Dyskusja na temat nowego świata

Myślałem że błogosławieństwo Hefajstosa na stałe zawita do nowych światów ,bo nie ma żadnej przyjemności z budowy miasta od zera. Jeżeli z kolei uważacie że jest to zbyt duże ułatwienie dla graczy to progi ptk można by było przedefiniować aby każdy był zadowolony na każdym etapie rozwoju świata i swojego.
A co do zbalansowanego świata z cudami to narazie doczytałem tylko że nie będzie już rozdawiania koronek na prawo i lewo :D

Błogosławieństwo Hefajstosa jest bardzo trafionym pomysłem i również uważam, że powinno pojawiać się częściej na kolejnych światach. Najlepiej jakby na stałe zawitało w Grepolis nawet za cenę zwiększenia progu punkowego.
 

DeletedUser35664

Guest
Bardzo fajne ustawienia serwera, szkoda tylko ze w tak kiepskim okresie będzie startował :)

Limit członków sojuszu chyba tylko się coś tam źle kliknął xd
 

DeletedUser35664

Guest
Nie sądzę. Inno na to niestety nie ma żadnego wpływu, serwery dwubiegunowe to domena należąca do graczy i to tylko od nas zależy na ile biegunów grać będziemy. Nie wiem jaki mógłby być sposób na przeciwstawienie się tego ale tak niski limit graczy powoduje tylko uśmiech :)
Gracze po prostu będą iść w kierunku odłamów. Jeden sojusz pod czterema nazwami i tyle z giereczki.
Zawsze znajdzie się ktoś kto będzie chciał się dogadać między sobą w bardziej lub mniej jawny sposób
 

DeletedUser35664

Guest
:D
Nie no nowy system lepszy od starego bo akcje na nowym większe niż na starym i więcej pw na nowym niż na starym systemie podboju miast w takich akcjach.
xd
 
Do góry