Dyskusja na temat nowego zakończenia gry.

no właśnie tak było ;) podbiliśmy świątynie stało nasze wsparcie nadal .. wleciało kilka ataków i obrońcy bez woja i bez pw ;) zostali

jak popatrzysz na beta forum poruszałem ten temat https://beta.forum.grepolis.com/index.php?threads/feedback-olympus.4803/post-24065
i odpowiedź była jednoznaczna w końcu że świątynie działają jak opuszczone miasta ..
czy podbita czy nie jak nie ma aktualnie trwającej okupacji to 0 PW dla wspierających świątynie ... dlatego jak zauważysz praktycznie wszystkie świątynie stoją bez obstawy po jej przejęciu :) tylko czujki albo kontrolnie po paczce defa/birem


podobno coś poprawili w tej kwestii ale bez informacji zwrotnej może Why.So.Serious.? się wypowie , ja tam tylko słupie już .
 
Ostatnia edycja:
no dobra cofam , poprawili to , przed chwilą sprawdziłem ;) wstawiłem kilka trirem do nie zdobytej świątyni i jakiś kolo sie kolonem roztrzaskał ..
pw zdobyte , na murku widać co się rozbiło .

natomiast lipa jak na razie z cofaniem swojego wsparcia z poziomu świątyni nie ma tak jak na zwykłym mieście że "jednoklikiem" możesz wycofać swoje wsparcia ;) .. trzeba przez Agore to trzepać
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Jak macie jakieś pytania i wątpliwości proszę zadawać śmiało pytania. Na pewno odpowiemy czasami szybciej czasami dłużej, zależy od tego jak pytanie będzie skomplikowane.

Proszę pamiętać, że beta to świat testowy i pewne rzeczy mogą się zmienić do czasu wprowadzenia.
 
Pytałem na becie i mi nie odpowiedzieli, to zapytam też Was, co mi szkodzi.
1.Czy inno ma pomysł na polowanie na nowym podboju?
2.Czy jest szansa, na balans w sile swiątyń?
No bo wiecie rozumiecie, jak wszystko ma +3% ataku, manty też mają +3%, gryfy +4%, wszystkie mity również po 4%, a broń obuchowa i tnąca po +6%,
To znaczy to, że coś w balansie świątyń jest popsute.
Ewentualnie taka świątynia "wesele daje +50 surki".
To też jest powalające, bo chyba każdy kto grał w grepo dłużej niż tydzień wie, że bardziej beznadziejnego bonusu nie dało się wymyślić.
Toć już lepsze by było danie bobaskom obniżania kosztu o 1%, a to i tak było by słabe biorąc pod uwagę, że jedna z świątyń obniża koszt rekru o 6%.
 
Do góry