Dyskusja na temat nowego boga Afrodyta.

Wraz z wejściem w życie wersji gry 2.229 syreny mają już nie plądrować świątyń, więc ktoś się tym już chyba zajął :p
Niemniej ciągle padają na branderach i tego już nikt nie naprawia, więc pewnie tak ma zostać i nie jest to bug a feature.
 
Wiesz, jak się tak zasanowić, to syrena ma tyle mieszkańców(fajnie to brzmi xD) co triema. Więc może brandery wykręcające wyniki 2 do 1 są dopuszczane przez gre, a 1:6 już nie.
 
Więc może brandery wykręcające wyniki 2 do 1 są dopuszczane przez gre, a 1:6 już nie.
Im dłużej o tym myślę tym mniej mi to przeszkadza. Może będzie to jakiś argument na używaniem ich na szerszą skalę, tym bardziej, że brandery topiąc atakujące statki nie mają żadnej preferencji tylko topią wszystko po równo.
W sensie w ataku 100 ogni 100 birem, broniące się 100 branderów ściągnie po równo mieszkańców z ogni i birem, więc nawet 30/40 branderów w obronie ściągnie przynajmniej kilka syren.
 

DeletedUser32517

Guest
Pani dorocia jak alfa daje zagadkę to wiadomo że matematyczną xd Od razu policzyłem se łaski i wyszło że to się nie zgadza :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32517

Guest
Tylko takie najlepiej bez podpowiedzi :) Jak jeszcze na screenie były zaznaczone syrenki to wiadomo ze coś koło nich trza się zakręcić :)
 

DeletedUser32517

Guest
W ogóle to poczułem się zaatakowany... jak dostałem lajki na wyrost? No ej... tak to nie wolno... nooo...
 

DeletedUser32561

Guest
Nie chce mi się czytać 6 stron ale mam pytanie to jest błąd w grze czy specjalnie ustawione że syreny w atakach przestrzelają więcej niż anty-timing?

Spotkałem się z sytuacją że nawet 2,5 minuty odjęły po wysłaniu

Za odpowiedź z góry dziękuje!
 

DeletedUser30234

Guest
Nie chce mi się czytać 6 stron ale mam pytanie to jest błąd w grze czy specjalnie ustawione że syreny w atakach przestrzelają więcej niż anty-timing?

Spotkałem się z sytuacją że nawet 2,5 minuty odjęły po wysłaniu

Za odpowiedź z góry dziękuje!


My czekamy na odpowiedź ponad miesiąc, więc pewnie za rok się dowiemy, o co tu biega ;)
 

dorocia

Zespół Grepolis
Dla tych, którym nie chce się zaglądnąć do stosownego ogłoszenia (klik) zacytuję odpowiednie fragmenty

w środę, 3 lutego, gra zostanie zaktualizowana do wersji 2.231.

Naprawione błędy
Polecenia z syrenami lub Atalantą będą poprawnie oszacowane w oknach ataku i wsparcia.
 
Do góry