Dyskusja na temat nowego zakończenia gry z Olimpem.

Status
Zamknięty.

DeletedUser34098

Guest
Gdzieś chyba było napisane, że co godzinę

Nie doczytałem całego zakończenia, ale bardzo możliwe. Zreszta ciekawe czy te 5% jest wystarczajaco przetestowane i czy nie będzie co chwile zmieniać się zdobywca Olimpu ^^
 

DeletedUser34098

Guest
Ale chyba o to w tym trochę chodzi aby ciągle coś się działo

Miałem na myśli dynamikę, w której zdobywca Olimpu nie ma chwili nacieszenia, a raczej chodzi o to, żeby mieć choćby chwilową satysfakcję z jego zdobycia.
 

yakamoz

Zespół Grepolis
Mam pytanie dotyczące portalówek, czy po skorzystaniu z takiej świątyni od razu nasze polecenie ataku/wsparcia na Olimp zostanie wykonase, czy trzeba będzie poczekać ileś tam czasu, a jeśli tak to od czego to zależy.
Nie, czas uzależniony jest od ustawień świata. Zaraz po wejściu na świat będziecie mogli podejrzeć wszelkie tego typu wytyczne w danych dotyczących Olimpu.
 

yakamoz

Zespół Grepolis
Kochani, w związku z faktem, iż ten temat zupełnie nie przypomina opinii na temat Olimpu,
zachęcam wszystkich do skierowania swych kroków do specjalnie przygotowanego działu, gdzie możecie obradować na temat naszego najnowszego świata i serdecznie do tego zachęcam!
Wszelkie opinie na temat zakończenia są dla nas szalenie ważne, dlatego czekam na uwagi, pomysły tutaj.
 
Status
Zamknięty.
Do góry