Dyskusja na temat nowego wydarzenia.

Status
Zamknięty.

yakamoz

Zespół Grepolis
Zapraszam do dyskusji na temat nowego wydarzenia oraz nagrody, która została przygotowana w odpowiedzi na Wasze opinie.
Mam nadzieję, że docenicie nasze starania.
Szczegóły.
 
No koniec złomowania będzie światy staną się dłuższe szczególnie dominację więc raczej plusik imo
 
No ale teraz mniej będzie opłacalny ze zlomuja ci wszystko i masz za free miasta bo będą bez ogni birek deffa ladu xD jedynie mity ;) Ale plus że zaczynaja coś przeciw złomowaniu robić zasługuje na plus
 
Zamiast iść do przodu, to się cofacie. Co to za bonus, który daje dodatkowo 10 000 punktów. Przecież to śmieszne jest. 2-3 dobre ataki i jest po bonusie. Poprzednie bonusy dające 2x, 4x więcej punktów walki miały sens i skłaniały do atakowania, dzięki czemu gra się kręciła. Bonus na poziomie 10 tyś punktów to jest nonsens. To może być dobre dla kogoś kto ma 2 miasta max. Zmieńcie to na bonus dający nie 10 000 punktów, a ze 2 000 000 trwający przez 48h - to wtedy ma to sens, ale nie 10 tyś - litości
 
Prawdopodobnie nowy event zastąpi kalendarz adwentowy Tyche aby nie urażać religijnie innych nacji ;)
jak dla mnie , może być ..
+ rozwiązania jak w grze statki ale trudniej bo kręci się kołem ;) i szczęścia trzeba aby w 10 próbach urwać główną nagrodę ..
 
Status
Zamknięty.
Do góry