Dyskusja na temat nowej aplikacji (hybrydowej) Grepolis

dorocia

Zespół Grepolis
Bardzo prosimy o testy nowej wersji aplikacji hybrydowej, która została wgrana dzisiaj.
Prosimy o uwagi i opinie na jej temat - czy zmiany się Wam podobają, co zmienilibyście w aktualnej wersji, co możemy dodać.
Z góry dziękujemy :)

dorocia

Zespół Grepolis
Mam do Was kolejną prośbę związaną z aplikacją hybrydową. Tym razem zbieram informacje na temat powiadomień, tak zwanych "push notifications", dźwiękowych i nie tylko dźwiękowych związanych z atakami, wsparciami, wiadomościami, raportami itp - czy dochodzą, czy z opóźnieniem (jak dużym), czy może w ogóle nie dochodzą.
Będę ogromnie wdzięczna za wszystkie informacje i proszę o przesłanie ich za pomocą zgłoszenia (ticket).

Z góry dziękuję za pomoc :)

dorocia

Zespół Grepolis
Zgodnie z informacją otrzymaną od naszych techników został naprawiony problem z opóźnieniami, a nawet brakiem, powiadomień o nadchodzących atakach. I znowu moja ogromna prośba do Was o informacje, czy w nowej aplikacji hybrydowej tak zwane alarmy działają prawidłowo. Z góry dziękuję za wszystkie zgłoszenia w tej sprawie, a także ewentualne uwagi dotyczące wszelkich aspektów gry na aplikacji hybrydowej :)

Temat chyba umarł ,ale ja mam 1 temat do zgłoszenia a mianowicie ,brak możliwości scrolowania listy miast. W momencie kiedy chce się to zrobić to próbuje przenieść miasto do grupy (brakuje paska do przewijania). Mam nadzieje że jasno się wypowiedziałem.

Mnie i tak najbardziej rozwala biały font na żółtym tle w wiadomościach, forum itd :)
Ktoś kto to wymyślił chyba używa "text to speech", na to się nie da patrzeć.

//Xiaomi Mi 9, Android 11, Miui 12.5.2

wchodzisz w sklep google -> wpisujesz w wyszukiwarkę grepolis -> powinny się pojawić 2 opcje : grepolis classic (tego nie) i grepolis. instalujesz grepolis (bez classica)

Do góry