzędzia dotyczy tylko i wyłącznie Graczy, którzy mieszkają na terenie Rosji.
Stoimy na stanowisku, że to nie nasi Gracze zaatakowali Ukrainę. Wszelka wpisy dotyczące decyzji właściciela gry także będą usuwane.
Czyli rozumiem, że nie ma co liczyć na świat bez złota albo chociaż tygodniowe/dwutygodniowe wyłączenie dostępu do używania go? Bo kojarzę że kiedyś ktoś mówił że sprawa o treści świata bez złota jest "monitorowana"
 
Według mnie szybciej twórcy gry by przystali na starą wersję czyli skracanie o 50% za daną ilość golda a nie natychmiast jak to ma miejsce teraz, jednak nwm czy to jest możliwe, bo wtedy chyba skracania 5 minut za free też by nie było. Nie da się stworzyć serwera bez niego bo nie ma to sensu z biznesowego punktu widzenia chyba, że za taki serwer będzie miesięczna subskrypcja ale to nie ma sensu...
 
Myślałem że błogosławieństwo Hefajstosa na stałe zawita do nowych światów ,bo nie ma żadnej przyjemności z budowy miasta od zera. Jeżeli z kolei uważacie że jest to zbyt duże ułatwienie dla graczy to progi ptk można by było przedefiniować aby każdy był zadowolony na każdym etapie rozwoju świata i swojego.
A co do zbalansowanego świata z cudami to narazie doczytałem tylko że nie będzie już rozdawiania koronek na prawo i lewo :D
 

DeletedUser35664

Guest
Oj tak, trzeba to oddać, na prawdę fajne rozwiązanie.
Chociaż muszę też powiedzieć że mimo iż większości dotychczasowy sposób zamykania serwerów się nie podobał to są gracze którzy na prawdę lubią długie serwery. Ja sam osobiście nic przeciwko nim nie mam. Duże konta fajna sprawa :D
Raz na jakiś czas fajnie jakby taki odsmażony kotlet się pojawił dla tego typu graczy. Rzecz jasna z rzadka mogło to by być robione
 
Oj tak, trzeba to oddać, na prawdę fajne rozwiązanie.
Chociaż muszę też powiedzieć że mimo iż większości dotychczasowy sposób zamykania serwerów się nie podobał to są gracze którzy na prawdę lubią długie serwery. Ja sam osobiście nic przeciwko nim nie mam. Duże konta fajna sprawa :D
Raz na jakiś czas fajnie jakby taki odsmażony kotlet się pojawił dla tego typu graczy. Rzecz jasna z rzadka mogło to by być robione
A ja sobie popykam, na starym, już dawno nie grałem
 
Do góry